Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

01x01 "Pilot" » Zakończone Seriale » Blood Ties • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 sie 2007, o 13:55

Blood Ties

Czy ktoś widział ten serial?
ostatnio mnie jakoś naszło znowu na wampirze tematy i wygrzebałam ten tytuł, ale nic nie oglądałam, bo nawet nie mam kiedy :( ale w sumie to tylko 12 odcinków to kto wie :P
więc chciałam się tylko dowiedzieć czy ktoś oglądał, czy fajne, w jaki sposób są ukazane wampiry, czy sa jakieś demony, potwory i takie tam? :P

http://www.lifetimetv.com/shows/bloodties/
http://bloodties.tv/main.html
http://www.tv.com/blood-ties/show/68415/summary.html
http://www.imdb.com/title/tt0808013/'

Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 sie 2007, o 19:08


0lina, nie oglądałem ale obejrzę ;)
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 16 sie 2007, o 20:31


No ciekawe, mnie też coś ostatnio naszło na seriale o wampirach :)
Z tego gatunku, to jak narazie oglądam 1 serial, czyli istny klasyk Forever Knight, który z całą pewnością polecam :)

Co do Blood Ties - to serial wydaje się ciekawy, tak więc jeżeli ktoś już oglądał, to niech opisze wrażenia z tego serialu :)

Pozdrowienia !

Ps. Przy okazji, jakie polecacie jeszcze seriale o wampirach ?
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 sie 2007, o 14:35


Jack napisał(a):Przy okazji, jakie polecacie jeszcze seriale o wampirach ?

Buffy the Vampire Slayer ;D

dobra nazwijcie mnie maniaczką, ale wczoraj obejrzałam pilota ;D duzo narazie nie moge powiedzieć, ale podoba mi się, wampiry nie mają żadnych powykrzywianych twarzy jak w Buffy ;D no i był demon i zaklęcia i walki (ale w Buffy są lepsze) i jeszcze główny bohater (wampir) jest śliczny *_*
ogólnie mi sie podoba i bedę oglądać dalej ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 sie 2007, o 20:33


Oglądnąłem sobie pierwsze 4 odcinki i serial jest zajefajny, ile jest sezonów tego?? szkoda że tak mało jest akcji z Henrym ;)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 sie 2007, o 21:21


12 odcinków, jakoś od paździenika będzie kolejne 10. ja utkwiłam po pilocie..
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 sie 2007, o 22:11


0lina, to współczuję, powinnaś nadrobić... świetny serial i jakoś mało o nim słychać ale mogę jedynie polecić, denerwuje mnie tylko jeden policjant [i nie wiem skąd go znam :P też gdzieś już grał policjanta tylko nie wiem gdzie ;) ]
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 sie 2007, o 11:56


Cya napisał(a):powinnaś nadrobić

nadrobię jak tylko skończę Buffy :D czyli w przyszły weekend mam nadzieję
Cya napisał(a):denerwuje mnie tylko jeden policjant

ten co był w pilocie? były Vicki, czy jakiś inny?
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 24 sie 2007, o 12:10


Ja też zatrzymałem się na pilocie i jakoś nie mogę się zabrać za drugi odcinek.
Jak narazie pilot średni, ale w następnym odcinku ma być zombie, więc moze się zmuszę :P
Ostatnio edytowano 24 sie 2007, o 12:11 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 24 sie 2007, o 12:25


0lina napisał(a):ten co był w pilocie? były Vicki, czy jakiś inny?
no właśnie ten, kurde taki zazdrosny frajer z niego... przecież wszystko na niebie i ziemi wskazuje ze panna detektyw zostanie panią wampirową :hihi: a właściwie to głupio by było jakby się nie spiknęła z Henrym ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 wrz 2007, o 09:05


Ok, więc skoro tak porównywaliście, to obejrzałam, no i przede wszystkim nie wiem, gdzie się to wam z Supernauralem kojarzy, to już bardziej w stylu Buffy jest, no i na pewno w żadnym kierunku z Supernaturalem to nie wygrywa. Ale wiem czemu wam chłopcy się tak spodobało, z powodu Vicki, brakuje wam w Supernaturalu damskiej postaci :P

