Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Friday Night Lights » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 mar 2010, o 22:56

Re: Friday Night Lights

Pisaliście tu o pewnych analogiach do OTH i sprawach czysto sportowych, ja podobieństwo widzę w tym, że jakość serialu z sezonu na sezon nieco słabnie. Pierwsze dwa sezony były kapitalny, trzeci był dobry, aczkolwiek było kilka odcinków bardzo nudnych, a czwarty jest zdecydowanie najsłabszy. Z nowych bohaterów do gustu przypadł mi jedynie Vince i niestety serial stracił bardzo dużo po odejściu Smasha, Layli i Tyry. Jestem ciekaw czy w piątym sezonie akcja rozpocznie się wraz z nowym sezonem, czy wraz z wyjście z więzienia Tima? Bo jeśli Riggins przesiedzi cały sezon w więzieniu, a co za tym idzie, będzie go w serialu mało, to już w ogóle nie będzie dla kogo oglądać FNL.
See you in another life, brother...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 mar 2010, o 18:12

Re: Friday Night Lights


Klatus napisał(a):Jestem ciekaw czy w piątym sezonie akcja rozpocznie się wraz z nowym sezonem, czy wraz z wyjście z więzienia Tima? Bo jeśli Riggins przesiedzi cały sezon w więzieniu, a co za tym idzie, będzie go w serialu mało, to już w ogóle nie będzie dla kogo oglądać FNL.

Zgadzam się, zdecydowanie Tim Riggins i Vince byli najciekawszymi postaciami w czwartym sezonie. Moim zdaniem powinni pokazać kilka odcinków z Timem w więzieniu i jakoś w jednej czwartej sezonu powinni go wypuścić. :P
Natomiast jeśli chodzi o cały czwarty sezon, to moje wrażenia są następujące. :P
Od scen Landry'ego i tej Jess niedobrze mi się robiło, zdecydowanie za dużo Landry'ego było w tym sezonie, od samego początku była to jedna z gorszych postaci w całym FNL. Jess zdecydowanie lepiej pasuje do Vince'a i myślę, że na początku następnego sezonu pewnie ich złączą. Oby...:P
Rozwalił mnie Saracen w ostatnim odcinku, który sobie wrócił i myślał, że wszystko będzie po staremu. :P Pierwszy raz od jakiegoś czasu nie przeszkadzało mi zachowanie Julie.
Sceny boiskowe jak zwykle były na świetnym poziomie, ale odczuwałem pewien niedosyt, że było ich zdecydowanie mniej niż w pozostałych sezonach.
Jak dla mnie mogliby ograniczyć bardziej wątki Julie, Landry'ego oraz Matta (który już się dla mnie skończył w trzecim sezonie), a bardziej skupić się na Luke'u, Vince i Timie.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 cze 2010, o 01:02

Odp: Friday Night Lights


Ja sobie teraz nadrabiam 4 sezon. jestem już po 9 odcinku i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze mi isę to ogląda. W serialu w sumie nic się nie dzieje, ale jest przyjemny. no i mam do niego sentyment.
moim ulubionym wątkiem jest Tim i ta dziewczyna w kręconych włosach ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 cze 2010, o 14:55

Odp: Friday Night Lights


jejku, ten serial jest najlepszy na maratony <3 Skończyłam nadrabiać 4 sezon i żałuje, że tak szybko mi z tym poszło.
Ostatni odcinek był cudny. Pełen domowego ciepła, sportowej rywalizacji i miłości.
Najbardziej zaimponował mi Tim. W tym odcinku udowodnił jedynie, że jest wspaniałym człowiekiem. Już od początku odcinka domyślalam się co zrobi. A scena z bratem była wzruszająca. Popłakałam się, a co. No i samo to, że poszedł to Becky i powiedział, że zawsze może liczyć na niego i na jego rodzinę. I sam fakt, że chciał aby została jego przyjaciółką <3 zdecydowanie ich wątek jest moim ulubionym w 4 sezonie. A Becks bardzo polubiłam. Chyba najbardziej ze wszystkim damskich charakterów w tym serialu. Brawo.
Mecz świetny, pełen napięcia i sportowego ducha.
Nie jest to kolejny głupkowaty młodzieżowy serial i to jest w nim najlepsze.
Niestety na długi czas zapomniało mi się czemu tak bardzo kochałam ten serial. Dobrze, że sobie przypomniałam. Może ta przerwa w oglądaniu była mi potrzebna.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 cze 2010, o 21:51

Odp: Friday Night Lights


Mi ogólnie się średnio podobał 4 sezon, ale Becky i Tim zdecydowanie byli światełkiem w tym wszystkim ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 cze 2010, o 20:54

Odp: Friday Night Lights


Mi się średnio podobał do czasu kiedy zrobilam sobie przerwe.
Potem wróciłam do serialu po pół roku, odcinki obejrzałam sobie maratonowo i naprawdę mi się podobało.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 wrz 2010, o 21:08

Odp: Friday Night Lights


Obejrzałem pilota. I mam mieszane uczucia. Z jednej strony mi się podobało, z drugiej było dziwnie.

