Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 cze 2010, o 18:00

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

White Collar, Community i Spartacus - jak nie widziałeś to warto. Jak chcesz coś krótkiego i dobrego to Band of Brothers i The Pacific.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 cze 2010, o 18:52

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Polecam White Collar, 1 sezon ma 13 odcinków, serial jest świetny. :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 cze 2010, o 20:51

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


A! i w razie czasu i chęci planuje nadrobić Queer as Folk :) od początku, bo oglądałem tylko niektóre odcinki.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 lip 2010, o 14:08

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


I jak tam idzie nadrabianie? :P
Dzięki remontowi w chacie i braku dostępu do lepszego kompa i Xboxa nadrobiłem już nieznaczną część. :D
Firefly, Pacific, Vampire Diaries, Mad Men i V już za mną, teraz zabieram się za Treme, może Human Target i Justified.
Niedługo zaczynam przygotowania do kampanii wrześniowej, więc te 3 seriale powinny wystarczyć. :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 lip 2010, o 14:44

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Mi to różnie idzie :P

Z Breaking Bad zatrzymałem się na pierwszym odcinku 3 sezonu :) Skończyłem nieziemskie Torchwood. Dalej obejrzałem pierwszy sezon Castle i Community. Obecnie nadrobiłem od początku The IT Crowd, jestem w trakcie Leverage i Mad Men.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 lip 2010, o 22:29

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Mi też różnie idzie. :D

Obejrzałem pierwszy sezon The Good Wife, Breaking Bad, Doctora Who. Drugi Parks and Recreation.
Skończyłem/stwierdziłem, że dalej nie oglądam GA, Damages, Justified, Greek, LUX i inne.
Jestem w trakcie aktualnie pierwszego sezonu Big Love i Mad Men.
W sumie do 30.08 chce obejrzeć Mad Men (całość), Breaking Bad (całość), Big Love (s1), Doctor Who (jak najwięcej), The Office (s3), Misfits (s1), The Amazing Race (s15), The Tudors (3 odcinki), 6FU (s2), Leverage (musze zacząć) i to co leci aktualnie.

Haha, powodzenia. :P

teraz zabieram się za Treme


Koniecznie skomentuj, bo też jestem zainteresowany serialem. Słyszałem zarówno świetne opinie, jak i gorsze.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lip 2010, o 23:11

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


The Tudors (3 odcinki)


Powodzenia :)

Podstawowe rzeczy nadrobiłem teraz nie wiem za co się na poważnie wziąć jak skończę Roswell. Do wyboru jest Doctor Who i Burn Notice i nie mam pojęcia co zacząć. Coś mi się wydaje, że skończy się na... Dollhouse :) Chyba, że coś głupiego strzeli mi do głowy i zamiast kończyć seriale zaczną Mad Men i Breaking Bad na które mam ochotę. Zobaczymy jak to będzie. Jeszcze 10 odcinków Roswell i zacznę się zastanawiać.

Kusi mnie też Damages i dokończenie The Good Wife...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 lip 2010, o 00:09

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Polecam i Mad Men i Breaking Bad i Damages i The Good Wife. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 lip 2010, o 12:19

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Chris napisał(a):Polecam i Mad Men i Breaking Bad i Damages i The Good Wife. :D

No cóż, mogę się tylko pod tym podpisać. :D Chociaż Damages też jeszcze nie oglądałem.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 lip 2010, o 16:19

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Damages oglądajcie koniecznie! Kapitalny serial.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 wrz 2010, o 19:46

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


0lina napisał(a):;)
nadgonić True Blood (ostatnio oglądałam 2x01)

done :D
0lina napisał(a):obejrzeć White Collar, bo ma mało odcinków i fajne podobno :)

1 sezon zaliczony, do 2 mnie nie ciągnie :P
0lina napisał(a):powrót do Chucka i Smallville, a z nowych (dla mnie) Sons of Anarchy i Californication

yyy nic z tego nie wyszło :P
0lina napisał(a):sprawdzić nowy serial "Pretty Little Liars"

done :D fajny serial, czekam do stycznia na nowe odcinki, niestety oprócz mnie chyba tylko Paulina sprawdziła co to :P

w dalszym ciągu mam w planach Sons of Anarchy, zwłaszcza jak dostał się do top5 :P z nowych zainteresował mnie The Event ale poczekam aż pare odcinków wyjdzie i czy nadal będzie mieć tak dobre opinie :P Planowałam powrót do Gossip Girl, nawet końcówke 1 sezonu obejrzałam ale jakos tak się rozeszło :P za to robie sobie wspominki z One Tree HIll, 2 sezon teraz oglądam i się kapłam, że paru odcinków z początku nie widziałam wcześniej, ale cii :P poza tym oglądam na bieżąco to co w podpisie

a jak u was?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 wrz 2010, o 21:19

