Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Wasza 18-ka » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:34

moja była w USA taa nie ma to jak bogaci rodzice ;D ;D ;D

[ Dodano: 2007-03-19, 08:25 ]
jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to przez 2 lata byłem na wymianie w USA i po prostu tam mieszka większość moich znajomych i dlatego miałem w USA :D
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 3 gru 2007, o 20:51

Re: wasza 18-ka


moja 18-stka byla 2,5 tygodnia temu na sali w ziemiecicach (wiocha niedaleko mojego miasta) ale bylo super.. polowy nie pamietam bo przed impreza musialam niestety wziasc tabletki przeciwbolowe i z wodka one nie bardzo chcialy wspolgrac ale wsyztskim sie podobalo ;) mi tez.. i moze lepiej ze czesci nie pamietam ;P
Obrazek
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 4 gru 2007, o 14:03

Re: wasza 18-ka


Ja w przyszłym roku mam 18,wiem,że chcą ja zrobić,tylko chciałabym aby było to niezapomniane przeżycie i chciałabym zrobić ją w jakiś ciekawy sposob...
Myślałam,aby zrobić ją w jakimś temacie z przebraniami,ale to może nie pasować niektórym gościom,albo w sumie już popularne zrobienie imprezy na styl starych lat np: 70. Urodziny mam w maju,więc można by ewętualnie zrobić ją na świeżym powietrzu,ale pogoda jest nieprzewidywalna...

Może macie jakieś pomysły,albo byliście na jakiś ciekawych imprezach?
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 sty 2008, o 19:20

Re: wasza 18-ka


Hmmm odbyła sie w Londynie ^^

pewnie w dzielnicy Soho :D
Urodziny mam w maju,więc można by ewętualnie zrobić ją na świeżym powietrzu,ale pogoda jest nieprzewidywalna...

najlepsze imprezy są na polu (dworze) :P
Obrazek
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 12 sie 2008, o 22:43

Re: Wasza 18-ka


Moja osiemnastka też była w tym roku... było zajebiaszczo !! Wszystko odgrywało się u mnie na dworze, frekwencja była taka sobie, ale najważniejsi przyjechali :P Wiecie kolacja i te sprawy, zaczęliśmy sobie piwkiem i jak nagle zaczęło lać !! :D Dobrze, że mam taras z daszkiem, pfff ale co tam... nawet to nic nie dało!! Deszcz zasiekał, grzmoty waliły, my wszyscy pod ścianą (tam najmniej padało ;) ), ale ubaw mieliśmy przedni. Hehe takich urodzin to się nie zapomina :P
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 kwi 2009, o 18:39

Re: Wasza 18-ka


oo, to już mój temat xDDDDD :>>>>
ale...
ja się w ogóle na moje 18 urodziny nie bawiłam ;p żadnej imprezy w klubie nie robiłam bo doszłam do wniosku, że wole pieniądze na koncerty wydać ;p
a tak to...
ni to ich nie opiłam ni nic ;p
w każdym razie nic straconego ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 kwi 2009, o 22:02

Re: Wasza 18-ka


justin masz 18 lat?? wow ale ten czas leci.
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 kwi 2009, o 16:30

Re: Wasza 18-ka


no popatrz Tai, nie tylko Ty się tutaj starzejesz xD
ale, masz rację, szybko ten czas leci, niedawno miałam 16, co ? :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 26 kwi 2009, o 20:28

Re: Wasza 18-ka


Ty starucho :D ja jeszcze mam pół roku słodkiego dzieciństwa :D
ciesz się, że nie dostałaś takich fajnych prezentów jak Warzywko na 18 :D ode mnie i od Anki dostała lalkę Barbie i cały zestaw mebli do niej xD całe szczęście że właśnie została matką chrzestną to ma komu wcisnąć xD
A wszystko było takie mega różowe xD oby mi się nie chciała odwdzięczyć :P
<<

Talka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Mystic Falls

Ulubiony serial:
VD i parę innych ;)

Postdodano 18 mar 2010, o 15:53

Odp: Wasza 18-ka


Moja 18stka? Nie organizowałam niczego specjalnego. Postanowiłam nadrobić to w późniejszych latach i od tamtej pory co roku staram się imprezować :P
"Ludzie mają blizny w różnych dziwnych miejscach. To jak mapa ich przeszłości, ślady starych ran. Niektóre goją się i zostają po nich tylko blizny inne. Niektóre rany zostają na zawsze i chodź skaleczenie zabliźnia się ból pozostaje".
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Wasza 18-ka
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.