Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

01x01 "Pilot" » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 mar 2008, o 01:24

Re: SKINS

no właśnie nie wiem :roll:. bo wcześniej Sid miał przywidzenia, a w tym barze w zasadzie nie było widać nikogo oprócz nich kto mógłby pomóc zweryfikować czy naprawdę się spotkali czy Sidowi się znów coś przywidziało.

a końcówka sezonu (piosenka "Wild World") faktycznie dziwna. taka groteskowa powiedziałabym ;p. Potrącony Tony nagle zaczyna śpiewać <ok>

czekam, aż będziesz na bieżąco, bo jestem właśnie po piątym odcinku drugiego sezonu, działo się w nim dużo, a nie mogę nic napisać, żeby nie psuć Ci przyjemności oglądania :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 mar 2008, o 14:01

Re: SKINS


Ok, od początku.
Odcinek specjalny czyli 10. Nic fajnego :D
Odcinek 1,Strasznie szkoda mi było Tony'ego. No i brakowało mi tej jego przyjaźni z Sidem. hmmm...mam nadzieję, że Cassie wróci szybko, bo boję się o Sida.
Taniec Maxxiego.oh,ah i uh, on jest boski :D
Odcinek 2, szkoda troszkę tej dziewczyny, ale jak najbardziej rozumiem,ze Maxxie tak się zachowal :D Dobrze, że ona mu nic nie zrobiła z zemsty. No i koniec, ona i Anwar podczas stosunku... no i zdjęcie Maxxiego.
ja rozumiem, że Maxxie jest boski wspaniały itd. ale come on :D
I podobało mi się jak śpiewał i ten cały występ :D I to jak jej powiedział, że nic nie poczuł.uhhhh....
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 mar 2008, o 15:50

Re: SKINS


Nie widziałam tego odcinka specjalnego :o. Jest tam coś nowego czy to tylko streszczenie całego sezonu?
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 mar 2008, o 20:54

Re: SKINS


Nic nowego, to jest taka impreza organizowana przez naćpanego Chrisa :D
Trwa jakieś 10 min/
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 20 mar 2008, o 11:26

Re: SKINS


Nie podobowało wam się zakończenie 1 sezonu?? jak spiewali Wild World? Dla mnie to była rewelacja, po prostu świetne, oryginalne zakończenie.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 20 mar 2008, o 12:13

Re: SKINS


Ale ja nic takiego nie napisałam :). To, że zakończenie było dziwne nie znaczy, że było złe. Było po prostu inne. Sida bardzo lubię, więc cieszę się, że to on miał największy udział w końcówce. No i piosenka też fajna. Na soundtracku jest w całości śpiewana przez Mike'a Bailey :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 mar 2008, o 20:34

Re: SKINS


A ja jestem już po 4 odcinku. I oszzz, Chelle z Sidem? Proszę nie :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 23 mar 2008, o 21:42

Re: SKINS


Powoli oglądam sobie Skins i jestem po 6. odcinku. Po odcinku z Cassie myślałam, że następne nie będą lepsze, a tu proszę. Każdy jest tak samo dobry.
Btw, ileż tam polskich akcentów ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 mar 2008, o 20:52

Re: SKINS


prawda? bardzo się ucieszyłam kiedy np. Sid miał prace o Wałęsie napisać :D
Want your bad romance.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 29 mar 2008, o 23:43

Re: SKINS


Jestem świeżo upieczoną fanką tego serialu :D dopiero co skończyłam ogladać pierwszy sezon i muszę przyznać, że serial zrobił na mnie ogromne wrażenie. :)
Jest zupełnie inny, klimatyczny ^^
Hi, hi Sid jest taki cute <3 :hihi:
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 mar 2008, o 16:27

Re: SKINS


Owszem jest, a w 7 odcinku 2 serii, aww, jak powiedział Cassie, że ją kocha to o mało co nie zemdlałam, piękna scena, piękny odciek.
Epizody z Effy są najlepsze :D
Want your bad romance.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 13 kwi 2008, o 00:18

Re: SKINS


Ktoś jeszcze oglądał 2x09? Zbulwersowany? Zaskoczony? Załamany?
Nie mogę się doczekać poniedziałku i season finale.
Trzeba przyznać, że serial jest niesamowity. Niesamowity!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2008, o 09:14

Re: SKINS


Yup, 9 odcinek naprawdę złamał mi serce.
Chris :(
Season finale na pewno będzie smutny. No i następny sezon z nową obsadą...
A serial jest więcej niż niesamowity :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 kwi 2008, o 23:17

Re: SKINS


Michelle: "I fucked up. Tony fucked up. Sid fucked up. Jal fucked up"

and the writers fucked up worse than any of them. tyle mam do powiedzenia w kwestii Chrisa.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 kwi 2008, o 16:11

Re: SKINS


Jeśli chodzi o finałowy odcinek to... dla mnie był prawie idealny, nie licząc Cassie...
pościg, trumna i Britney xD
pogrzeb, fajerwerki, przemowa Jal,
Jal i ojciec Chrisa na cmentarzu
Maxxie/Anawar i wyjazd...
a najbardziej to mi się podobała scena Tony/Sid na lotnisku, dawno już tak nie płakałam na żadnym serialu/filmie. Kocham ich i ich przyjaźń i ten serial <3!
Want your bad romance.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 15 kwi 2008, o 18:06

Re: SKINS


O co chodzi z końcówką? Ja mam nadzieję że ten przygłupiasty Sid rozejrzał się uważniej ;)
Rzeczywiście wspaniały odcinek finałowy. Mnie rozwalił pogrzeb i od tamtej pory pochlipywałam cicho aż do końca.
Lepiej żeby utrzymali ten wysoki poziom w 3. sezonie :| Chociaz pewnie nie da się pobić tych genialnych 2 sezonów...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 kwi 2008, o 18:36

Re: SKINS


Ja końcówkę odebrałam tak, że Sid jej nie zauważył i poszedł dalej... ale jako ich fanka, jestem pewna, że Sid ją kiedyś tam znajdzie i będą żyli razem długo i szczęśliwie... Cassie sama powiedziała, że zawsze będzie go kochać, a taka miłość nie może się zmarnować.
Ale w ogóle Tony... jak ja go kocham po tym odcinku, jak on płakał to ja normalnie też... jak dziecko xD
Want your bad romance.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 19 kwi 2008, o 22:50

Re: SKINS

a ja się łudzę że może Cass go zauważyła...

w każdym bądź razie odcinek genialny. uwielbiam ten serial <3
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.