Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

01x01 "Pilot" » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 8 sty 2008, o 20:07

SKINS

Skins (2007) Serial TV

Obrazek

Serial opowiada o perypetiach życiowych i codziennych problemach związanych z dorastaniem grupy nastoletnich przyjaciół żyjących w Wielkiej Brytanii. Paczkę tworzą: atrakcyjny i powszechnie lubiany chłopak oraz jego dziewczyna; Muzułmanin zażywający narkotyki; gangster, który postanowił zostać homoseksualistą; anorektyczka; chłopak z desperacją usiłujący przestać być dłużej prawiczkiem; inteligentna i dobrze usytuowana dziewczyna mająca problemy rodzinne; miłośnik imprez zakochany w swojej nauczycielce. Każdy z ośmiu odcinków jest osobną historią przedstawiającą nam jednego z bohaterów. Ostatni dziewiąty epizod to finał poświęcony całej grupie.
Wraz z głównym, cotygodniowym odcinkiem, wypuszczany jest jeden epizod on-line. Akcja mini-odcinków wiąże się z głównymi i ukazują części historii, które mogły nie być rozpracowane uprzednio. [odcinki te dostępne tutaj ]


Bohaterowie:
Tony Stonem (Nicholas Hoult) — hedonista – kobieciarz czytający filozofię.
Sid Jenkins (Mike Bailey) - nieszczęśliwy prawiczek, jego przyjaźń jest nadużywana przez Toniego.
Michelle Richardson (April Pearson) — dziewczyna Tony’ego i obiekt westchnień Sida.
Cassie (Hannah Murray) — wrażliwa emocjonalnie dziewczyna zakochana w Sidzie.
Chris Miles (Joseph Dempsie) — skomplikowane “zwierzę imprezowe”, któremu w oko wpadła nauczycielka psychologii.
Maxxie (Mitch Hewer) — członek grupy uważający się za homoseksualistę.
Jal Fazer (Larissa Wilson) — inteligentna dziewczyna z aspiracjami muzycznymi.
Anwar Correll (Dev Patel) — Muzułmanin, który stwierdza, że jego wiara i styl życia do siebie nie pasują.
Abigail Stock (Georgina Moffat) — nowobogacka.
Kenneth (Daniel Kaluuya) — jasno wyrażający swoje myśli przyszły gangster.
Effy Stonem (Kaya Scodelario) – siostra Tony’ego, jedyna osoba, którą obchodzi.
Angie (Siwan Morris)- nauczycielka psychologii

Sezon pierwszy - 9 odcinków
Sezon drugi - premiera w lutym 2008


---
Serial jest poprostu ŚWIETNY! Inny od reszty, ma klimat, ogromna ilość świetnego humoru /przynajmniej dla mnie xD/, aczkolwiek sa również sytuacje smutne, dramatyczne...
NAPRAWDĘ POLECAM!
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 8 sty 2008, o 20:30

Re: SKINS


Uwielbiam ten serisl:) na początku miałam problem ze zrozumieniem, co oni w ogóle mówią, ale później przyzwyczaiłam się do akcentu i ich grypsów;) naprawdę świetny serial, a odicnek z wycieczką do Rosji był bombowy, jeden z zabawniejszych:D Nie mogę sie doczekac drugiego sezonu!
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 8 sty 2008, o 22:28

Re: SKINS


Beti napisał(a):Uwielbiam ten serisl:) na początku miałam problem ze zrozumieniem, co oni w ogóle mówią, ale później przyzwyczaiłam się do akcentu i ich grypsów;) naprawdę świetny serial, a odicnek z wycieczką do Rosji był bombowy, jeden z zabawniejszych:D Nie mogę sie doczekac drugiego sezonu!


Tak zgadzam się w 100%. Odcinek z wycieczką wymiata!! Serial jest gitny! Fajny kawałek leci na początku, po tym serialu wkręcił mi się. Serial miał dziwne zakończenie :P
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 sty 2008, o 22:39

Re: SKINS


Si, Skins to świetny serial, na początku miałam opory, ale potem poszło już gładko :P
Want your bad romance.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 8 sty 2008, o 22:48

Re: SKINS


skoro tylko 9 odcinkow narazie to moze obejrze ;)
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 sty 2008, o 19:13

Re: SKINS


Skins bardzo mi się podobał, jest to bardzo dobry serial młodzieżowy, który czasem rozbawi do łez, a czasem smuci i daje do myślenia. Bohaterowie są bardzo fajne przedstawieni, ich problemy i życie, aktorzy jak dla mnie pasują jak ulał do postaci, nikogo bym nie zamienił. Muzyka w serialu jest również bardzo dobra (mi też się wkręcił ten kawałek, który zawsze leci na początku każdego odcinka). Jedynym minusem jak na razie jest to, że są tylko 9 odcinków, ale to niedługo się zmieni. :D To do lutego...
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 9 sty 2008, o 23:14

