Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x03 - Friday Night Bites » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 wrz 2009, o 09:41

1x03 - Friday Night Bites

Spoiler:


Promo 3 odcinka
trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2009, o 19:53

Re: 1x03 - Friday Night Bites


Haha, nie ma co Damon króluje w serialu!!! Jak narazie tylko ze względu na niego oglądam serial :) Jednak rozśmieszyła mnie scena jak próbował oczarować Elena, a Stefan wcześniej dał jej ten "wisiorko-amulet" :D i Damon pewny siebie poległ z liściem, ale podporządkował sobie Caroline. Podobała mi się scena jak rozmawiają ze Stefanem, i Stefan robie z niego vampira z domieszkiem dobrej duszy, a tu nagle terener przychodzi i Damon żuca się na niego jak bestia!!! :D
Stefanowi też dość dobrze idzie. Czaruje równie dobrze jak przystojny brat i pokazuje swoją siłę z tą piłką było nieźle i jak ten typ go uderzył w brzuch, a ten ani nie drgnął :D
Elena... żal...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 wrz 2009, o 23:19

Re: 1x03 - Friday Night Bites


Lucas Scott napisał(a):Podobała mi się scena jak rozmawiają ze Stefanem, i Stefan robie z niego vampira z domieszkiem dobrej duszy, a tu nagle terener przychodzi i Damon żuca się na niego jak bestia!!! :D


Najlepsza scena odcinka :) Świetny jest ten Damon. Intryguje mnie też coraz bardziej ta koleżanka Eleny ^^ Pewnie odegra jakaś ważną rolę jeszcze w tym sezonie. Ciekawe kiedy Elena się dowie i co zrobi jak okaże się, że Stefan jest wampirem.
Póki co to dobrze, że The CW zakupiła więcej odcinków. Przynajmniej bądźmy dobrej myśli, że nie skasują go jak zrobili to z TBL.
trust him... he's a doctor!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 27 wrz 2009, o 12:57

Re: 1x03 - Friday Night Bites


A mi co raz bardziej podoba się Stefan :P na samym początku jakoś za bardzo mi się ten aktor nie podobał i w ogóle wydawał mi się za stary do tej roli , no ale teraz powoli się do niego przekonuję :P
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 wrz 2009, o 19:44

Re: 1x03 - Friday Night Bites


wcale źle nie było :P
Damon dodaje pikanterii do serialu, i świetnie :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 29 wrz 2009, o 09:41

Re: 1x03 - Friday Night Bites


Odcinek nie był lepszy od poprzedniego, ale równie dobry. Serial mi się podoba już od pilota i raczej nic tego nie zmieni.
Dobrze, że Elen zrezygnowała z cheerleadingu.
Koleżanka Eleny ok jest czarownicą, jasnowidzem zapewne to ona odkryje, że Stefan jest wampirem i przekaże dobrą nowinę Elen. Mam tylko nadzieje, że z kolejnymi sezonami/odcinakami nie dojdą jakieś wilkołaki, duchy, demony itd.

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 paź 2009, o 20:07

Re: 1x03 - Friday Night Bites


Damon wymiata, gdyby nie on to ten serial byłby nudny jak flaki z olejem :) Pierwsza scena z jego udziałem była już mocna jak Caroline budzi się u jego boku z dziurą na szyi i próbuje od niego uciec i jej to nie wychodzi. Pewnie ją zauroczył i teraz się bawi swoją marionetką:P konflikt między braćmi też narasta, a jakby tego było mało Damon żywi się nauczycielem. Fajna scena. Tak jak przeczucie Boonie, lubię tą czarownicę i liczę że jej wątek jakoś się rozwinie.

Scena gry w football i pojedynek z nauczycielem na daty w wykonaniu Stefeana też bardzo fajne :D

Elena zaczyna jednak coś podejrzewać że ze Stefanem coś jest nie tak.

Scena jak Damon próbował zmusić Elene do pocałunku bardzo dobra xD

Mam tylko nadzieje, że z kolejnymi sezonami/odcinakami nie dojdą jakieś wilkołaki, duchy, demony itd.


A to niby czemu? Ja właśnie na to liczę :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 lis 2009, o 11:45

Odp.: 1x03 - Friday Night Bites


Też liczę na jakąś większą mitologię. :p

Scena z nauczycielem świetna, ale ciesze sie, że go Damon zabił. Podobała mi się kolacja, szczególnie na początku. :D

Podoba mi się wątek Bonnie, ale mógłby się prężniej rozwijać.

Tak samo jak Vicki/brat Eleny.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 maja 2010, o 19:00

Odp: 1x03 - Friday Night Bites


Coraz bardziej wciąga mnie ten serial. :P Nie spodziewałem się, że mi się spodoba...a jednak. :D
Dobry początek odcinka z Caroline, ciekawe czy odegra ona większą rolę niż marionetka.
Świetne sceny z Damonem, najpierw nieudane zauroczenie Eleny i liść w twarz :P , a później krwiożercze rzucenie się na trenera.
Tak w ogóle to uwielbiam wygląd wampirów w tym serialu - czerwone przekrwione oczy, widoczne żyły pod oczami, po prostu żądne krwi bestie.
Ciekawie też rozwiązali problem przebywania wampirów w świetle słonecznym poprzez pierścienie. Fajny pomysł. :P
Wątek Bonnie powoli nabiera tempa, już sama wie, że co jest nie tak i jej wizje są czymś więcej niż zrządzeniem losu.
Mam nadzieję, że w końcu Vicky da sobie spokój z Tylerem.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 maja 2010, o 19:53

Odp: 1x03 - Friday Night Bites


Coraz bardziej wciąga mnie ten serial. :P Nie spodziewałem się, że mi się spodoba...a jednak. :D


U mnie było podobnie :) Też nie sądziłem, że serial będzie taki dobry, a okazał się jedną z najlepszych premier sezonu.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 15 lis 2010, o 18:53

Odp: 1x03 - Friday Night Bites


Kolejny dobry odcinek. Póki co czekam na rozwinięcie dwóch wątków Damon & Elena i Bonnie, która ma te swoje czarodziejskie moce... Damon na pewno tak łatwo nie odpuści z Eleną. Fajnie byłoby też dowiedzieć się czegoś więcej na temat Katheriny, kobiety, która tak bardzo poróżniła braci...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Friday Night Bites
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.