Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

01x01 "Pilot" » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 kwi 2007, o 19:27

House M.D.

Doktor Gregory House ma kiepskie podejście do pacjentów. Najchętniej nie miałby go wcale - nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tego za wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony od środków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić.
Do pomocy Dr House dobrał sobie grupę młodych lekarzy: neurologa Erica Foremana, immunologa Allison Cameron i internistę Roberta Chase'a, którym potrafi zlecic tak niekonwencjonalne zadania, jak nielegalne przeszukanie domu pacjenta.
[center]Obrazek[/center]
http://www.filmweb.pl/House++M.D+2004+o ... ,id=130177
-------------------------
ogląda ktoś może? ja zaczęłam w tym tygodniu i serial jest świetny. Postać doktora House'a jest rewelacyjna, jego teksty rozwalają :hihi: i pod względem medycznym na pewno jest dużo lepszy niż Grey's Anatomy (Chirurdzy), tutaj na pierwszym miejscu jest medycyna, a życie bohaterów stanowi tło, w GA na odwrót :) anyway polecam :D
Ostatnio edytowano 8 kwi 2007, o 19:28 przez 0lina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Cheaster

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 10 kwi 2007, o 11:03


Ja jestem dopiero na 3 odcinku I sezonu , bo wole teraz nadrabiać Grey's Anatomy ciekawsze przypadki , a do tego serialu wróce wkrótce na pewno od września chce się zrównać z odcinkami w USA więc jeszcze mam czas.Dr House i jedo podejście do pacjentów wymiata
Ostatnio edytowano 10 kwi 2007, o 11:03 przez Cheaster, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 kwi 2007, o 19:58


Cheaster napisał(a):od września chce się zrównać z odcinkami w USA

a to będzie 4 sezon? w sumie to jeszcze żadnego info nie szukałam, bo dopiero na 1 sezonie jestem ;P
<<

Cheaster

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 10 kwi 2007, o 22:35


Bedzie 4 sezon i Bones też bedzie sezon 3, bo chyba też oglądasz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 kwi 2007, o 21:46


Cheaster napisał(a):Bedzie 4 sezon i Bones też bedzie sezon 3, bo chyba też oglądasz

tak, oglądam, dzięki za info ;) póki co z Bones też narazie w 1 sezonie jestem :)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 30 kwi 2007, o 23:04


Ja obejrzałam pierwszy sezon i jestem pod wielkim wrażeniem tego serialu:) jest wysmienity! House to teraz jedna z moich kulubionych postaci ever. jego teksty sa swietne:D
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 25 maja 2007, o 11:20


Serial jest świetny :D Przypadki medyczne naprawdę wyszukane a postac dr House'a to po prostu rewelka ;) jego texty i podejście mnie powalają :hihi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 cze 2007, o 14:54


ja powiem szczerze że mnie House znudził i zaczął trochę irytować w połowie 2 sezonu i tak mi się wlecze oglądanie. Chociaż ostatnio (środek 3 sezonu) mi sie nawet podoba.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 20:08


Mimo, ze House to serial schematyczny to i tak kazdy odicnek mi się podoba. Postacie, dialogi sa rewelacyjne.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lip 2007, o 20:12


Ja dopiero zaczynam oglądać, ale muszę powiedzieć, że postać House'a jest genialna :D uwielbiam człowieka :D i dla niego będe oglądać dalej :P
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 20:14


House to strasznie barwna postac a Hugh Laurie w tej roli jest neipokonany. Już dwie nagrody za najlepszego aktora w serialu dramtycznym pod rzad zgarnął:D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lip 2007, o 20:21


Wcale się nie dziwię :D coś czuję, że House będzie jedynym z moich ulubionych postaci ever :D
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 20:42


ja jestem po 3 sezonach i Hosue jest jedną z moich ulubionych postaci.:) Czasami brakuje mi w nim człowieczenstwa, ale to taka postać, w dodatku telewizyjna, więc go akceptuję jakim jets:D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 27 lip 2007, o 23:52


kurcze nigdzie nie moge znalesc, ile odcinkow jest w kazdym sezonie??
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 28 lip 2007, o 13:04


W pierwszym jest 22, a w drugim i trzecim po 24.
<<

poziomka-86

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 1 sie 2007, o 11:36


House na jesieni w TVP2 czyż to nie fantastyczna wiadomość. Serial po prostu rewelacyjny
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 1 sie 2007, o 12:00


poziomka-86, Mam nadzieje ze masz racje bo mialem juz 4 odcinki i je wykasowalem ;>
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 sie 2007, o 12:53

poziomka-86 napisał(a):House na jesieni w TVP2

http://www.filmweb.pl/%22Brzydula+Betty ... s,id=36544
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.