Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 maja 2009, o 19:57

Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

Temat prosty i łatwy, czyli jakie seriale nadrabiacie przez wakacje?
Ostatnio edytowano 31 paź 2009, o 11:43 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 25 maja 2009, o 21:10

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Ooo muszę nadrobić, uzbierało się :P W moim przypadku -> patrz podpis, głóne zadania na wakacje to: Californication (już od dawna się zabieram za ten serial), Mentalist (jakoś zawsze lubiłam takie klimaty), Private Practica (u mnie standard - kolejny serial medyczny, a że GA oglądam i lubię Addison... ), Supernatural (chyba nie muszę mówić dlaczego :P ), True Blood (serial wampirowy, mam nadzieję, że to nic w stylu Zmierzchu, bo nie będę oglądać). Pewnie jeszcze coś mi się napatoczy tylko jeszcze nie wiem co. Piszcie, podpatrzę u was :P

Aaaa i zpaomniałam dodać HOIMYM oczywiście - 1 sezon już mam i nie wiem ile wytrzymam bez oglądania :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 maja 2009, o 13:15

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


True Blood na pewno nie jest w stylu Zmierzchu :)

Ja mam zamiar nadrobić Smallville - jedynie 7 sezonów zostało. Chciałbym też Star Trek TOS i może zacząć Stargate, ale zobaczymy jak to będzie. Teraz chciałbym skończyć Roswell i sprawdzić Krod Mandoon. I jeszcze dokończyć Dollhouse, Laverage, Castle, Lie to Me i Southland. Sporo tego a jeszcze mam na płtkach 3 sezony Buffy :]
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 26 maja 2009, o 22:06

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Temat rzeka :). Ile to ja seriali chciałabym obejrzeć... Ale na pierwszy ogień na pewno pójdą The Simpsons od sezonu 4, House M.D. od sezonu 3. Poza tym od pierwszego sezonu Family Guy i How I Met Your Mother. Więcej raczej nie dam rady obejrzeć ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 maja 2009, o 13:52

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


juliee napisał(a):Temat rzeka :). Ile to ja seriali chciałabym obejrzeć...


No, dokładnie... Za dużo ich produkują... xD Jeszcze przed wakacjami skończe Weeds (zostało mi 2,5 sezonu) i pewnie Smallville (jeszcze 2 sezony). Co do samych wakacji. Zabieram się za Ugly Betty, The Beast, Brothers and Sisters, LOST, Criminal Minds, Doctor Who, In Treatment, Torchwood, Jericho, Leverage, NCIS, Greek, Harper's Island, My Name Is Earl, Pushing Dasies, Traveler, True Blood. Poza tym musze w końcu skończyć Lie to Me i Dollhouse. Coś mi się wydaje, że jeszcze pare dojdzie, ale. xD
Za pewne dużo z nich zostanie jeszcze do nadrobienia przez rok szkolny, ale takie są uroki oglądania za dużej ilości seriali. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 27 maja 2009, o 19:07

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Matko jedyna Chris ile tego... :O Ja to tylko chce skończyć GG, Chirurgów no i może True Blood sobie zobaczę :P
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Azazel

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 61

Lokalizacja: Koszalin

Postdodano 27 maja 2009, o 20:36

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


IMPREZY :) podczas urlopu seriale na zime
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 27 maja 2009, o 20:43

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Supernatural. czeka na mnie z 12 odcinków ;d
a potem nie wiem... ER może.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 28 maja 2009, o 10:07

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Ja się muszę wziął za House MD 4 sezon i 5 też :P. Moze jeszcze Dextera, Chucka, Trawke i nie wiem co jeszcze :P. Polećcie coś :)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 28 maja 2009, o 17:50

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Ja polecam The Big Bang Theory. I jeszcze The Office amerykańskie. O, przez wakacje muszę w końcu obejrzeć brytyjską wersję ^^
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 cze 2009, o 19:38

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Ma może ktoś spis seriali, które będą nadawane na polskich stacjach przez wakacje?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

maycj

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 2 cze 2009, o 21:28

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


sezon 5 The Office mi się raczej nie podobał, poprzednie były lepsze.
Ja oglądam teraz Gilmore Girls s5.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 cze 2009, o 22:52

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Ja też planuję sobie coś ponadrabiać i pooglądać przez wakacje. A oto moje typy serialowe: Ugly Betty (S02 i S03), 30 Rock (S02 i S03) i Eureka (3 sezony) - to raczej pewniaki, a do tego dochodzi parę nowych dla mnie seriali, a które mają już po kilka serii, m.in. Life (S01&02), Numb3rs (S01-05), Six Feet Under (S01-05), Deadwood (S01-03), 24 (S01-07), Grey's Anatomy (S01-05), Terminator Sarah Connor Chronicles (S01&02), Scrubs (S01-08), The Unit (S01-04). ;)
A może wy macie jeszcze jakieś fajnie przykłady dobrych ciągle nadawanych seriali? :]
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 cze 2009, o 21:26

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


O, przez wakacje muszę w końcu obejrzeć brytyjską wersję


Brytyjska wesja ma tylko 14 odcinków, więc spokojnie nadrobisz. ;)

Ja mam tyle seriali, które chciałabym obejrzeć, że nie wiem od czego zacząc. xD
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 21 cze 2009, o 14:34

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Zapowiadają się bardzo pracowite wakacje jeśli chodzi o seriale. Zamierzam oglądać:
- CSI: Las Vegas ( to tylko 9 sezonów xD )
- Cold Case
- Dextera
- Six Feet Under

Oprócz tego muszę dokończyć zaległe odcinki Lost, Ugly Betty i Supernatural.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 cze 2009, o 17:38

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Jak narazie moje priorytety to Six Feet Under, Twin Peaks i może Bones :) W czasie trwających sezonów przestałem oglądać One Tree Hill, Supernatural oraz Private Practice. Póki co nie wracam do tych seriali... zobaczy się w trakcie wakacji :)
trust him... he's a doctor!
<<

weronika_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: śląsk

Postdodano 21 cze 2009, o 18:00

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?


Gossip Girl i Prison Break :cool:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 sie 2009, o 16:35

Re: Co nadrabiacie przez wakacje?

Oglądacie jakieś premiery wakacyjne? Polecacie coś? Ja osobiście mogę polecić Nurse Jackie.

A co obejrzałem przez wakacje? Dokończyłęm Weeds i Smallville, a poza tym DW, TW, Greek, 3/4 Californication, True Blood, 3/4 UB, 3/4 Lost, Leverage i Harper's Island, czyli o wiele mniej niż zakładałem. :P Chciałem obejrzeć seriale nominowane do Emmy, ale zostawie sobie to na przyszły rok.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.