Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2010, o 18:46

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

Zbliżają wakacje więc czas pochwalić się planami :)
Priorytet to nadrobić zaczęte seriale głównie Dollhouse, Legend of the Seeker, TBBT i Sanctuary. O V, Human Target, Spartacusie, Pafyciku i SGU nie piszę bo to się obejrzy jeszcze do końca czerwca :)
Drugie podejście czeka Smallville, Roswell i Grey's Anatomy. Może w końcu uda się skończyć.
A z tych co chciałbym zacząć to: Breaking Bad, Criminal Minds, Mad Men, Brothers & Sisters i Modern Family.
Ze starszych produkcji to Firefly, Farescape i może w końcu Star Trek: Oryginal Series.
W planach jest też pierwszy sezon Lostów jak się trafi w atrakcyjnej cenie :)
Jednak znając życie nawet połowy nie obejrzę:)

BTW: Sugestie mile widziane :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 maja 2010, o 19:07

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


A to ja też wypisze jakie mam plany, a co. :P

Też musze ponadrabiać, przede wszystkim Supernatural, GA, Bones, Nurse Jackie, Doctor Who, USoT, Damages, Justified, LUX, Greek. Mam nadzieje, że uda mi się do 26.06, czyt. wakacji. :P
Zacząłem już dziś Community i Parks and Recreation, co jest w kolejce zaraz po w/w serialach.
Następnie chce obejrzeć zaczęte Brothers&Sisters, In Treatment, Six Feet Under i Breaking Bad.
Jeżeli zostanie mi troche czasu to w planach mam Sons of Anarchy, Mad Men, Criminal Minds, Dexter, 24, The Simpsons, Big Love, Entourage, Castle. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 maja 2010, o 20:31

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


To ja też się podzielę planami na wakacje. :P
Do wakacji jeszcze planuję obejrzeć The Pacific, Vampire Diaries, Treme, może Firefly i Warhouse 13.
Chciałbym zacząć następujące seriale: Mad Men, Brothers & Sisters, Deadwood.
A te chciałbym dokończyć/skończyć: Cougar Town (S01), Justified (S01), Crash (S02), Ugly Betty (S04), Nip/Tuck (od S02), Sopranos (od S01), Human Target (S01) i V (S01).
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 cze 2010, o 20:43

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


;)
nadgonić True Blood (ostatnio oglądałam 2x01)
obejrzeć White Collar, bo ma mało odcinków i fajne podobno :)
jeśli będę mieć duużo czasu to może powrót do Chucka i Smallville, a z nowych (dla mnie) Sons of Anarchy i Californication
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 2 cze 2010, o 13:53

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


nadrobić Chucka, Bones, FNL i Legenda.
Oglądnąć Misfits, Hotel Babylon, Criminal Minds,Trinity, może Brothers&Sisters, True Blood, Breaking Bad, Justifies...
+ jeszcze jakieś seriale brytyjskie, ale jeszcze ine zdecydowałam. reszta wyjdzie w praniu, zobaczymy na co bede miała ochote.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2010, o 14:21

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Póki co właśnie lecę od początku z Braking Bad i muszę skończyć Torchwood. Ale to myślę na dniach się wydarzy i obejrzę do końca.

Na wakacjach chciałbym oglądnąć od początku "Castle", bo kiedyś widziałem kilka odcinków ale z braku czasu porzuciłem. Tak to pasuje nadrobić Private Practice. A co do seriali, które chciałbym zacząć to oczywiście póki co Community jest u mnie na pierwszym miejscu. Jak wystarczy czasu to może zobaczę Leverage czy Sons of Anarchy.