Re: SKINS


w sumie to ze 9 odcinkow to troche plus ;) bo jeden sezon i tylko 9 odcinkow zacheca do ogladniecia bo malo tego ;)
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 sty 2008, o 23:58

Re: SKINS


Ja właśnie ściągnęłam, bo serial ma tylko 9 odcinków :P
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 22 sty 2008, o 19:57

Re: SKINS


No malutko ma odcinków, ale seriale angielskie tak już mają, ze gora 12-13 odcinków jest, ale juz niedługo drugi sezon, chyba na poczatku lutego jakoś, więc damy radę:D

A zakończenie dziwne, prawda, ale w dobrym tego słowa znaczeniu:D Szkoda, ze wczesniej już wiedziałam o tych scenach z "Wild life", bo by wywarło na mnie jeszcze większe wrażenie:]
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 13 lut 2008, o 14:35

Re: SKINS


jest już drugi sezon!!
ogląda ktoś?
jak dla mnie pierszy odcinek suuuuper.
sceny w klubie świetnie nakręcone!!
Maxxie jest słit ^^
i biedny Tony :<
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 lut 2008, o 12:06

Re: SKINS


Jestem już po pierwszym odcinku 2 sezonu i muszę powiedzieć, że zaczął się on zajebiście pokręcono. Wszystko się popieprzyło, od razu widać, że ten sezon będzie miał swój osobny klimat. Scena w klubie była super psychodeliczna, postać Tony'ego zrobiła się jeszcze bardziej ciekawa. Odcinek zaliczam oczywiście na wielki "plus".
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 15 lut 2008, o 15:35

Re: SKINS


ja narazie obejrzalam dwa odcinki pierwszego sezonu.. serial strasznie dziwny.. nei wysztsko rozumiem bo nie bardzo slowka typowo angielskie znam ale jakos daje rade.. klimat specyficzny moze tak powiem..
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 lut 2008, o 17:24

Re: SKINS


póki co obejrzałam tylko jeden odcinek i na razie jest bez rewelacji, ale mam nadzieję że się rozkręci.

dzikuskaaa -> są polskie napisy, więc nie ma co się męczyć ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 16 lut 2008, o 00:03

Re: SKINS


Obejrzałam już pierwszy odcinek 2 sezonu i był suuuper:) Bardzo mi się podobał. Też szkoda mi Tonego, ale jeszcze ciekawszą jest etraz postacią, rzeczywiście.A aktor, który go gra ma teraz nowe pole do popisu.
Maxxie był uroczy:] Fajnie się rozpoczeło. Ta sceną, jak maxxie tańczy. Coool.
Reszta gromady też super:)
Juz się nie mogę doczekać nastepnego odicnka i abrdzo się cieszę, ze już sa robione napisy na bieżąco, bo jednak cięzko sie ogląda bez.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 16 lut 2008, o 02:30

Re: SKINS


juliee napisał(a):dzikuskaaa -> są polskie napisy, więc nie ma co się męczyć


wiem ze sa ale do tej wersji co ja sciagam one nie pasuja.. nie wiem.. tzn pierwsyz ogladalam to byly chyba spoznione napisy okropnei albo cos i nei chcialo mis ie dopasowywac a dorugiego w ogole nie sciagalam.. :P
Obrazek
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 23 lut 2008, o 04:07

Re: SKINS


Zainteresowałem się serialem dopiero ostatnio po przeczytaniu tego tematu i musze przyznac że jest to już teraz jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem :) a sporo już widziałem :P
na prawde serial genialny, świetny scenariusz, dobrze nakręcony, aktorzy dobrani idealnie (również nikogo bym nie zmienił :) )
Ogólnie mówiąc serial jest rewelacyjny!!!!!
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 2 mar 2008, o 22:19

Re: SKINS


Powiem Ci ze strasznie dlugo czekalem na napisy do niego, a kiedy juz sie doczekalem i bylem oczarowany pierwszym i drugim odcinkiem, to w trzecim napisy nie byly dobrze dograne i zrezygnowalem... moze kiedys mnie najdzie to sciagne reszte odcinkow ;)
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 17 mar 2008, o 20:30

Re: SKINS

Dobra juliee, jesteś moim ratunkiem, ponieważ mam straszną ochotę porozmawiać z kimś o tym serialu.
Odcinek 8, z Effy w roli głównej.
Jak to było z Sidem i Cassie, oni naprawdę się spotkali czy to jego jakieś przewidzenie było?
No i 9 odcinek(Abigail). W ogóle końcówka była dziwna jak zaczęli Wild World śpiewać. No i jak Tony powiedział, że kocha Chelle i buch.
A to w ogóle głupie było jak Sid przeszedł obok tego i dalej śpiewał. Nie zrozumiałam :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 01x01 "Pilot"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.