Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

IDOLE » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Spis aktorów i aktorek.

Informacja
Użyj wyszukiwarki czy dany aktor/ka został/a dodany/a
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 11 maja 2007, o 11:34

IDOLE

Wymieńcie aktorów,których podziwiacie np za grę,role przez nich odtwarzane itp.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 11 maja 2007, o 13:10


no wiec tak Wentworth Miller, Sean Connery, Roger Moore , Nicole Kidman, Angeline Jolie, Maciej Zakościelny, agnieszka Dygant :)
zwariowana dziewczynka
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 11 maja 2007, o 21:44


Nieodmiennie od nastu lat

Michael Biehn-bardzo niedoceniany, :D

Brad Pitt-doceniany,bardzo, :D

Paweł Małaszyński-szybko pnie się w górę :D
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 maja 2007, o 11:47


anes05 napisał(a):Nicole Kidman
świetna aktorka :) na swoje nieszczęście była kiedyś związana z idiotom Tomem C., ale już na swoje szczęście rozwiodła się z nim :P

Brad Pitt-doceniany,bardzo
ale na szczęście nie za bardzo :D

A ponadto Caterina Zeta-Jones - boska piękność chyba ją polubiłem tak od pierwszego filmu jaki z nią widziałem

Sandra Bullock - takie same odczucia jak przy CZJ

Julia Roberts - tak jak CZJ i SB

Jodie Foster - czy ta kobieta umie zagrać każdą role? Jak do tej pory uważam że tak film z nią jest zawsze świetny
<<

mada

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 4 lip 2007, o 00:32


Sean Connery zdecydowanie idol i to bardzo
<<

Tweener

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 312

Lokalizacja: White-stok

Postdodano 21 lip 2007, o 09:13


Numer jeden Al Pacino a po za nim to Brad Pitt i Adam Brody
"Say hello to my little friend!"
Obrazek
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 23 lip 2007, o 23:56


Jim Carrey,Vin Diesel,Dakota Fanning(!),Catherine Zeta-Jones,Jared Padalecki,Wiliam Petersen;] i to chyba wszyscy
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

katada88

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 10 maja 2008, o 17:40

Re: IDOLE


Johnny Depp, Anthony Hopkins, Johnny Lee Miller, Colin Firth, R. Witherspoon, Dakota Fanning, Hannah Taylor-Gordon i Keira Knightley.
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 11 maja 2008, o 09:41

Re: IDOLE


Josh Hartnett i nieżyjący Heath Ledger.
.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 30 lip 2008, o 12:39

Re: IDOLE


Edward Nortona, Yannick Bisson, Adam Brody, Robert De Niro, Johnny Depp, Dominic Purcell, Dustin Hoffman i Went Miller, Hugh Laurie,
Rachel Bilson, Kristen Bell, Julia Roberts
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 7 sie 2008, o 15:11

Re: IDOLE


Dustin Hoffman, Al Pacino, Adam Brody, Angelina Jolie, Hugh Laurie, Johnny Depp, Josh Hartnett, Rachel Bilson, Uma Thurman, Dakota Fanning, Shirley Temple, Marylin Monroe, Nicole Kidman, Olivia Newton - John, Zhang Ziyi, Gong Li,
to tak póki co, bo ogólnie to mnóstwo ich jest, z tym, że nie mogę sobie teraz przypomnieć :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 sie 2008, o 19:55

Re: IDOLE


Kevin Spacey, Cate Blanchett, Daniel Day-Lewis.

To moja święta trójca (od lat). ;)

A poza tym jeszcze masa innych, e.g. Frank Sinatra, Gene Kelly, Marlon Brando, Al Pacino, Gregory Pack.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 sie 2008, o 22:39

Re: IDOLE


Gary Oldman xD zdecydowanie :)
a potem Edward Norton i James McAvoy.

