Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Friday Night Lights » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 paź 2007, o 22:16

Re: Friday Night Lights

Mi się zdecydowanie pilot podobał najmniej, dziwnie był zrobiony, ale to też może dlatego, że nie znałam jeszcze bohaterów.

Co do 2 sezonu, to zdecydowanie nie podoba mi się fakt, że zagłębiają się w wątek morderstwa [zegarek]. To się powinno zacząć wyjaśniać, zresztą mimo również mojej wiary w twórców serialu, ciężko mi sobie wyobrazić dobre wybrnięcie z tego wątku.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 18 paź 2007, o 21:18

Re: Friday Night Lights


Ja prawie usnęłam na pilocie:D Naprawdę, ledwo przebrnełam, ale ostatnie 10 minut mi się w końcu spodobało. A z kolejnymi odicnkami było już tylko lepiej i lepiej.:)

Wyjaśni się w 6 odcniku czy jakos tak, na pewno przed połową sezonu. Ja tam nie mam takich wielkich problemów z tym watkiem, jak prawie wszyscy. I jestem pewna, że się nie zawiodę.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 paź 2007, o 16:10

Re: Friday Night Lights


Za pierwszym razem strasznie się męczyłam z pilotem, drugi odcinek też mnie nie zachwycił i serial wywaliłam :P
Zdecydowanie lepiej oglądało mi się po raz drugi :D dzisiaj dojdę do 10 odcinka :D
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 gru 2007, o 21:59

Re: Friday Night Lights


Jak najbardziej polecam. Choc na poczatku nie bylem przekonany do tego serialu. Postac Erica Taylora - swietna gra aktorska. Z ciekawosci nawet ogldane film pelnometrazowy i porownam z serialem :)
trust him... he's a doctor!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 gru 2007, o 22:52

Re: Friday Night Lights


Ja się tak zabieram za ten film, ale zabrać nie mogę, zresztą na pewno będzie mi brakować w nim serialowych aktorów.

Co do serialu, to kocham 1 sezon, a 2 sezonem jestem jak na razie rozczarowana, no ale zobaczymy.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 gru 2007, o 23:25

Re: Friday Night Lights


2 sezon jakby odrobine gorszy - choc duzo seriali obniza poprzeczke po 1 sezonie (wyjatkiem jest Dexter gdzie seria 2 jest o wiele lepsza).Wracając do FNL - szczegolnie razi w oczy przemiana Lyli 8/ i wykreowanie na jednego z glownych bohaterow naglupszej postaci w tym serialu - czyt. Landry :D
trust him... he's a doctor!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 22 sty 2008, o 20:07

Re: Friday Night Lights


Zgadzam się całkowicie, ze posatć Erica taylora jest rewelacyjna. uwielbiam w ogóle rodzinke taylorów, a związek Tami i Erica jest cudowny, najlpesza para małżeńska w telewizji. :)

I jak się podobał film? Ja nie oglądałam.

Wiem, że dużo osób jest rozczarowanych drugich sezonem, ale ja w sumie nie jestem. Owszem, pierwszy był lepszy, ale mi się nadal podoba. Lyli nigdy nie lubiłam i nadal nie lubię, a do landrego nic nie mam:P Nie uwazam,z e jest najgłupsza postacia:P
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 26 maja 2008, o 16:02

Re: Friday Night Lights


FNL jest jednym z fajniejszych seriali, jakie ostatnimi czasy oglądnęłam, zaleta jest taka, że pokazuje życie nastolatkow trochę poważniej niż jakieś OTH ;)
Drugi sezon był całkiem udany, choć nie podoba mi się to, jak zmieniła się Julie.
No i żałuję, że skończył się tak nagle z powodu strajku. Bez finału z prawdziwego zdarzenia.

Czekam na 3 sezon :D
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 11 lip 2008, o 00:32

Re: Friday Night Lights


bardzo się cieszę ,że ''przebrnęłam'' jakoś przez pilota który był taki sobie, bo kolejne odcinki są świetne , jestem kompletnie zauroczona tym serialem , obejrzalam dzisiaj 5 , i nadal nie mam dość. Jak narazie to lubię wszystkich. Wkurza mnie trochę L , chociaż na niesamowitą chemię z T ( którego uwielbiam) no i bardzo lubię Tyrę, ogólnie serial jest tak fajnie napisany ,że z niecierpliwośćią czekam na rozwój wszystkich wątków,i interesuję mnie każdy z bohaterów no i mecze , sport ( coś czego niestety od bardzo dawna brakuje w OTH) . To sportowe ciśnienie w tym miasteczku jest masakryczne
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lip 2008, o 18:47

Re: Friday Night Lights


Ja dopiero po obejrzeniu FNL uświadomiłam sobie jak beznadziejnie sprawy sportowe były pokazane w OTH.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lip 2008, o 00:15

Re: Friday Night Lights


W ogóle jakie OTH jest beznadziejne xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 00:40

Re: Friday Night Lights


Nie zgadzam się, wciąż mam sentyment do pierwszych 3 sezonów, chociaż właściwie nie wiem dlaczego... Nevermind, to nie temat na to :P
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 26 wrz 2008, o 19:22

Re: Friday Night Lights


Obejrzałem pierwszy sezon i muszę powiedzieć, ze mi się bardzo podobał. Oczekiwałem trochę innej drużyny, tzn. myślałem, że będzie to drużyna z NFL, ale nie było źle. Jak będę miał czas to z pewnością obejrzę kolejne sezony
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 paź 2008, o 13:13

Re: Friday Night Lights


Ja już dawno widziałem pierwszy sezon a drugiego nie miałem jakoś nastroju na szukanie torrentów i zaniedbałem. Teraz jak bym miał dalej oglądać to musiałbym od początku a nie chce mi się ściągać znowu. ;p Nie będę pisał o serialu bo zgadzam się po troszku ze wszystkimi, najbardziej z Trish, OTH słabo pokazało sport w porównaniu z FNL. To tyle.
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 gru 2009, o 21:18

Odp: Friday Night Lights


jestem po 2 odcinku 4 sezonu i podoba mi się.
Luke jest słodki z tym swoim nadmiłym usposobieniem ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 lut 2010, o 16:18

Odp: Friday Night Lights


Bardzo mi się podoba Friday Night Lights. :P Jestem na 4 sezonie i aktualnie czekam na napisy PL do odcinka 8 i wzwyż. Ciekawi bohaterowie, świetna postać trenera Erica Taylora, bardzo dobre pokazy meczów futbolowych, dzięki temu polubiłem trochę ten sport. :P
<<

kamilo09

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Dużo Ich:D

Postdodano 7 mar 2010, o 16:37

Odp: Friday Night Lights


Czy wie ktoś kiedy będą napisy do 12 odcinka 4 sezonu??:D:D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 mar 2010, o 19:28

Odp: Friday Night Lights

a skąd my mamy to wiedzieć? czy ktoś z nas je tłumaczy ? uświadamiam Cię, że niestety nie ;)
Do FNL napisy raczej wolno się robią.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Friday Night Lights
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.