Ogólnie serial jest mocno tandetny, postaci demonów i stworków są nie najlepsze, no i same postacie to też nic odkrywczego, ale mi się spodibał z czysto damskiego punktu widzenia. Wampirek jest rewelacyjny, idealnie trafili w mój gust i tylko prkatycznie dla niego obejrzałam serialik, jest jednocześnie cute i dark plus włącza się w to historia, a ja to lubię. Chociaż nie do końca podoba mi się sam spobób wampira, np. to spanie jak zabity przez cały dzień, zasuwanie okien itd., tylko trumny mu brakowało. Poza tym jeśli chodzi o jego moce, według mnie nie powinno się aż tak koloryzować wampira, jego władza nad ludźmi, no i najlepsze - szybkość, której mógłby pozazdrościć sam Clark Kent. Dzięki, ale jeden Superman już wystarczy.
Poza tym podoba mi się postać samej pani detektyw, chociaż z jej wadą wzroku są mocno niekonsekwentni. Ale ogólnie ich parze bardzo kibicuję i to właśnie, poza samym Henrym trzymało mnie przy serialu. Lubię trudne związki :P
Coreen również jest fajna, lubię takie dziewczyny, w stylu 'chciałabym aby napił się również mojej krwi' :D
Za to policjant mnie totalnie wkurza, ta jego ciągła zazdrość, kontrolowanie Vicki, i ta wieczna ostrożność, bo jemu może się nie spodobać to, co usłyszy. Poza tym dobija mnie jego wieczne strzelanie do demonów, mogłoby go weszcie oświecić, że to nie działa.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2007, o 14:33 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 wrz 2007, o 22:45


skończyłam oglądać wszystkie dotychczasowe odcinki parę dni temu, ale oczywiście zapomniałam się podzielić opinią ;_)
w wielu punktach zgadzam się z Trish,
Trish napisał(a):nie wiem, gdzie się to wam z Supernauralem kojarzy, to już bardziej w stylu Buffy jest, no i na pewno w żadnym kierunku z Supernaturalem to nie wygrywa.

Z Supernaturalem tyle jest wspólnego, że i to i to jest o nadnaturalnych zjawiskach ;p
Trish napisał(a):postaci demonów i stworków są nie najlepsze

postaci demonów nie są rewelacyjne, ale nawet w Buffy chyba były gorsze ;p
Trish napisał(a):Wampirek jest rewelacyjny

o tak, Henry jest hot :D
Trish napisał(a):no i najlepsze - szybkość, której mógłby pozazdrościć sam Clark Kent.

zawsze mnie śmieszyły te sceny z jego zawrotną szybkościa ;)
Trish napisał(a):Poza tym podoba mi się postać samej pani detektyw

o tak, kobieca postac główna na pewno jest plusem, chociaz bywały momenty że Vicki mnie drażniła
Trish napisał(a):Coreen również jest fajna,

Coreen jest świetna ;D ale w ostatnich odcinkach jakos drastycznie zaczeła zmieniac fryzury i ubierała się coraz dziwniej xD
Trish napisał(a):Za to policjant mnie totalnie wkurza,

a ja sie wymawie i napisze, że ja tam go lubie ;D i wg mnie tworzyłby z Vicki lepsza parę niz V+Henry

Ogólnie serial nie stoi na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem realizacji jak i fabuły, ale jak ktoś lubi taka tematyke (ja) to mozna poogladać :D ja tam sie do bohaterów jako tako przywiązałam i napewno bedę oglądac dalej (nowe odcinki w październiku btw)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 wrz 2007, o 16:27


Trish napisał(a):Ale wiem czemu wam chłopcy się tak spodobało, z powodu Vicki, brakuje wam w Supernaturalu damskiej postaci :P
Viki nie była super ładna :P lepsza już jest Coreen :]

Trish napisał(a):no i przede wszystkim nie wiem, gdzie się to wam z Supernauralem kojarzy
zarówno jedno jak i drugie jak już to napisała Olina jest o zjawiskach nadprzyrodzonych :]

Trish napisał(a):to już bardziej w stylu Buffy jest
Byffy przy tym to wielki gniot

Trish napisał(a):no i na pewno w żadnym kierunku z Supernaturalem to nie wygrywa
oj zdecydowanie lepsze jest od Supernatural, ciekawsza fabuła i w ogóle, a po za tym nie ma to jak 'zły' jednym z głównych bohaterów :P

Trish napisał(a):Ogólnie serial jest mocno tandetny, postaci demonów i stworków są nie najlepsze
taa zdecydowanie lepiej te 'demony' wyglądają niż w SN, nie wspominając już o Buffy

