Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 lip 2011, o 09:58

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

Co tu tak cicho jak wakacje? :P

Ja przez wakacje mam zamiar obejrzec QAF do końca (dwa sezony), Mad Men (jeszcze 2 sezony), Breaking Bad (jeden sezon), Dextera (4 sezony), Big Love (całośc), Justified (pare odcinków), Boardwalk Empire (sezon), In Treatment (2 sezony), The Walking Dead (całośc). Poza tym pod koniec sierpnia chce zacząc Fringe i Southland. Mam nadzieje, że się wyrobie. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lip 2011, o 12:16

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Widzę, że Chris masz porządne plany. :D

Ja mam bardziej skromne. Chcę się po prostu wyrobić z produkcjami, które są emitowane na bieżąco (True Blood, Leverage, The Big C, White Collar, Burn Notice, Wilfred, Treme). A poza tym może obejrzę Battlestar Galactica do końca (jestem aktualnie na dwóch ostatnich odcinkach 1 sezonu), kusi mnie też rozpoczęcie brytyjskiego Luthera oraz dokończenie Flashpointa 3 sezonu. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lip 2011, o 20:02

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ja w tym roku nie robiłem planów bo zazwyczaj one nie wychodzą :P Teraz oglądam tylko kilka seriali + daje szansę dawno porzuconym i kończę chociaż pierwszy sezon (m.in. Sanctuary, Burn Notice, Legend of Seeker), a nuż coś mi się spodoba :)
Z nowych produkcji (dla mnie ;)) to jadę dalej Breaking Bad. A potem The Sopranos i jak się uda Deadwood. Czas się wziąć za klasykę od HBO.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lip 2011, o 20:04

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Czesiek_PL napisał(a): A potem The Sopranos i jak się uda Deadwood. Czas się wziąć za klasykę od HBO.

The Wire, Czesiek, The Wire!!! :D :D
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 9 lip 2011, o 20:40

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


eLMaQ napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):The Wire, Czesiek, The Wire!!! :D :D

Dokładnie, The Wire, Six Feet Under i Deadwood to podstawa od HBO. No i dorzuciłbym jeszcze Carnivale, też świetny.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

makaron

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
85444

Postdodano 5 gru 2011, o 17:58

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Zamierzam obejrzeć True Blood, ponoć wstyd nie znać, a ja nie mam pojęcia. Zatrzymałam sie na Dexterze i Fringe, przy czym ten ostatni chyba na złośc robi teraz przerwę....
gry browser zaiste dobre są :)
<<

Majaa

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Opole

Ulubiony serial:
Gra o tron

Postdodano 8 lip 2012, o 20:25

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


ja w poprzednie wakacje oglądałam wszystkie sezony Przyjaciół, może teraz przyszedł czas na Gotowe na wszystko :-)
No i święta już niedługo, w dobrej drukarni czas zamówić kartki walentynkowe :-(
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 lip 2012, o 16:46

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


U mnie priorytet nadrabiania póki co ma Doctor Who, Futurama, Arrested Development i Sherlock. Jak to obejrzę to będę myśleć co dalej :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 10 lip 2012, o 13:22

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


juliee napisał(a):U mnie priorytet nadrabiania póki co ma Doctor Who

Zazdroszczę, bo całość już za mną. Nie zapomnij o Torchwood!

Sam nadrabiam Community. I świetnie się bawię. A w kolejce Kroniki Młodego Indiany Jonesa. W końcu muszę to obejrzeć.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 19 lip 2012, o 15:13

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Może się ktoś w kilku słowach wypowiedzieć o nowym serialu pt. Perception?
Jest to takie nowe Lie to Me, czy zapowiada się solidnie?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 19 lip 2012, o 18:50

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


W najbliższym czasie to dokończyć Californication, Schameless, Spartakusa, The Walking Dead i 2 broke girls :)
Zacząć nowe sezony Suits, Breaking Bad i GoT .

