Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Licówki kompozytowe Off-topic 235
Czy robić gładzie Off-topic 220
Założenie konta studenckiego Off-topic 214
Suplementy na co dzień Off-topic 197
Ile miesięcznie udaje się Wam odłozyć? Off-topic 116

Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Beth

Użytkownik

Postdodano 31 gru 2009, o 21:37

Odp: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?

U mnie wszystko zaczęło się od Lost. Potem było One Tree Hill i Desperate Housewives.
Generalnie to wciąż poznaje jakieś nowe, fajne seriale.
<<

zorija

Użytkownik

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 27 sty 2010, o 15:51

Co było pierwsze? Chyba Macgywer, drużyna A i Hercules.
<<

Przemek7_17

Użytkownik

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 1 lip 2011, o 00:11

To ja od nocnych schadzek z DH :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

d3v

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Dexter, Suits

gadu:
7638449

Postdodano 5 wrz 2012, o 14:25

Tak na serio, żeby oglądać wszystko odcinek po odcinku to chyba Prison Break i Lost. Jakoś w podobnym czasie, to się zbiegło, Prisona 1 sezonu tak nie mogłem się doczekać że ciągnałem go nocami na słabym necie a potem przed samą szkołą oglądałem :D
<<

krycho

Nowy użytkownik

Postdodano 18 lis 2012, o 21:35

Dużo seriali w życiu nie oglądałem od początku do końca ale moja przygoda zaczęła się od Prison Break. Wtedy kiedy był puszczany przez Polsat. Obejrzałem w niedziele wieczorem dwa odcinki i później pobrałem resztę.

Następnie oglądałem jeszcze Grę o tron, LOST, Californication, teraz oglądam The Walking Dead na bieżąco i Rodzinę Soprano.
Najfajniejsze jest to, że wiele jeszcze dobrych seriali przede mną :)
<<

Lynns

Przyjaciel forum

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 lis 2012, o 22:17

Właściwie nie jestem pewna kiedy zaczęła się u mnie "serialomania". Chyba pierwszym serialem, który oglądnęłam w całości był ,,Charmed". Wcześniej były jakieś pojednycze odcinki czy niedokończone seriale jak np. ,,Zbuntowany Anioł". Kolejną większą produkcją jaką oglądnęłam był ,,Prison Break" i ,,Dr House". W międzyczasie oglądałam też polską produkcję ,,Na Wspólnej". A potem to już poleciało dużo seriali.. :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

krycho

Nowy użytkownik

Postdodano 18 lis 2012, o 22:23

Re: Odp: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?

Lynns napisał(a):W międzyczasie oglądałam też polską produkcję ,,Na Wspólnej". A potem to już poleciało dużo seriali.. :)

Pamiętam jak to oglądałem na początku. Było nawet całkiem całkiem. A ostatnio natknąłem się na to w tv i już nawet 10 minut nie wytrzymałem jaki to syf. Jeszcze trochę i pewnie zdejmą z anteny bo coraz mniej ludzi ogląda.
<<

Lynns

Przyjaciel forum

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 19 lis 2012, o 14:10

Re: Odp: Od czego zaczęła się Wasza przygoda z serialami?

krycho napisał(a):
Lynns napisał(a):W międzyczasie oglądałam też polską produkcję ,,Na Wspólnej". A potem to już poleciało dużo seriali.. :)

Pamiętam jak to oglądałem na początku. Było nawet całkiem całkiem. A ostatnio natknąłem się na to w tv i już nawet 10 minut nie wytrzymałem jaki to syf. Jeszcze trochę i pewnie zdejmą z anteny bo coraz mniej ludzi ogląda.

Tak to jest z polskimi produkcjami. Na początku było fajnie, teraz strasznie mieszają. Czasem tylko oglądam jak nie ma kompletnie nic do roboty, ale nie cieszy mnie to jak kiedyś.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

nikita45

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Przyjaciel

Postdodano 12 paź 2013, o 12:45

Ja zaczynalam od Sabriny nastoletniej czarownicy i jako dziecko nie moglam sie doczekac nastepnego odcinka:) Z tego co pamietam leciala w soboty czy niedziele na TVNie i ogladalm wtedy cale pasmo serialowe. Ale to Sabriny nie moglam sie doczekac:)
<<

helka

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
hause

Postdodano 19 mar 2014, o 14:03

Chyba tak naprawdę wszystko zaczęło się od Lost
<<

Nunczakee

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
breaking bad

Postdodano 24 mar 2014, o 12:03

Też wskazałbym Lost, pierwszy serial który mnie wciągnął i od tego czasu wybieram co lepsze
<<

serialowicz

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
braking bad

Postdodano 22 kwi 2015, o 16:57

Ha pamiętam, że Desperate Housewives też zaczynałem oglądać w telewizj :) A chyba pierwszym serialem który mnie wciągną był z archiwum x, do dzisiaj pamiętam jak mnie przerażał :) jak go próbowałem niedawno oglądać to stwierdziłem, że nawet tak bardzo się nie zestarzał.
Chociaż bezrobocie w Polsce maleje, to w dalszym ciągu sporo osób jest bez pracy. A przecież bezrobotni także chcą brać kredyty http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl - szczególnie ci pracujący na czarno. Dobrze, że działa w Polsce bardzo dużo banków.
<<

maggiee

Użytkownik

Ulubiony serial:
Castle

Postdodano 14 maja 2015, o 14:34

:) u mnie było CSI Miami
<<

gretagas

Użytkownik

Ulubiony serial:
Jak poznałem waszą matkę

Postdodano 14 maja 2015, o 14:35

A u mnie Świat według Bundych :)
<<

Wolgaa

Nowy użytkownik

Postdodano 17 maja 2015, o 23:40

Kiepscy, a potem Lost :)
<<

kwietniova

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
dr house

gadu:
33543

Postdodano 29 kwi 2016, o 11:24

ja zaczynałam od sekretnego dziennika callgirl..
<<

olcia55

Użytkownik

Ulubiony serial:
Przyjaciele

Postdodano 19 sie 2016, o 19:32

U mnie zaczęło się od serialu Świat według Bundych :D
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
<<

amanda89

Użytkownik

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

Postdodano 20 paź 2016, o 12:48

U mnie chyba zaczęło się od Prison Break :D
Mango Afrykańskie - czy działa
Poprzednia stronaNastępna strona