Trish napisał(a):Poza tym jeśli chodzi o jego moce, według mnie nie powinno się aż tak koloryzować wampira, jego władza nad ludźmi, no i najlepsze - szybkość, której mógłby pozazdrościć sam Clark Kent.
ej to że w Buffy one nie są silne to nie znaczy że w większości filmów i seriali nie są silne, tylko w Buffy one są takie bardzo super chucherkowate wskaż mi drugi serial lub film po za Buffy że one nie mają jakiś tam specjalnych mocy? w SN może nie są super szybkie, ale za to chodzą w dzień co niby też jest jakimś ewenementem ;)

Trish napisał(a):Poza tym dobija mnie jego wieczne strzelanie do demonów, mogłoby go weszcie oświecić, że to nie działa.
to jest tak debilnie śmieszne że nawet śmiać się już z tego nie chce :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 wrz 2007, o 17:05


Przede wszystkim ja nie bazuję swoich wyobrażeń na Buffy, bo nie jestem fanką tego serialu, i zresztą niewiele odcinków widziałam. Nie jestem też wielką fanką wampirów i nie oglądałam zbyt wielu z nimi produkcji, ale ogólnie uważam, że one nie powinny mieć specjalnych mocy, co najwyżej wyostrzony węch. Ewenement budzenia się w dzień jest według mnie bardzo dobrym pomysłem, o wiele lepszym niż super szybkosć.
Poza tym, który z bohaterów jest tutaj zły ? To stwierdzenie wybitnie jest jest trafne, gdyż Henry'emu właściwie odebrali wszystkie złe wampirze cechy [on sam musi przypominać Vicki, że niby jest tym złym], porównując z tym już Sam jest bardziej złym bohaterem, bo nie wiadomo czym jest zło, które w nim jest i jak się objawi.
Co do ewenamentów jeszcze, to tutaj jest takim fakt, że Henry żywi się, ale nie zabija swoich ofiar, sam pomysł mi się bardzo podoba, ale sprawia, że wampir przestaje być złą istotą.
Zdecydowanie nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że tutaj jest ciekawsza fabuła niż w SN, główny wątek w SN, zresztą pojedyncze przypadki są o wiele bardziej interesujące.
No i Vicki jest bardzo ładna, ma świetny styl, szczególnie pod względem tego drugiego wygrywa z Coreen, bo urody jej nie zamierzam odmawiać.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 wrz 2007, o 17:33


Trish napisał(a):Poza tym, który z bohaterów jest tutaj zły ?
przecież dałem 'zły' w apostrofie, żeby nie brać tego dosłownie, bo on nie jest zły ogólnie, ale jako wampir też nie jest dobry

Trish napisał(a):Nie jestem też wielką fanką wampirów i nie oglądałam zbyt wielu z nimi produkcji, ale ogólnie uważam, że one nie powinny mieć specjalnych mocy, co najwyżej wyostrzony węch. Ewenement budzenia się w dzień jest według mnie bardzo dobrym pomysłem, o wiele lepszym niż super szybkosć.
czyli całkowicie się z tobą nie zgadzam, bo wampiry zawsze i wszędzie miały jakieś nadludzkie moce, albo się w coś tam zamieniały, albo były super szybkie, albo w ogóle latały ;)

Trish napisał(a):Co do ewenamentów jeszcze, to tutaj jest takim fakt, że Henry żywi się, ale nie zabija swoich ofiar
w większości filmów jest tak że nie muszą ich zabijać, po prostu one chcą je zabijać, bo w większości są złe

Trish napisał(a):No i Vicki jest bardzo ładna, ma świetny styl, szczególnie pod względem tego drugiego wygrywa z Coreen, bo urody jej nie zamierzam odmawiać.
ja nie twierdzę że ona nie ma stylu, tylko że w porównaniu do Coreen jest:
1. za stara :P
2. za stara :P
3. za stara :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 wrz 2007, o 17:45


Christina jest od Giny raptowanie 4 lata starsza :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 wrz 2007, o 20:36


ale wygląda na dużo młodszą :P tamta wygląda na swoje 37 lat, a Giny wygląda na serialowe 22, no max bym jej dał 25 ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 wrz 2007, o 11:57

Fajny serial. Henry jest so cute :D Pierwsze 30 min mnie troche nudziło, ale potem sie rozkręciło :P Oby tak dalej... :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.