Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

01x01 "Pilot" » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 26 maja 2008, o 16:06

Re: SKINS

Ja odebrałam to tak: Ok, teraz jej nie zauważył, ale jeszcze tu po nią wróci! :D

Skinsy, mój pierwszy brytyjski serial.
Nie wiem, czy to zasługa justin i blue, które przedstawiły mi go w samych superlatywach, ale wiedziałam, że pokocham Skinsy po pierwszym odcinku, który oglądnęłam 3 razy! JA NIGDY NIE OGLĄDAM odcinku TRZY RAZY! ^^'
Tak mi się podobał, że szukam na wakacje jakiegoś innego.
Akcent i inne niż amerykańskie podejście do serialu. Coś pięknego.

Finał był naprawdę idealny, jak to już napisała blue.
Cieszy mnie, że z całej obsady zostanie Effy, bo w sumie jej postać była bardzo zagadkowa.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 31 maja 2008, o 19:44


Mnie bardzo intryguje ten Polak mający się pojawić w obsadzie. Tomasz jakiś - chyba główna postać. Co ma namawiać do złych rzeczy i w ogóle :) Mam nadzieję, że chociaż będzie to robił w czarujący i inteligentny sposób, żeby nas do końca negatywnie nie przedstawić...
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 2 cze 2008, o 20:51


Ja się boję, że scenarzyści pójdą na łatwiznę i zrobią z niego stereotypowego Polaka ;/
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 8 cze 2008, o 16:52

Re: SKINS


Jejku, ja się naprawdę boję Tomasza.
Dlaczego? No bo nie wiem czy pamiętacie tą Polkę, która się pojawiła w pilocie pierwszego sezonu? Masakra. Nie wiem jak miała na imię, ale była postawną brunetką o mocnym, gotyckim wyglądzie! -__-'
Błagam, niech Tomasz jest przynajmniej ... przystojny.

btw. Czy tego Polaka będzie grał Polak? xD
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 9 cze 2008, o 16:23

Re: SKINS


Danuta! "Ostania prawdziwa Polka przybywa!" - chyba taką miała kwestię, a potem zaczęła dobierać się do Chrisa :D
I też chciałabym wiedzieć kto zagra Tomasza. Dobra, właściwie to się nie łudzę, że to będzie Polak z castingu <im to chyba różnicy nie robi>, ale niech już ma jakieś pożądane cechy młodego człowieka ;)
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 cze 2008, o 00:23

Re: SKINS


misslost napisał(a):Danuta! "Ostania prawdziwa Polka przybywa!" - chyba taką miała kwestię, a potem zaczęła dobierać się do Chrisa :D
I też chciałabym wiedzieć kto zagra Tomasza. Dobra, właściwie to się nie łudzę, że to będzie Polak z castingu <im to chyba różnicy nie robi>, ale niech już ma jakieś pożądane cechy młodego człowieka ;)


Ahh te polskie akcenty w tym serialu :D również jestem ciekawa kto zagra Tomasza xD :P
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 lip 2008, o 16:15

Re: SKINS


hm obejrzałam 1 sezon, fajny serial, taki inny i nie przesłodzony jak to bywa w OC czy GG.
a na wikipedii czytałam że Polaka Tomasza zamienili na Afrykanina Thomasa :(
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 lip 2008, o 18:53

Re: 01x01 "Pilot"


Kurde, no to skopali sprawę :/. Ciekawe czemu go zastąpili? Czyżby na castingu nie znaleźli pasującego Polaka?

Btw. cieszę się że powstał osobny dział dla Skins tylko nie jestem pewna czy kategoria "Seriale komediowe" jest odpowiednia :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 lis 2008, o 23:24

Re: 01x01 "Pilot"


wy tutaj o finałowych scenach a temat jest Pilotażowy :P
Obejrzałem 1 odcinek i muszę oglądnąć następne bo chcę sprawdzić czy nie będzie więcej takiej Danuty :P
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 lis 2008, o 00:04

Re: 01x01 "Pilot"


Takich "Danut" jest pełno w brytyjskich serialach i powoli zaczyna mnie to wkurzać. W 3 sezonie ma być niejaki Tomek i nie jestem pewna czy chcę to zobaczyć.
Co do samego odcinka to zdecydowabie nie byłam po nim przekonana do serialu, zresztą oglądając dalej nadal nie byłam przekonana, pokochałam go dopiero, gdy skończyłam oglądać :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 lis 2008, o 00:13

Re: 01x01 "Pilot"


bo pierwszy odcinek byl taki sobie :P dalej o wiele lepiej :D
A Tomek ma być Thomasem w końcu chyba ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 lis 2008, o 02:57

Re: 01x01 "Pilot"


LOL wybacz, jestem sezonem 3 na tyle nie zainteresowana, że jestem nie na bieżąco z wszelkimi postępami :P btw. znajdź info, które pisałam dziś o Joe'm... gdzieś :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 sty 2009, o 17:52

Re: 01x01 "Pilot"


OMG, czemu ja dopiero teraz zacząłem to oglądać?! To jest zajebiste! Dokładnie w moich klimatach, takiego serialu mi było trzeba. :D Sut jest ładna, nawet bardzo, mrr. ;d
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 sty 2009, o 17:57

Re: 01x01 "Pilot"


aaaa, świetne! :D Tak naprawdę nie wiem co powiedzieć, bo to początki, ale zapowiada sie bardzo ciekawie. :D Cassie jest świetna + to wow. :D Ją i Chrisa najbardziej polubiłem, tak jakoś najbardziej mi sie podobali (z charakteru oczywiście). Ciekawe co Sid zrobi z tą trawą i czy Chris wysiadł z samochodu. :D Ostatnia scena była genialna. :P

Dzięki tlen i just za polecenie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 sty 2009, o 19:43

Re: 01x01 "Pilot"


Mówiłem że zajebisty jest ten serial. ;p Cassie i łał to para. ;d
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 sty 2009, o 21:32

Re: 01x01 "Pilot"


hah, nie ma za co, zawsze do usług :D
Ja zawsze powtarzam, że pierwszy odcinek w porównaniu z resztą to pestka więc później wciągniesz się jeszcze bardziej pewnie Chris :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 sty 2009, o 14:51

Re: 01x01 "Pilot"


Chris napisał(a): Cassie jest świetna + to wow. :D

Jeszcze "lovely" jest :D. Ale nie pamiętam czy już w pierwszym odcinku :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 23 lut 2009, o 22:00

Re: 01x01 "Pilot"

Skiiiins :D Czemu ja wcześniej tego nie oglądałam? :D świetny serial :D
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.