Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Friday Night Lights » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 19 wrz 2007, o 20:31

Friday Night Lights

Obrazek

lfilmweb.pl

Ogląda ktoś?? pliz, plizzz, plizzz?

Serial nie ma wielkiej publiczności, ale Ci co oglądają, to FNL uwielbiają.:)) Wliczając w to stację NBC, która pomimo małej, jak na ich stację oglądalności zamówiła drugi sezon.

Polecam gorąco, naprawdę warto.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, o 20:32 przez Beti, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 paź 2007, o 21:20

Re: Friday Night Lights


Obejrzałam i jestem zachwycona, mimo, że nie przepadam za sportami drużynowymi, to to ogląda się świetnie. Nie jest to lekkie, jak zazwyczaj młodzieżówki, ale to dobrze, bo porusza ważne tematy. Plus jest też sporo humoru, bo Matt i Julie są przezabawni :)

Dziwnie się oglądało premierę 2 sezonu, ale mam nadzieję, że niektóre sprawy wrócą do dawnego stanu ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 paź 2007, o 10:54

Re: Friday Night Lights


Serial ma dopiero 2 sezony ? Bo może się skuszę.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 paź 2007, o 11:11

Re: Friday Night Lights


Serial ogólnie ma dopiero 1 sezon, 2 niedawno się zaczął :)
Want your bad romance.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 13 paź 2007, o 11:30

Re: Friday Night Lights


Ile 1 sezon ma odcinków?
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2007, o 11:48

Re: Friday Night Lights


1 sezon ma 22 odcinki.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 paź 2007, o 15:18

Re: Friday Night Lights


Czemu Trish dziwnie Ci się oglądało pierwszy odcinek 2 sezonu?? Mi się dwa pierwsze odcinki bardzo podobały.:) Postawa Julie mnie denerwuje, ale jest taka realistyczna, w koncu Julie to jeszcze nastolatka. Tami łamie mi serce za każdym razem jak jets na ekranie, świetnie zagrane scenny przez Connie. A Landry i Tyra są rewelacyjni! Uwielbiam ich!

No i nowe intro jest super:)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2007, o 15:40

Re: Friday Night Lights


Intro zdecydowanie wolałam stare, ale zawsze to klimat ;)

Dziwnie mi się ogladało, bo 1) gdzie wcięło moją parkę, Jules zaczęła panikować i latać za tym paskudnym facetem, a jak w 2 odcinku go pocałowała i zerwała z Mattym to myślałam, że ją strzelę; 2) Landry w Pantersach, beznadzieja; 3) Landry i Tyra, kolejna beznadzieja, ta para nigdy mi się nie widziała, i Landry zabijający gwałciciela i wrzucający ciało do rzeki ? oh man, taki film już był i totalnie nie pasuje do tego serialu; 4) i mi też łamie serce widok Tami nie radzącej sobie z dzidziusiem i nieobecnością męża, on musi jak najszybciej wrócić do żony, córki i drużyny, bo aż mi się nawet Buddy'ego zrobiło żal, że się go pozbywają :P Poza tym religijna Lyla jest beznadziejna, ale przynajmniej mamy jakiś powrót do Lyla/Tim, bo jakoś się to urwało w 1 sezonie.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 paź 2007, o 15:45

Re: Friday Night Lights


Julie zachowuje sie w tym sezonie głupio i irytująco, ale jest astolatką, więc można to przezyć:D Zresztą na pewno przerwa im wyjdzie tylko na dobre:) Bedą jakieś streny zazdrości itp itd

No trochę dziwnie, ze Landry jets w drużynie, ale FNL writers z pewnością wiedzą, co robią. Z wszystkiego zawsze wychodzą obronna ręką.

No tutaj się w ogole nie zgadzam. LT to pairing z świetną chemią, a ja uwiebiam motywy beauty/geek, więc ja ich tam bardzo lubię. Zgadzam się, ze z tym morderstwem, to może przegięcie, ale things happen. I w tym momencie tutaj tez wierzę w FNl writers, dobrze to rozegrają.

Lyly to w ogole nie lubię. Chyba najmniej z wszystkich w całym serialu, strasznie mnie wnerwia.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2007, o 15:50

Re: Friday Night Lights


U mnie przede wszystkim jest jedna podstawowa rzecz, ja ogólnie lubię tam wszystkich, ale poza Landrym, nie znoszę chłopaka i wnerwia mnie jak tylko się pojawia na ekranie i dlatego żaden wątek z nim mi się nie podoba. Bo zazwyczaj też właśnie lubię takie pary. Ale nie tutaj. A tym, że go dali do drużyny rozłożyli mnie całkiem, bo to oznacza go więcej w serialu.

A co do Julie i Matta, to mam nadzieję, że nie będzie za nią płakał zbyt długo, ale poszuka sobie innej dziewczyny, Julie w kolejce u mnie jest przed Landrym, to druga postać, której mogłabym uznać, że nie lubię.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 paź 2007, o 15:55

Re: Friday Night Lights


Ja tam go uwielbiam:D Lubię jego żarty, lubię go całościowo. Bardzo fajny chłopak, ale wiadomo, ze możesz uwazać inaczej:)

Chyba matt spiknie się z tą pomocą domową.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2007, o 16:01

Re: Friday Night Lights


A właśnie, dziewczyna mnie rozbroiła, szczególnie, gdy znalazła Playboye :D Ale skąd ona się tam w ogóle wzięła, bo nie załapałam ? No i szczerze mówiąc nie widzę Matta z nią, zresztą mi i tak już wystarczy tam wątków podobnych do OTH :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 paź 2007, o 11:29

Re: Friday Night Lights


Ohhh w tym serialu gra Jay Hernandez :D Wspaniale, lubię go. Mam nadzieję, że serial okaże się świetny :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 paź 2007, o 14:32

Re: Friday Night Lights


Wybacz, ale nie gra, pomyliłaś film z serialem ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 paź 2007, o 15:34

Re: Friday Night Lights


Ehhh, no możliwe,, widziałam tylko jakąś fotkę na google. Serialu jeszcze nie oglądałam więc nie skojarzyłam, że to nie to :P Trudno :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 14 paź 2007, o 18:50

Re: Friday Night Lights


ja też w sumie nie wiem, skąd ona się tam wzięła, ale nie jestem z niej zadowolona. Nie pasuje tam.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 paź 2007, o 21:32

Re: Friday Night Lights


Bardzo podobał mi się 1 odcinek. Z niecierpliwością czekam, żeby obejrzeć następne :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 17 paź 2007, o 21:24

Re: Friday Night Lights

Skoro podobał Ci sie JUŻ pierwszy odcinek to pokochasz ten serial bardzo mocno:D Bo pierwsze odicnki w porównaniu z kilkoma ostatnimi pierwszej serii to nic:D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Friday Night Lights
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.