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


W nawiązaniu do mojego ostatniego posta - dokończyłem Roswell i Smallville. Obejrzałem też pierwszy sezon Doctor Who, prócz speciala. Bardzo mi się podobał :) Teraz pewnie nic większego nie będę zaczynał bo jakoś trzeba oglądać bieżące seriale,a trochę ich jest.
Z nowych będę na pewno dalej będę oglądał Nikitę, The Event, Hawaii Five-0, Undercovers(przynjamniej jeszcze kilka odcinków). Wciąż czekam na No Ordinary Family i muszę zabrać się za Broadwalk Empire. Reszty nowości nie tykam. Jakoś nie jestem zainteresowany.
Z starszych seriali chciałbym dokończyć Doctor Who jak będzie czas. Z chęcią obejrzałbym Burn Notice i Dollhouse. No i te nieszczęsne hity AMC, za któe nie mogę się jakoś zabrać :)

A ty 0lina bierz się za Sons of Anarchy. Naprawdę warto :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 wrz 2010, o 16:43

Re: Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ja ostatnimi czasy obejrzałem cztery sezony 30 Rock, 3 sezony The Office, jeszcze raz pierwszy sezon Modern Family i Mad Men. Więcej nie pamiętam. XD Teraz planuje jakąś komedie... ale jeszcze nie wiem jaką. Może Scrubs, Pushing Daisies albo Arrested Development.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2010, o 17:14

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ja nadrabiałem/oglądałem sporo i szczerze powiedziawszy już nie pamiętam. :P Oprócz tych wymienionych wyżej na pewno zobaczyłem całe dotychczasowe "The Office" (6 sezonów) i teraz jestem na bieżąco, pierwszy sezon "Treme", miniserial "Sherlock" oraz pierwszy sezon "Parks and Recreation", ale raczej nie będę tego dalej oglądał.

Natomiast zacząłem oglądać The Event, Boardwalk Empire, Hawaii Five-O, jeszcze czekam na wyniki oglądalności Undercovers (nie chce zaczynać, jak zaraz się okaże, że to anulują) oraz planuję zobaczyć piloty No Ordinary Family, Blue Bloods, Detroit 1-8-7 i może Nikitę oraz nadchodzący hit AMC "The Walking Dead". :D

A do nadrobienia zostały mi: True Blood (prawie cały 3 sezon), Rizzoli & Isles (czekam na napisy PL), Covert Affairs (czekam na napisy PL), Rubicon (czekam na koniec sezonu i robię maraton), miniserial The Pillars of Earth oraz jeszcze kilka innych które już się skończyły, ale napisów jeszcze nie ma. :P
Poza tym planuję zakupić sobie dysk przenośny, bo na laptopie już nie mam miejsca na nowości, kontynuacje emitowanych seriali plus do tego trochę filmów i od groma muzyki. :P
P.S. O właśnie, może macie polecić jakiś porządny dysk przenośny o pojemności 500GB do 1TB do około 300zł? :D
<<

Amelia20

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
The Simpsons

Postdodano 5 lis 2010, o 16:01

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


eLMaQ - ja ogólnie polecam dyski Seagate. Niestety nie pamiętam, jak cenowo to wygląda. Ale mój sprawuje się świetnie.

Ja planuję obejrzeć "Mad Mena", 4 sezon "the Tudors" i chyba powtórzę sobie "Friendsów". ;) A z nowości to na pewno "The Walking Dead". Już nie mogę się doczekać. I mniej serialowo to "Wielkie migracje" na National Geographic, bo zwiastun wygląda niesamowicie. Poza tym fajnie że robią taką globalną premierę na wszystkie kraje. Szkoda że TWD to jedyny serial, który robi podobnie. A miło byłoby zobaczyć House'a czy Greysów w tym samym czasie, co premiera w Stanach. ;)
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 5 lis 2010, o 22:57

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Ostatnio nie mam czasu na oglądanie seriali, ledwo oglądam te, które wychodzą na bieżąco, ale planuję oglądać dalej "Community", które dopiero zaczęłam, "Grey's anathomy" bo już jakoś od miesiąca nie widziałam :P
Z nowych planuję zacząć "The Defenders", "Terriers", oglądałam pierwszy odcinek "The Event" i mam zamiar kontynuować :P
Jeszcze brytyjskie kilkuodcinkowe "Thorne" i "Whitechapel" :D
<<

HannaPlis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Ulubiony serial:
Allo allo, Czarna żmija

Postdodano 21 kwi 2011, o 00:06

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?


Zamierzam oglądać nowy serial na HBO- Gra o tron, na podstawie książki Martina. A z zaległości mam w planach obejrzeć The Damages. Jestem też do tyłu z Dexterem, ale grzecznie ogladam piąty sezon na nfilm.
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 1 lip 2011, o 00:15

Odp: Co zamierzacie obejrzeć w najbliższym czasie?

Tak myslalem o Smallville, w koncu wypadaloby go wyciagnac, pozniej zapewne Supernatural i moj coroczny rytual czyli ogladanie wszystkich sezonow DH :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.