Po pierwsze - dużo zamieszania, ujęcia kamery mi się naprawde podobały, to przeskakiwanie scen, ale trudno było się połapać kto jest kim. Ale robiło to świetne wrażenie.

Po drugie - tak naprawde nie wiemy nic o bohaterach. Ale zapowiada się ciekawie, wogóle jak to będzie dalej wyglądać?

Po trzecie - odcinek był raczej spokojny i zdecydowanie skupiony wokół tego piątkowego meczu. Widać jak ludziom zależy na wygranej Dillon Panthers, co mi się wydawało troche dziwne, ale też ciekawe. I to całe modlenie się.

Mecz był świetnie zrobiony, very impressive. I Street dostał, ciekawe co z nim będzie.

Poza tym świetna muzyka i dźwięk.

Aktorzy... Nie mieli za dużo do pokazania póki co. Ale poprawnie. :D

No i poza tym nie wiem co powiedzieć, na pewno będe oglądał dalej. Na razie 8/10.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 wrz 2010, o 22:44

Odp: Friday Night Lights


Pilot jest bardzo przeciętny. Potem jest milion razy lepiej, potem znowu jest gorzej. ale ja polecam. bo serial ma cudowny klimat. ja uwielbiam fnl za klimat.
4 sezon ciezko mi sie ogladalo do czasu... do czasu az zrobilam sobie dluzsza przerwe od serialu, bo potem znow mi sie swietnie ogladalo ;d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 wrz 2010, o 00:54

Re: Odp: Friday Night Lights


justin napisał(a):Pilot jest bardzo przeciętny. Potem jest milion razy lepiej, potem znowu jest gorzej. ale ja polecam. bo serial ma cudowny klimat. ja uwielbiam fnl za klimat.
4 sezon ciezko mi sie ogladalo do czasu... do czasu az zrobilam sobie dluzsza przerwe od serialu, bo potem znow mi sie swietnie ogladalo ;d

Podpisuję się pod tym! :D
Serial jest świetny i pierwsze dwa sezony obejrzałem praktycznie w locie. :P Rzeczywiście 3 i 4 sezon są trochę gorsze, ale nadal się je świetnie ogląda.
Mecze są świetnie zrealizowane, to moje ulubione fragmenty odcinków! :D Rola trenera Taylora jest znakomita i podoba mi się również gra Tima Rigginsa.
O postacie nie masz co martwić, powoli je poznasz i zaczniesz je uwielbiać/nienawidzić. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 30 paź 2010, o 13:14

Odp: Friday Night Lights


yaaay, friday night lights is back! :D
no i mi się podobało bardzo. uwielbiam ten serial, uwielbiam. cudowny, niepowtarzalny klimat.
Tima za mało! no i w ogóle tak smutno z nim.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lip 2012, o 01:40

Odp: Friday Night Lights


Trzeci sezon skończony. Krótko - było cudownie, dużo lepiej niż przy drugiej serii. Długo, jeśli kogoś interesuje, tutaj.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 sie 2012, o 15:31

Odp: Friday Night Lights


Cieszę się, że ci się podobało, Czesiek. :)
Zacna recenzja w twoim wykonaniu.
Trzeba szerzyć miłość do FNL, bo to świetny serial jest i kropka. :P
Jestem ciekawy, jak będzie ci się podobała 4 i 5 seria.
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 5 wrz 2012, o 15:04

Odp: Friday Night Lights


ale spoilerujecie ;p
ja tam jestem w 1 sezonie i nawet mi się podoba, nawet bardziej niż OTH, a to podobny klimat.
Na pamiątkę napiszę co podejrzewam na przyszłość w tym serialu - co się wydarzy (zaznaczam, że nie oglądałem jeszcze reszty sezonów, tylko 1). Zobaczymy co się sprawdzi:
1) Matt Saracen wykorzysta swoją popularność w stosunku do "łatwych" dziewczyn
2) Któryś z bohaterów zostanie ojcem?
3) Będzie kolejna afera o przekupstwo zawodników, aby grali w danej drużynie? (1 już była)
4) Dojdzie jakiś nowy kolega do Matta bo Landry denerwuje jak cholera :/
5) Landry wyjedzie do Szwecji albo Norwegii ;p
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 wrz 2012, o 18:25

Odp: Friday Night Lights


Podobny klimat do oth? emmm, nie bardzo...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Friday Night Lights
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.