Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

01x01 "Pilot" » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 paź 2007, o 17:05

Re: House M.D.

W ogóle jak dla mnie mogliby się wreszcie pozbyć Foremana z serialu, a tu się zapowiada, że z ducklings będzie go najwięcej :roll:
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 28 paź 2007, o 15:58

Re: House M.D.


to fakt ale moze ta nowa lekarka , co sie pojawi w 6 odcinku troche go przycmi
Obrazek
<<

poziomka-86

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 paź 2007, o 16:56

Re: House M.D.


zapewne wkrótce wszystko się wyjaśni
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 28 paź 2007, o 17:50

Re: House M.D.


no tak, ale ciezko sie doczekac, szczegolnie po tych promo nastepnego odcinka
Obrazek
<<

poziomka-86

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 paź 2007, o 21:31

Re: House M.D.


ja niestety jestem jeden odcinek do tyłu, ale mam nadziej że wkrótce to nadrobię
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 29 paź 2007, o 17:13

Re: House M.D.


ja nie moge sie doczekac nastepnego, ale jeszcze tylko dwa dni :D
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lis 2007, o 15:25

Re: House M.D.


uh jak widac po 5 odcinku, Forman bedzie wystepował często.. sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Afera majonezowa była super :hah: i jak ten mirrorowy pacjent zaczal na glos wyglaszac mysli House'a na temat 13, aż H musiał wyjsc :what:
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 6 lis 2007, o 17:12

Re: House M.D.


lepszy by sprawdzian Cuddy-House i ten taniec zwyciestwa :D w sumie ciekawe czy Cuddy faktycznie bedzie w ciazy :hah:
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lis 2007, o 23:52

Re: House M.D.


ta jej ciąża to sie przewija od 2 sezonu.. ;\
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 16 lis 2007, o 19:01

Re: House M.D.


"Dr House" od grudnia w AXN

Telewizja akcji AXN rozpocznie emisję medycznego serialu komediowego "Dr House". Pierwsza seria odcinków zadebiutuje na antenie AXN trzeciego grudnia 2007 roku.

Dr House nie jest doktorem, w typowym znaczeniu tego słowa, z którym pacjenci chętnie dzielą się swoimi obawami i cierpieniem. Jest egocentryczny, nie lubi ludzi i obraża pacjentów. Jego zdaniem wszyscy ludzie, których leczy, to kłamcy, stworzeni tylko i wyłącznie po to, aby uczynić jego życie jeszcze bardziej nieszczęśliwym.

House robi wszystko, aby unikać swoich pacjentów i rozmawia z nimi tylko wtedy, kiedy nie ma innego wyjścia. House jest uzależniony od silnych środków przeciwbólowych, choroby traktuje jak zagadki kryminalne, a zrozpaczone rodziny chorych próżno szukają u niego wsparcia duchowego. Niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że do House’a skierowane zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić.

Emisja w serialu od 3 grudnia 2007 roku, od poniedziałku do piątku o godzinie 22
.


Źródło: filmweb.pl


Jak dla mnie to fajnie, bo TVP2 sobie w kulki leci jak to się mówi ;). Wczorajszego odcinka nie było, a jeden z wcześniejszych puścili o innej godzinie...
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 lis 2007, o 04:44

Re: House M.D.


O, fajnie fajnie, ostatnio mnie oczarował swoją obojętnością. :D
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 24 lis 2007, o 19:59

Re: House M.D.


Reklamówka House'a na AXN:
Obrazek
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 gru 2007, o 16:04

Re: House M.D.


Na poczatku bylem zachwycony tym serialem, ale z odcinka na odcinek robi sie coraz nudniejszy. Ogladnalem 2 sezony i jak narazie odstawiam go na polke. Moze kiedys wroce do niego...
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 gru 2007, o 22:20

Re: House M.D.


no ja tak samo, pamiętam, że po 2 sezonach mi się znudziło. 3 sezon oglądałam straasznie długo.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 gru 2007, o 00:47

Re: House M.D.


Ja strasznie męczę ten serial od połowy 3 sezonu, a 4 to już całkiem porażka, ciągle tylko wnerwiający House, plus przykleili mu Foremana, a moich Cameron i Chase'a prawie zero :?
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 27 gru 2007, o 00:18

Re: House M.D.


House M.D. Original Television Soundtrack

Obrazek

Tracks:

1. Massive Attack - Teardrop (Theme Song) 5:31
2. Gomez - See The World 4:04
3. Michael Penn - Walter Reed 3:41
4. Elvis Costello - Beautiful 3:51
5. Sarah McLachlan - Dear God 3:55
6. Joe Cocker - Feelin' Alright 4:14
7. Ben Harper - Waiting On An Angel 3:55
8. Jon Cleary And The Absolute Monster Gentlemen-Got To Be More Careful 6:42
9. Josh Rouse - God, Please Let Me Go Back 4:21
10.Lucinda Williams - Are You Alright? 5:21
11.Josh Ritter - Good Man 4:09
12.Band From TV - You Can't Always Get What You Want 4:24

download
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 gru 2007, o 10:25

Re: House M.D.


Ktoś wie, jak nazywa się piosenka, która leci zawsze na początku każdego odcinka 1 sezonu? Strasznie mi się podoba, sprawdzałem kawałki z soundtracku i tam jej nie ma. :(
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 lut 2008, o 01:34

Re: House M.D.

Ze względu na ten cały strajk i brak nowych odcinków innych seriali, zdecydowałem sie wrócić do oglądania House'a. No i pierwszy odcinek 3 serii pozytywnie mnie zaskoczył. A co mnie wprawiło w osłupienie? Doktorek bez laski biegający po parku :D
Jednak ten serial ma cos w sobie ale nie wolno go oglądać odcinek za odcinkiem bo wtedy szybko sie nudzi (przynajmniej ja tak miałem). Wrocilem po ponad miesięcznej przerwie i aż inaczej sie ogląda :D
trust him... he's a doctor!
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.