Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 wrz 2009, o 12:05

Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?

Pytanie jak wyżej :D
Może ja zacznę. Kiedyś w TV oglądnąłem pierwsze odcinki Desperate Housewives. Serial wtedy tak mi się spodobał, że postanowiłem przewertować internet poszukując info na temat tego serialu. I tak trafiłem na jakieś fora gdzie można było ściągnąć odcinki z wyprzedzeniem czyli z emisją w Stanach Zjednoczonych. Później tak samo było z Grey's Anatomy i tak do dzisiaj dalej jestem serialomaniakiem :P Nawet chyba ta choroba mi się coraz bardziej pogłębia :D
Zapraszam do dyskusji :P
trust him... he's a doctor!
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 6 wrz 2009, o 12:25

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


A mi zaczęło się od oglądnięcia pilota GA na polsacie... Przez GA trafiłem na stronę ABC no i później zainteresowałem się DH a potem po kolei co mieli ;)
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 6 wrz 2009, o 13:34

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Brat kiedyś przyniósł do domu 3 sezony Smallville i tak to się zaczęło :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 wrz 2009, o 13:46

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


ja zaczynałem od roswell i buffy. Oglądałem zawsze po szkole. Zaciekawiła mnie wtedy tematyka fantasy/sci-f.
Potem było już tylko theoc i powstało theocforum jak i dzisiejsze forumtv.
Obrazek
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 6 wrz 2009, o 14:01

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Niby od Buffy, ale tak na serio to od VM :D :D a później to już poleciało ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 wrz 2009, o 14:29

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


U mnie zaczęło się od pierwszego sezonu "Lost", którego emitowała wtedy TVP1 w czwartki po dwa odcinki. Pamiętam, że po obejrzanym odcinku w piątek zawsze była dyskusja w szkole na jego temat. :P A później doszły następne seriale emitowane w telewizji polskiej (4400, Heroes w TVP1, House w TVP2, Prison Break w Polsacie oraz The O.C. w TVN i TVN7) i szukanie w necie innych (Supernatural, Dexter, Jericho). No i teraz seriale na dobre zagościły w moim harmonogramie zajęć codziennych, a lista seriali, które oglądam/oglądałem/zamierzam oglądać zwiększa się o kolejne produkcje. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 wrz 2009, o 15:44

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Tak ja kw przypadku eLMaQ - pierwszy był Lost na TVP. 2 sezony obejrzałem w telewizji, trzeci i resztę już z internetu. Przez pewien czas oglądałem tylko to, potem ktoś w szkolę powiedział o Prison Break i się wkręciłem. Następnie zacząłem oglądać Jericho, Heroes i Supernatural, a potem to już poszło :)
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 6 wrz 2009, o 17:45

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Z tego co pamiętam, to ja również zaczynałem od Losta na TVP. Potem Heroes i The OC no i cała reszta ;)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 6 wrz 2009, o 17:56

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Czesiek_PL napisał(a):Tak ja kw przypadku eLMaQ - pierwszy był Lost na TVP. 2 sezony obejrzałem w telewizji, trzeci i resztę już z internetu. Przez pewien czas oglądałem tylko to, potem ktoś w szkolę powiedział o Prison Break i się wkręciłem. Następnie zacząłem oglądać Jericho, Heroes i Supernatural, a potem to już poszło :)

W supernaturala to ja cię wkręciłem :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 wrz 2009, o 18:39

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Przyznaję to twoja wina że oglądam jeden z najlepszych seriali :)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 6 wrz 2009, o 21:14

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Czuję się jak najbardziej winny :P
<<

doggy1988

Użytkownik

Posty: 23

Postdodano 11 wrz 2009, o 02:09

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Od braku pomysłów na zabicie wolnego czasu :D Seriale to bardzo dobry uzupełniacz jak nie ma co robić :)

Zaczęło się od Prison Breaka, Herosów i oczywiście The Sipmsons
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 wrz 2009, o 13:14

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Nie pamiętam już dokładnie. Kiedyś tam oglądałam w tv Simpsonów, Family Guy, Przyjaciół, What I Like About You itp., ale tak bardziej "na poważnie" zaczęło się albo od Lost, albo od The O.C. Nie pamiętam już co oglądałam pierwsze :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 13 wrz 2009, o 15:48

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Z tego co widzę zacząłem dużo wcześniej niż Wy :D

Czy nikt nie oglądał takich seriali jak Twin Peaks, The X-Files, Melrose Place, Beverly Hills 90210, MacGyver, The A-Team, Married with Children, Xena...

To były czasy :)
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 18:03

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Oglądałam wszystkie, które wymieniłeś :P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 wrz 2009, o 21:10

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Akurat MacGyvera, The A-Team, Married with Children, Xene, czy tam nawet Herkulesa oglądałam jako dziecko, ale to był zwykły zapychacz czasu i nawet nie miałam pojęcia że istnieje coś takiego jak podział na sezony. Chodziło mi raczej o takie bardziej świadome oglądanie, większe zainteresowanie tematem i zaangażowanie ;). Teraz jak coś oglądam to koniecznie po kolei od pierwszego odcinka, a kiedyś jak oglądałam to było mi obojętne czy to 1 czy 101 odcinek. Po prostu oglądało się jedząc śniadanie, czy obiad xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 13 wrz 2009, o 22:25

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?


Ja podobnie jak koleżanki wyżej ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 wrz 2009, o 22:00

Re: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?

Twin Peaks! Po Twin Peaks długo mnie nic nie zachwycało a potem byłp Roswell. ;)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.