Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 mar 2007, o 17:22

The Queen - bardzo fajny film, szczególnie główna postać wydała mi się bardzo interesująca, chociaż Tony Blair też był zagrany fajnie.
So?
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 19 mar 2007, o 10:32


Atka napisał(a):Ghost Rider POLECAM:D


byłem na Ghost Rider i nie podobał mi się taki spiderman kolejny :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 mar 2007, o 18:01


kanon napisał(a):
Atka napisał(a):Ghost Rider POLECAM:D


byłem na Ghost Rider i nie podobał mi się taki spiderman kolejny :P


Nie obrażaj Spider-Mana :D
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 19 mar 2007, o 20:50


nie obrazaj Pajaczka bo 3 juz w drodze(MAY 4th) - jak schrzania to bedziesz mogl po nim jezdzic do woli (co jest malo prawdopodobne :))
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 20 mar 2007, o 00:10


Czesiek_PL napisał(a):Nie obrażaj Spider-Mana :D

właśnie :)

a do tematu: przed chwilą skończyłam oglądać "Black Christmas"
na jego temat mogę powiedzieć że już daaawno nie widziałam tak komplentnie odmóżdżającego filmu z cyklu: "amerykańscy studenci ZAWSZE uciekają w ZŁĄ stronę"... coś okropnego...co za tandetny film...
So?
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 20 mar 2007, o 10:06


chodzi mi o to że ściągneli i kolejny spiderman czy jak wolicie batman wyszedł (albo superman :D )
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 20 mar 2007, o 22:41


a ja oglądałam se normalnie Gdzie jest Nemo haha rozwalające Teksty tam sa:D :P
<<

HeroSHI

Postdodano 21 mar 2007, o 21:14


300 (300stu Spartan) - całkiem całkiem, ale głównie dl, bo lubię Rodrigo Santoro (z LOST)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 21 mar 2007, o 21:19


:shock: 300 Spartan juz jest do obejrzenia ? Myyslalem, ze dopiero we wrzesniu ;D
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 mar 2007, o 12:30


HeroSHI napisał(a):300 (300stu Spartan)
Jest już do obejrzenia i też mi się podobał niezły film :)
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 22 mar 2007, o 20:48


sufer napisał(a):HeroSHI napisał/a:
300 (300stu Spartan)
Jest już do obejrzenia i też mi się podobał niezły film :)

to dobrze bo właśnie w sobotę się wybieram do kina :)

a dzisiaj widziałam: Crank, film totalnie zakręcony ale ponieważ uwielbiam Jasona Stathama to mi się podobało :)
So?
<<

HeroSHI

Postdodano 22 mar 2007, o 21:18


w stanch juz w grudniu była premiera :] w polsce jest jutro... ;D

Ale filmik fajny jak się lubi takie krwawe klimaty :)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 22 mar 2007, o 22:02


Ja dzisiaj zobaczyłam "Flags Of Our Fathers" mimo, ze wojenny a zazwyczaj nie ogladam filmow tego typu to ten mi sie spodobal, wczoraj z kolei zrobilam sobie maraton filmowy: "Spacer po linie" film o Johnnym Cashu bardzo mi sie spodobal i znakomita w nim Reese, "Z ust do ust" i "Wykolejony" oba z Jennifer Aniston a w wykolejonym Clive Owen :D , "Rocky Balboa" wczesniejsze czesci lepsze moim zdaniem
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 mar 2007, o 03:12


KaRu$ napisał(a):"Wykolejony"
oo to mi się bardzo podobało, Owen fajnie zagrał.
dzis widziałam pół (bo więcej nie zdołałam wmusić) : "Stranger than fiction" ale ten z 2006 r. brr powiało nudą.
So?
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 23 mar 2007, o 14:44


ostatnio obejrzałam 'Uprogu sławy' (Almost Famous). film podobał mi się [pewniedlatego iż utrzymany w nim jest klimat lat 70-tych stroje,muzyka i w ogóle cała oprawa.] jeżeli ktoś tak jak ja gustuje w tych klimatach to polecam film! :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Metamorphosis^

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Lokalizacja: Katowice

Postdodano 23 mar 2007, o 23:59


Ostatnio przyszło zobaczyć mi film "V jak Vendetta". Mogę pisać o tym w samych superlatywach, ciekawi mnie komiks, ponieważ jak poinformowal nas wykladowca autorzy: Alan Moore, David Lloyd nie zgodzili się na podanie swoich nazwisk, bo jak uwazali film znacząco odbiegal od komiksu.
Cóż, mi przyszło tylko zobaczyć wersję Jamesa McTeique i mogę powiedzieć, że się miło zaskoczyłam. Jestem jeszcze pod większym wrazeniem, poniewaz przyszlo mi oglądac film w ramach Akademii Filmowej. Bracia Wachowscy zadbali, zeby efekty zabierały dech i trafialy do widza i tak wlasnie się działo. Dawno nie widziałam tak dobrej adaptacji komiksu. To co moze się jednym podobac, a drugim wrecz przeciwnie to to, ze 'V jak Vendetta' ma w sobie więcej rzeczy do przemyśleń niż mocnych scen związanych z szybką akcją, oczywiście nie brakuje też i tych drugich. Do tego dochodzi wspaniała Natalie Portman, która nawet goli głowę w filmie, a przy tym przekonuje mocno odbiorcę do swojej postaci. Dalej Hugo Weaving, mimo tego, że przez caly czas ma twarz zakrytą maską - swoją grą wprowadza widzów w odpowiedni nastrój.
Jestem pewna, ze czesto bede wracac do tego filmu... i polcam go, bo jest wart obejrzenia.
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 24 mar 2007, o 17:28


Metamorphosis^ napisał(a):"V jak Vendetta"

Film niesamowity, nie czytalam komiksu, ale film bardzo mi przypadl do gustu
"Hannibal Rising" nareszcie sie go doczekalam, film niezly ale i tak najlepsza czesc to "Milczenie Owiec" moim zdaniem
Ostatnio edytowano 24 mar 2007, o 17:30 przez KaRu$, łącznie edytowano 1 raz
<<

Metamorphosis^

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Lokalizacja: Katowice

Postdodano 27 mar 2007, o 15:58

Ktoś chyba już tu pisał o '300', ale ja teraz swoje refleksje napiszę ;P

Film mi osobiście podoba się bardzo. Jest oryginalny, nie męczy widza zbyt podniosłymi wypowiedziami bohaterów. Dzieło Snydera trzeba zobaczyć z pewnością ze względów wizualnych. Na brawa zasługuje postać grana przez Gerarda Butlera- strasznie wyrazista i charyzmatyczna.
Tak na boku przed wyjściem do kina myślałam, ze zobaczę film wypełniony od początku do konca brutalnością i podobnymi sprawami...a tu okazało się, ze heroizm walczących przechodzi na pierwszy plan...i za to uznanie.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.