Pewnie będzie tutaj kilka zmian :P no ale póki co taki mam plan. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 cze 2010, o 17:34

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ah zapomniałam, jeszcze mam ochotę sprawdzić nowy serial "Pretty Little Liars" reklamowany jako "Desperate Housewives 20 lat wcześniej". INFO Zobaczymy co z tego wyjdzie, premiera 8 czerwca ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 cze 2010, o 17:41

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ja się jeszcze zastanawiam nad Doctor Who bo podobno dobre ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2010, o 18:10

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Czesiek, bardzo dobre :D Świetny serial. Ale pierwszy odcinek jest.... jak to powiedzieć. Specyficzny. Są ludzie, którzy kochają DW a są tacy co żaden odcinek ich do niego nie przekona :D Ja w każdym razie polecam chociaż zobaczyć. Zobaczymy czy Ci podejdzie.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 cze 2010, o 18:15

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Pierwszy odcinek może sie nie podobać (choć mi przypadł do gustu, bo czemu nie :P), ale myśle, że Ci sie spodoba i Cie bohaterowie i klimat przede wszystkim przyciągną.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2010, o 18:18

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


A żeby nie odchodzić od tematu to na wakacjach zastanawiam się jeszcze nad Mad Men. Ogląda ktoś? Może ktoś powiedzieć coś na temat tego serialu? Warto?
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 cze 2010, o 18:21

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Mad Men wiele osób chce obejrzeć, jak widać wyżej (ja, Czesiek, eLMaQ). Nagradzany bardzo często i wszędzie praktycznie, ale czy rzeczywiście jest taki dobry? Ja oglądałem pilota (już dawno) i było... ciekawie, ale nie jakoś genialnie.

Ja sie zastanawiam nad The Tudors jeszcze i chyba się skusze.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2010, o 18:24

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Polecam The Tudors. Jednak oglądam już 4 sezon... ostatni. Tylko trochę wybiegam naprzód w tym serialu bo mniej więcej wiem co się stanie, ponieważ interesuje się historią Anglii w tym okresie :D taki mój konik historyczny.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 cze 2010, o 18:27

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Oglądałem kilka zwiastunów, widziałem zdjęcia i czytałem niektóre opinie i ja już, że mi się spodoba. Lubię takie wykręcone historię i podróże w czasie. Teraz nie chcę zaczynać bo sesje mam więc w wakacje na pewno zobaczę.

Tudors muszę nadrobić. Jestem na początku 3 sezonu i nie mogę ruszyć z miejsca mimo tego, że historię zawszę lubiłem a pozostałe sezony jakoś szybko obejrzałem.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 cze 2010, o 20:06

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


The Tudors oglądałem tylko pierwszy sezon i jakoś średnio mi podszedł. Widocznie historyczne seriale to nie moje klimaty. :P
A Mad Men'a też widziałem tylko pilota, moje wrażenia z tego co pamiętam były co najmniej pozytywne, fajny główny bohater.
Ale strasznie odrzuciła mnie od serialu postać bodajże sekretarki, która była lekko ujmując nieładna. :P
W wakacje na pewno zrobię drugie podejście. :D
<<

Carver

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Nip/Tuck

Postdodano 4 cze 2010, o 14:23

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Na wakacje planuję obejrzeć dużo seriali, głównie: Six Feet Under, nadrobić pozostałe sezony Grey's Anatomy, bo utknąłem po drugim, 3 i 4 sezon Skinsów. Chciałbym jednak na jutro i w niedzielę znaleźć jakiś serial, najlepiej jedno sezonowy. Może udałoby mi się obejrzeć go w dwa dni, a w najgorszym wypadku przez tydzień, jeszcze w czasie szkoły. Najlepiej chyba jakąś z premier 2009/2010. Najbardziej zastanawiam się nad: Cougar Town, Flash Forward, Life Unexpected, The Good Wife. Oglądaliście, może z czystym sumieniem możecie polecić jakiś tytuł? Może jakiś inny, niewymieniony jest bardziej warty uwagi?
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 cze 2010, o 14:29

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Z tego sezonu polecam Modern Family, Glee, The Good Wife, Community i Justified.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 cze 2010, o 15:14

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

Chris napisał(a):Z tego sezonu polecam Modern Family, Glee, The Good Wife, Community i Justified.

To ja dorzucę jeszcze White Collar i Spartacusa. :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.