Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

01x01 "Pilot" » Weeds » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 30 wrz 2007, o 20:50

Lol no dokładnie. nancy z pewnościa ma dziwną seksualnośc, kiedyś ten gościu an ulivy, co nawet bardziej rozumiem niż to, co się wydarzyło w 7 odicnku...:P
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 22 paź 2007, o 20:04

Re: Trawka [Weeds]


Czy kto wie ile odcinkow ma miec 3 seria? Czy 10 to ostatni ??
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 paź 2007, o 21:04

Re: Trawka [Weeds]


Nie, 3 seria ma mieć 15 odcinków.
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 6 lis 2007, o 13:51

Re: Trawka [Weeds]


Showtime zamówiło kolejny 4 sezon :D:D

Cieszmy się bo serial na prawdę świetny!!!
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 lis 2007, o 00:20

Re: Trawka [Weeds]


taa tylko z Nancy coraz większą dziwkę robią..

i tak w ogóle to ten serial pasuje bardziej do działu 'komediowe'.. albo ogólne, a nie do kryminału.
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 lis 2007, o 15:14

Re: Trawka [Weeds]


dlaczego dziwkę? bo lubi się zabawić? wkurzają mnie opinie że gdy facet sypia z kazdą napotkana kobietą to jest ok, ale jak dziewczyna wie czego chce to już jest dziwką :mad:

a co do serialu to jest coraz lepszy, Celia na horyzoncie - może być gorąco.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 11 lis 2007, o 22:34

Re: Trawka [Weeds]


A wlasnie ze wedlug mnie serial robi sie troszeczke nudnawy, 12, 13 odcinek to nic specjalnego sie nie dzialo.
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 lis 2007, o 22:29

Re: Trawka [Weeds]


Ale ostatnie końcowe odcinki, czyli 14 i 15 nieźle namieszały. Nowy sezon "4" może być bardzo ciekawy, bardzo możliwe, że dojdą jakieś nowe fajne postacie, które wniosą coś dobrego do serialu. Ogólnie zaliczam 3 sezon do udanych, chociaż spodziewałem się lepszego. Mam nadzieję, że następny sezon mi to zrekompensuje. :D

P.S. Najlepszą Sceną 15 odcinka było śpiewanie Doug'a i granie na instrumencie (mandolinie?) w ośrodku czy schronisku. :P Genialne pioseneczki. :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 29 lis 2007, o 17:19

Re: Trawka [Weeds]


eLMaQ napisał(a):P.S. Najlepszą Sceną 15 odcinka było śpiewanie Doug'a i granie na instrumencie (mandolinie?) w ośrodku czy schronisku. :P Genialne pioseneczki. :D


Nom Doug wymiatal tekstami. Ciekawe co moze sie dziac w 4 sezonie ?? Moze Nancy pojedzie z rodzinka do Pettesburga ?? :D
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 gru 2007, o 19:38

Re: Trawka [Weeds]


ostatni odcinek 3 sezonu pasowałby na koniec całej serii, tak jakos był zrobiony ;) no ale bedziemy miec sezon 4 i bardzo fajnie :) Nancy na tym czyms na kółkach wymiatała :D jak przyjechała pod swój dom "po prochy męża" a potem "zapomniałam że go pochowaliśmy" :what: genialne to było. albo jak Silas usłyszał w tv Tarę, że "Pan nam tak kazał" i powiedział "koniec z nią" (czy coś takiego) :hah:
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 gru 2007, o 00:41

Re: Trawka [Weeds]


Zaczełam oglądac ten serial ale jakoś stanełam na 8 odcinkach pierwszej serii i tak się zastanawiam czy warto dalej oglądać Jak myślicie ??
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 gru 2007, o 22:20

Re: Trawka [Weeds]


Gruszka napisał(a):Zaczełam oglądac ten serial ale jakoś stanełam na 8 odcinkach pierwszej serii i tak się zastanawiam czy warto dalej oglądać Jak myślicie ??

Moim zdaniem wartooo! Serial jest zabawny i z biegiem sezonów jest coraz lepszy. Na początku też się trochę zraziłem 1-szym sezonem, ale że miałem 2-gi cały sezon, więc oglądałem dalej. Teraz jestem po 3-cim i nie żałuję czasu spędzonego z Weeds. :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 gru 2007, o 18:35

Re: Trawka [Weeds]


Naprawde warto oglądnąć ten serial! Jedna z najlepszych pozycji stacji Showtime (razem z Dexterem). Jestem w polowie 2 sezonu. Szkoda tylko ze odcinki trwaja niecale pol godziny :(
trust him... he's a doctor!
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 21 sty 2008, o 20:05

Re: Trawka [Weeds]


No i skończyłem 3 sezon. Weeds jak to Weeds pełen humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji itp. Ostatni odcinek wymiatał, a zwłaszcza Doug ze swoim banjo :]
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 22 sty 2008, o 20:11

Re: Trawka [Weeds]


hehe Doug jak zawsze najlepszy:] A te banjo to po prostu swietne było:D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lip 2008, o 11:49

Re: 01x01 "Pilot"


Wrażenia po pierwszym odcinku :)

Nie wiem czego oczekiwałem, ale na pewno nie tego że będzie to takie dobre. Na szczęście nie zaczęło się od tego jak Nancy trafiła do interesu, tylko że jest już w nim. Obawiałem się że z humorem będzie średnio, ale daje radę - teksty murzynów, najmłodszego syna Nancy i tego młodego co kupował od niej prochy były niezłe :)

I opis do niego:
Nancy Botwin (Mary-Louise Parker) jest wdową, która zajmuje się sprzedażą marihuany by zapewnić pieniądze na utrzymanie dwóch synów. Mimo swojego niecodziennego zajęcia robi wszystko by wszyscy uważali ją za porządną mieszkankę osiedla Agrestic. W międzyczasie jej sąsiadka i członkini szkolnej rady rodziców Celia Hodes(Elizabeth Perkins) próbuje przyłapać swoją córkę Quinn(Haley Hudson) na seksie z synem Nancy - Silasem(Hunter Parrish).

Scenariusz - Jenji Kohan
Reżyseria - Brian Dannelly
Premiera - 08.08.2005
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 paź 2008, o 18:43

Re: 01x01 "Pilot"


No, oglądam od nowa, bo widzę że jest dział i dwa kolejne sezony, oczywiście bardzo mi się podobało, jak i poprzednim razem. Najfajniejsza jest Quinn, ona po prostu wymiata, wiadomo o czym mówię, o końcówce odcinka. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 kwi 2009, o 11:43

Re: 01x01 "Pilot"

Czesiek_PL napisał(a):Nie wiem czego oczekiwałem, ale na pewno nie tego że będzie to takie dobre.


Dokładnie. Jeden z najlepszych pilotów jakie kiedykolwiek widziałem. Postacie są bardzo ciekawe, 'kolorowe'. Poza tym serial jest oryginalny i nie spotkałem się z podobnym. Nancy jest świetna, ogólnie to całe miasteczko pali zioło. :D Zdecydowanie będę oglądał dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.