Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

01x01 "Pilot" » Weeds » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 21:01

Trawka [Weeds]

Trawka [Weeds]

Po nagłej śmierci męża i późniejszych kłopotach finansowych, zwykła gospodyni domowa Nancy Botwin podejmuje się nowego zajęcia: sąsiedzkiego sprzedawcy. Jak się okazuje, wszyscy potajemnie chcą nabyć to, co ona sprzedaje - nawet miejski radny Doug Wilson. Nancy utrzymuje rodzinę i chroni swój sekret firmy nawet przed swoją przyjaciółką Celią Hodes.

Obsada:
Mary-Louise Parker: Nancy Botwin
Elizabeth Perkins: Celia Hodes
Romany Malco: Conrad Shepard
Hunter Parrish: Silas Botwin
Alexander Gould: Shane Botwin
Justin Kirk: Andy Botwin
Renee Victor: Lupita
Kevin Nealon: Doug Wilson
Andy Milder: Dean Hodes
Allie Grant: Isabelle Hodes
Tonye Patano: Heylia James


---------------------------

Serial grany na HBO

Dzisiaj 3 i 4 odcinek o 00:40 :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lip 2007, o 21:29


Pierwsza połowa 1 sezonu jest niezbyt ciekawa.. chciałam nawet przerwac no ale dotrwałam do końca, pod koniec sezonu zrobiło się o wiele ciekawiej :) A 2 sezon to juz w ogóle jest świetny, duzo duzo lepszy od 1 (tzn przynajmniej narazie, tj po 5 odc. jestem :))
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 20:18


No właśnie ja obejrzałam narazie 2 odicnki i serial mnie nie porywa, ale mam cały sezon na DVD i obejrze do konca a potem zoabczę, czy spodoba mi sie na tyle, by sciągać drugi sezon:D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 20 lip 2007, o 11:49


A ja tez chcialbym ogladnac tenserial, mamjuz 5 odcinkow ale nie moge znalesc napisow ktore by pasowaly do 2 odcinka!! te ze strony napisy.info nie pasuja, Blagam niech ktos mi pomoze ;(
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 lip 2007, o 14:47


> subedit player
<<

Bortar

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 23 lip 2007, o 01:22


poszukaj mojej wczesniejszej wypowiedzi z przed 2 miesiecy tam opisalem skad siciagac seriale z napisami
a co do trawska to polecam serial jesli ktos lubi sie smiac i umie to robic to ten serial jest dla niego
obrazaja w nim wszystko co mozna obrazic od wojny w iraku po polakow papiezy zydow hipisow naprawde ganialny serial komediowy < co on robi w kategori sensacyje?>
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 lip 2007, o 02:01


Bortar napisał(a):co on robi w kategori sensacyje?
no cóż strzelanina w jednym z początkowych odcinków nie wystarcza? a może grożenie głównej bohaterce za to że wkracza na czyjś rewir?

Ale według mnie komedia z tego marna, raczej bym powiedział że serial taki prorodzinny jest, gdyby nie te dwie rzeczy powyżej i tytułowa trawka to bym wrzucił serial do jednego worka z 'Siódmym niebem' czy 'Summerland'. Choć trzeba przyznać że miło się ogląda :)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 26 lip 2007, o 20:34


Nie zgadzam się. Serial jest do posmiania się. Trzeba tylko się w niego wczuć:D A pierwszy odcinek trzeciego sezonu to chyba teraz moj ulubiony odicnek, super smiechowy.:)

"Siódme niebo", "Summerland"? No way.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 26 lip 2007, o 21:26


w tym serialu może są i śmieszni ludzie ale na pewno nie są nimi Bootwinowie, ok Celia vs. Isabelle tak, Doug też może być i jeszcze ten arab, nie pamiętam jak ma na imię jest spoko, ale reszta to taka plebania bez księdza :P
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 lip 2007, o 10:11


Zupełnie się nie zgadzam:P Ale to Twoje zdanie.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 27 lip 2007, o 14:18


czy ktos moglby tak bardzo zachecic mnie do ogladania tego serialu?? mam juz caly pierwszy sezon i jestem w trakcie sciagania 2 sezonu. Ale co wlacze 1 odcinek to po 1 minucie zawsze wylaczam bo jakos wydaje mis sie nieciekaw...
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 lip 2007, o 22:47


Mi szczerze mówiąc pierwsza połowa sezonu taka sobie się wydawała, więc nie dziwię Ci się, że może Ci się wydawać nudne. Polubiłam serial od 4 odicnka, bo wtedy zjawiła się nowa postać-Any, który ozywił atmosferę.:D Musisz sobie obejrzeć pierwszy sezon (odcinków jest mało, więc nawet jak Ci sie na poczatku nie spodoba to dasz radę:D) i jeżeli nawet końcowe odcinki Cię nie wciągną, to wtedy dasz sobie spokój. Mnie druga połowa sezonu przekonała na tyle, by obejrzec drugi sezon, a drugi to już w ogole bardzo mi się podobał.:)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 lip 2007, o 22:54


i co najważniejsze serial [odcinek] trwa ok 30 minut
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 lip 2007, o 18:37


Beti napisał(a):Mnie druga połowa sezonu przekonała na tyle, by obejrzec drugi sezon, a drugi to już w ogole bardzo mi się podobał.:)

podpisuję sie pod tym, 1 połowa 1 sezonu była dla mnie do kitu, ale potem się rozkręciło, a 2 sezon to juz jest świetny, tak samo jak 3 (tzn przynajmniej 2 pierwsze odcinki które oglądałam - btw do netu wyciekły już aż 4 odcinki :D)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 28 lip 2007, o 18:45


Kurcze ja juz jestem przy 6 odcinku i od poczatku mi sie spodobal :) Chyba lubie takie zboczone seriale mmm :] Szkoda ze jest taki krotki ;( moze znacie jakies inne w tym stylu
??
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 28 lip 2007, o 19:07


4 już odicnki przeciekły?? Ja oglądałam 3.:) Jak narazie wydaje sie, ze to będzie najlepszy sezon.:D Te gangi mnie rozbrajały w tym pierwszym odicnku, np jak tej dziewczynce odmachały, albo jak cały czas te spluwy kierowali na nancy , lol


Nie martw się na zapsa:D Jeszcze masz sporo odcinków przed sobą, cały drugi sezon i 4 odicnki trzeciego sezonu są już w sieci, 13 sierpnia zaczyna się już na dobre ofcicjalnie i bedzie tym razem 15 odicnków.:)

Coś w podobie? Ciężko porównywac, bo w każdym serialu jednak jest troche inne poczucie humoru.
Myślę, że Skins by Ci się spodobało. Narazie tylko jeden krótki sezon, ale super.:)
Dead Like Me tez serdecznie polecam, tylko dwa krótkie sezony, ale jakość serialu świetna.:D
Niektórzy porównują Trawkę do Gotowych na Wszystko, ale ja tego nie ogladałam nigdy, więc nie wiem na ile to prawda.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 28 lip 2007, o 19:35


A wszedzie jeden odcinek Dead Like Me ma 750MB ?? Jak tak to nie chce mi sie tyle sciagac :(
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 28 lip 2007, o 20:03

Nie, tylko pierwszy, który trwa półtorej godziny. Reszta normalnie ma ok 40 minut.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.