W przyszłości obejrzeć In treatment(2sezon) , being human, justified, the wire i the borgias to tyle chyba.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 lip 2012, o 00:12

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Planuję nadrobić Merlina, 2 Broke Girls, Shameless, Spartakus, American Horror Story i Chirurgów. Tak mało - czasu tyle do oglądania...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lip 2012, o 01:30

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


U mnie do kategorii "trzeba zobaczyć" doszło kilka seriali - niedawno zakończona Eureka, dawno zakończone Better off Ted i wciąż lecące Lost Girl. Widziałem też ostatnio 2 pierwsze odcinki Suits i całkiem przyjemne, ale nie śpieszy mi się by zobaczyć co dalej. Priorytetem jest teraz Firday Night Lights i The Good Wife. Z The West Wing nie muszę się śpieszyć bo napisów nie ma od 4 sezonu co jest niezrozumiałe przy poziomie tego serialu
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 20 lip 2012, o 08:59

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Muszę dokończyć 3. sezon "Breaking Bad", jestem na 5. sezonie "Always Sunny in Philadelphia" i planuję się zabrać za "The Good Wife" oraz "Justified". Tylko skąd wziąć na to czas :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 lip 2012, o 17:15

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


ja tylko muszę nadrobić nowy sezon True Blood, z Pretty Little Liars po wczoraj jestem na bieżąco. A jak będzie czas to kusi Suits no i może 9 sezon OTH
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 23 lip 2012, o 14:06

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Maniac_ napisał(a):Może się ktoś w kilku słowach wypowiedzieć o nowym serialu pt. Perception?
Jest to takie nowe Lie to Me, czy zapowiada się solidnie?


Widziałem pilota. Główny bohater jest postacią dosyć ciekawą, to racja. Rzeczywiście można to jakoś porównać do Lie to Me, aczkolwiek według mnie Lie to Me jest nieco lepsze od tego. Nie wiem, zobaczę jeszcze z 2-3 odcinki i pomyślę, czy opłaca się oglądać.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 lip 2012, o 23:48

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ja ogladam od poczatku Breaking Bad, wlasnie zaczalem 3 sezon.
Oprocz tych seriali co ogladam na biezaco mam zamiar wrocic do Six Feet Under, ktore przerwalem na koncowce pierwszego sezonu.
Wziac sie za Sherlocka, ktorego mam na dysku, ale nie moge sie zabrac bo nie wiem czy ogladac odcinek 1x00 :D
W koncu posiadam Dead Like Me, od zawasze chcialem to obejrzec, w najblizszej przyszlosci bedzie okazja ;)
Jekyll o ile znajde dzialajace linki, powrot do White Collar i jeszcze zaczne ogladac House of Lies. Troche tego jest dodajac jeszcze to co ogladam na biezaco, ale sa wakacje a ja z przymusu musze spedzic je w domu, wiec dam rade :D
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 16 sie 2012, o 17:50

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

O Jezu, co ja zamierzam obejrzeć? Ano zamierzam dużo, nawet bardzo dużo. Jakoś ostatnio porzuciłem część seriali, na rzecz filmów, książek, no i MATURY. :D Teraz mam ochotę je nadrobić.

Przede wszystkim Shameless (7 odc.), The Walking Dead (9 odc.), The Vampire Diaries (9 odc.), 90210 (pół sezonu), Person of Interest (prawie cały sezon, obejrzałem raptem 7 odc.), New Girl (10 odc.), Supernatural (cały 7. sezon), White Collar (pół 3. sezonu i to co wyemitowali już w 4.).

Co poza zaległościami z tego sezonu? Ano głównie 2 sezony Castle, 5 sezonów Desperatek, 2 sezony Damages.

Na bieżąco jestem z Breaking Bad i True Blood, poza tym oglądam sobie The Wire (3. sezon) i That '70's show (kończę 1. sezon).

Z w ogóle nie zaczętych seriali bardzo, ale to bardzo chciałbym wziąć się za takie produkcje jak Mad Man, Suits, House, Sherlock, Family Guy. To takie seriale, na które mam wielką zajawkę teraz. Do obejrzenie jest jeszcze wiele, wiele innych, ale to na razie seriale, które pójdą w pierwszej kolejności, kiedy skończę nadrabianie o którym pisałem wyżej. ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.