Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

01x01 "Pilot" » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 1 sie 2007, o 13:09

Dobrze ze na TVP2 bo nie bedzie reklam :)
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 sie 2007, o 01:19


Po 2 odcinku mam o wiele lepsze wrażenia niż po 1. Teraz dopiero czuję, że pokocham ten serial :P
Doktorek jest świetny, to jego częstowanie pacjentów tabletkami i jego komentarze :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 sie 2007, o 02:30


Trish napisał(a):Doktorek jest świetny, to jego częstowanie pacjentów tabletkami i jego komentarze


Mi też się podobał bardziej 2 odcinek :P a potem jest coraz lepiej :D
A co do drugiego odcinka to nie mogłam z tego zakładu między Housem i [chyba] Eppsem :hah:
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 wrz 2007, o 23:20


Dzis ogladnalem pilota i jestem pozytywnie zaskoczony. Postac Dr. House'a wprost genialna. Napewno bede ogladal dalej :)
trust him... he's a doctor!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 wrz 2007, o 23:31


Jakieś takie paskudne kolory miał ten 1 odcinek, na szczęście potem zrezygnowali z tej głupoty. Ogólnie to dziwnie się ogląda znowu początki tego wszystkiego. House świetny, ale jeszcze mało House'owaty ;)
Powiedzcie mi, czy mi się zdawało, czy kwestie każdej postaci czytała inna osoba ?
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 7 wrz 2007, o 14:53


też oglądałam wczoraj pierwszy odcinek na tvp2. był przyzwoity, ale bez rewelacji. mam nadzieję, że następne będą lepsze ;)

btw nie wiedziałam, że w tym serialu gościnnie wystąpiła Robin Tunney, więc byłam pozytywnie zaskoczona :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 wrz 2007, o 19:15


W tym serialu co drugi odcinek pojawia się gościnnie ktoś kogo znam z innych seriali ;)
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 wrz 2007, o 09:45


Oglądnęłam dopiero dwa odcinki ale spodobał mi się, więc sądzę że niedługo wkleję go do rubryki 'polecam'.

Podoba mi się cała ekipa doktorka, nie pamiętam jeszcze imion i nazwisk, ale chyba murzyn jest najlepszy (Foreman?). Postać dyrektorki czy kierowniczki szpitala też wymiata, no i jej słowne przepychanki z doktorem.
Sam dr hmm... ma bardzo intrygującą osobowość. Choć jak na razie nie podoba mi się wytłumaczenie jego zgryźliwości. To że ktoś kuleje to nie koniec świata.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 wrz 2007, o 15:15


Tu nie chodzi o to, że kuleje, ale o ból, z którym musi żyć na okrągło. Zresztą później jest to lepiej wytłumaczone i podane są lepsze powody.
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 wrz 2007, o 17:53


No mam nadzieje że to jakos bardziej rozwiną.
Rozumiem że boli ale naprawde ludzie cierpia bardziej, przykładowo pacjenci dr, czyli tzw dziwne przypadki których nikt nie umie rozwiązać. Rozumiem że może być złośliwy w stosunku do pacjentów którzy przychodza mu z katarem, ale właściwie lepiej dmuchać na zimne, nieprawdaz? Sam przeciez powiedział że on sam najpierw zignorował swoje objawy i przez to teraz cierpi.
Zobaczymy jak będzie dalej :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 wrz 2007, o 00:58


Nie powiedział, że zignorował, lecz, że za późno zostały zdiagnozowane. No bo nie każdy lekarz potrafi postawić prawidłową diagnozę na pdst. tego, że kogoś boli noga. No i przede wszystkim nie porównujmy bólu trwającego przez kilka dni, z bólem, który towarzyszy człowiekowi każdego dnia do końca jego życia. Coś takiego zmienia każdego człowieka.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 wrz 2007, o 20:06


Wpadlem w nalog nazywany w swiecie seriali Houseomania :D zaczalem ogladac w czwartek a juz jestem w polowie 1 serii. Z odcinka na odcinek serial jest coraz lepszy. Polecam jak najbardziej.
trust him... he's a doctor!
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 13 wrz 2007, o 17:27


Tristan ja również wpadła w ten nałóg. Serial świetny!!
Podsumowując pierwsza serię:
- dr jest super, rozumiem już o co chodzi z nogą, choć nadal uważam że ci "szczególni" pacjenci dr mają gorzej.
- cameron - katastrofa!! nie znoszę tej postaci, byłam przerażona kiedy pokazywano jak zakochuje się w dr, cieszyłam się gdy ją wywalili (ta pół żydówka na jej miejscu byłaby świetna) i znów płakałam gdy ja przyjeli :( mam tylko nadzieje że w kolejnych odcinkach nie bedzie coś a'la GA
- chace - very hot :D i ten akcent...
- foreman - jest spox lubie jego teksty, i gdy przeszukuje dom pacjenta... :)
- cuddy - podoba mi się jej postać, myśle że to świetna aktorka, bałam się że Vogler ją zwolni bo nie mógł pozbyc się dr ale na szczęście się ostała, powtórzę się ale myśle że sceny z nią sa najlepsze
Podobaja mi się też ci lżejsi pacjenci housa, ci z przychodni, ich przypadki są zwykle takie błahe, a ich kontakt z dr jest powalający :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 wrz 2007, o 17:44


Nie zgadzam się głównie co do Cameron, według mnie ona jest świetna, taka inna od nich wszystkich, jako jedyna naprawdę przejmuje się pacjentami. No a Chase jest ogólnie moją ulubioną postacją, więc tu nie będę nic pisać.
Mania mi po części jeszcze została, ale w 3 sezonie serial mi się już nieco nudził i nie czekam z aż tak wielką niecierpliwością na sezon 4.
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 16 wrz 2007, o 22:11


narazie obejrzałam 2 odcinki, oglądam z TVP2 xD
House jest taki kjut, ta jego ironia, sarkazm i ogólnie zachowanie xD
Obrazek
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 17 wrz 2007, o 00:32


Usiłowałem obejrzeć w TV ale to jest masakra z tym lektorem. Kompletnie zarzyna teksty House'a. Zdecydowanie polecam napisy.
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 wrz 2007, o 22:49


Trish napisał(a):Mania mi po części jeszcze została, ale w 3 sezonie serial mi się już nieco nudził

prawda? xD ha, ja sie już troszkę za Housem stęskiniłam ;) ale co prawda to prawda, 3 sezon mi się wlókł strasznie, 6 tygodni z tego co pamiętam (jak na mnie to strasznie długo)
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 26 paź 2007, o 15:31

Re: House M.D.

no to teraz bedzie wojna House - Foreman. ciekawe jak sie to skonczy
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.