Oczywiście lubię większą ilość aktorów/aktorek jak np. Alan Rickman, Colin Firth, Johnny Depp czy Ryan Gosling ale tamci trzej panowie wnoszą coś do filmów dla mnie czego nie mogę opisać. Ot tak.
Want your bad romance.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 wrz 2008, o 23:54

Re: IDOLE


Bee132 napisał(a):Edward Nortona, Yannick Bisson, Adam Brody, Robert De Niro, Johnny Depp, Dominic Purcell, Dustin Hoffman i Went Miller, Hugh Laurie,
Rachel Bilson, Kristen Bell, Julia Roberts

chyba jakiś błąd Ci się wkradł :P.
Wszyscy narzekają na Dominica Purcella w Prisonie ;).
Napisz co w nim jest takiego fajnego bo nie wiem :P
Obrazek
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 16 wrz 2008, o 18:25

Re: IDOLE


Tai napisał(a):
Bee132 napisał(a):Edward Nortona, Yannick Bisson, Adam Brody, Robert De Niro, Johnny Depp, Dominic Purcell, Dustin Hoffman i Went Miller, Hugh Laurie,
Rachel Bilson, Kristen Bell, Julia Roberts

chyba jakiś błąd Ci się wkradł :P.
Wszyscy narzekają na Dominica Purcella w Prisonie ;).
Napisz co w nim jest takiego fajnego bo nie wiem :P


w sumie ja go wpisałam nie ze względu na PB. raczej chodziło mi o Primeval. tam grał na poziomie i akurat tam spodobała mi isę jego gra. poza tym wystąpił w jednym odcinku Hałsa :) wiem, zaskakujące jest to, że taki podrzędny aktorzyna znalazł się na mojej liście obok niektórych znamienitości, ale malutcy tez powinni zostać dostrzeżeni. dziwię sę jednak, że akurat zwróciłeś uwagę na DP, a nie na mało znanego w środowisku YB.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 wrz 2008, o 21:58

Re: IDOLE


Bee132 napisał(a):w sumie ja go wpisałam nie ze względu na PB. raczej chodziło mi o Primeval. tam grał na poziomie i akurat tam spodobała mi isę jego gra. poza tym wystąpił w jednym odcinku Hałsa :) wiem, zaskakujące jest to, że taki podrzędny aktorzyna znalazł się na mojej liście obok niektórych znamienitości, ale malutcy tez powinni zostać dostrzeżeni. dziwię sę jednak, że akurat zwróciłeś uwagę na DP, a nie na mało znanego w środowisku YB.

Dominic Purcell znam go a na resztę nie zwróciłem uwagi. Po prostu zaskoczył mnie twój idol :P.
http://www.filmweb.pl/o70041/Yannick+Bisson po przeczytaniu mało można stwierdzić ale już przy http://edward.norton.filmweb.pl/ z samej filmografii widać, że ma kunszt aktorski.

A wracając do DP to wydaje się na napakowanego mięśniaka i nie widać, żeby był jakimś wybitnym aktorem. Ponadto fakt, że dopiero kilka dni przed kręceniem pierwszych odcinków Prison Break'a doszedł do ekipy bo nie mogli znaleźć nikogo odpowiedniego na miejsce brata Scoofielda już świadczy o jego poważaniu/umiejętnościach aktorskich. Ale to może być tylko moje zdanie bo jak piszesz nie widzialem go w Primeval tylko w jednym czy 2 filmów i w housie i pb i byc moze jeszcze gdzies ale nie pamietam :P
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 paź 2008, o 11:24

Re: IDOLE


Żeby było super śmiesznie, napiszę że, mi też podoba się gra Dominica. Widziałem go w PB, Blade, John Doe no i Lęk Pierwotny.

PB jak wiadomo, jeden z głównych. W Blade grał Drakulę w trzeciej części, bardzo mi się podobała jego gra. John Doe - był głównym bohaterem, przy okazji, polecam film. No i Lęk Pierwotny, też fajny film i też dobrze grał.

Może nie jest jakimś wybitnym aktorem, ale lubię go. Jakiegoś specjalnie ulubionego nie mam.
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 paź 2008, o 19:45

Re: IDOLE

no to tak:
Ryan Gosling, którego totalnie wielbię, za Jego role, za grę i głos.
Jude Law- za grę, i ten wspaniały akcent :P co do roli to często gra dupków :D

Natalie Portman- bardzo, bardzo ją lubię. swietna aktorka, młoda i śliczna.
Reese Witherspoon- bo uważam, że jest bardzo dobrą aktorką :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Aktorzy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.