Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 mar 2007, o 22:41

A ja włśnie obejrzałem Świadka Koronnego i nawet fajny film ... myślałem że to będzie raczej film akcji a tu natomiast jest film ukazujący retrospekcje gangstera. Można powiedzieć żę kompletnie nie zgadza to się z trailerami ale cóż. Fakt faktem film dobry i warty obejrzenia.
<<

Cooler24

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 4 mar 2007, o 09:03


a ja wam wszystkim polecam Goal " The Dream Begins" zajebisty film :D godny wiekszej uwagi :)
<<

HeroSHI

Postdodano 4 mar 2007, o 16:52


Wczoraj byłam w GM na HANNIBAL: RISING - wspaniały film i niesamowity aktor jako Hannibal :cool: ciacho :what: :roll:

Chyba nie chciałabym zjeść rosołu z mojej młodszej siostry :razz: :what:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 mar 2007, o 18:06


"The Departed"
Obrazek
Do obejrzenia tego filmu skłoniło mnie głownie to, że dostał on kilka nominacji do Oscara i to, że większość osób, mimo wszystko, nie dawało mu szans na chociaż jedną statuetkę. Z początku myślałem, że będzie to typowy amerykański film, gdzie będzie latało milion kul, a główny bohater okaże się zbawcą świata.
Jak się później okazało, moje przypuszczenia były błędne.
Dawno nie oglądałem tak ciekawie zrobionego filmu, tak ciekawie zrobionego thrillera. Scorsese udowodnił, że jest wybitnym reżyserem, a DiCaprio, że nie jest już dzieciakiem za którym piszczały wszystkie nastolatki i to właśnie on najbardziej zniechęcał mnie do obejrzenia tego filmu, ale dwie godziny później moje zdanie o nim zmieniło się o 180 stopni.
Bardzo dobre i przede wszystkim bardzo inteligentne kino, polecam wszystkim, którym znudziły się już sterotypowe thrillery.
9,5/10

"Se7en"
Obrazek
No i w końcu obejrzałem film uznawany za najlepszy thriller w historii kina i trudno mi się z tą opinią nie zgodzić, bo film jest naprawdę rewelacyjny. Genialna gra Freemana i młodego, pełnego [jeszcze] wigoru Pitta. Film trzymający w napięciu od pierwszej, do ostatniej minuty, film wciskający w fotel, film, którego nigdy się nie zapomni i grzechem jest go nie obejrzeć. To niezwykły obraz - to obraz, który może czegoś nauczyć...
10/10

"Donnie Darko"
Obrazek
Obejrzałem "Donnie Darko" i co najlepsze to, po 15 minut zorientowałem się, że już kiedyś widziałem ten film. Dopiero po 30 mnie olśniło, że jakieś 4 lata temu już go oglądałem, ale że byłem jeszcze dość młody to nie wiele rozumiałem z tego filmu i wyłączyłem go po po 30 minutach. Teraz było zupełnie inaczej. W zasadzie nie żałuje, że wtedy wyłączyłem film, bo raczej bym go nie zrozumiał i wątpię bym go obejrzał tym razem, w całości.
Krótko mówiąc to film "zrył mi banie" i w najbliższym czasie daruje sobie oglądanie tego typu filmów. Inteligentne kino. Pewnie niektórzy potrzebowaliby kilkukrotnego obejrzenia, w dość młodym wieku radze się za niego nie zabierać, bo można nie zrozumieć i uznać za głupi i nudny film, a tak z pewnością nie jest. Największa zaleta tego filmu, jest to, że każdy może go interpretować na własny sposób. Dla mnie nie był filmem o podróżach w czasie, a o skomplikowanej psychice młodego człowieka. Dla kogoś innego jest to film o snach, marzeniach czy życiu i śmierci, i to w tym filmie jest takie niezwykłe.
8/10
Ostatnio edytowano 4 mar 2007, o 18:07 przez Klatus, łącznie edytowano 2 razy
See you in another life, brother...
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 4 mar 2007, o 22:59


HeroSHI napisał(a):Wczoraj byłam w GM na HANNIBAL: RISING - wspaniały film i niesamowity aktor jako Hannibal :cool: ciacho :what: :roll:

Chyba nie chciałabym zjeść rosołu z mojej młodszej siostry :razz: :what:


W OGÓLE CO?! To, co zrobili z filmem, wszelkie pojęcie przechodzi. Nie wiem, reżyser się spalił? Kocham serię z Lecterem, ale to jakaś kpina. Mogli fajną rzecz zrobić, niegłupia koncepcję wymyślili, co skończyło się tragicznie. Najlepsze jak z Hannibala zrobił się ostatni samuraj - HU-CZĘ.
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 5 mar 2007, o 16:56


Be Ironic napisał(a):
HeroSHI napisał(a):Wczoraj byłam w GM na HANNIBAL: RISING - wspaniały film i niesamowity aktor jako Hannibal :cool: ciacho :what: :roll:

Chyba nie chciałabym zjeść rosołu z mojej młodszej siostry :razz: :what:


W OGÓLE CO?! To, co zrobili z filmem, wszelkie pojęcie przechodzi. Nie wiem, reżyser się spalił? Kocham serię z Lecterem, ale to jakaś kpina. Mogli fajną rzecz zrobić, niegłupia koncepcję wymyślili, co skończyło się tragicznie. Najlepsze jak z Hannibala zrobił się ostatni samuraj - HU-CZĘ.


Heh każdy ma swoje zdanie. :x

An Inconvenient Truth - wspaniałe

Może i szkoda, że Al Gore nie został prezydentem? ... "może".. heh
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 5 mar 2007, o 17:12


sufer napisał(a):A ja włśnie obejrzałem Świadka Koronnego i nawet fajny film ... myślałem że to będzie raczej film akcji a tu natomiast jest film ukazujący retrospekcje gangstera. Można powiedzieć żę kompletnie nie zgadza to się z trailerami ale cóż. Fakt faktem film dobry i warty obejrzenia.


Też obejrzałam ten film. Tak szczerze mówiąc to mi się nie podobał.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 6 mar 2007, o 09:42


"Match point"
Bardzo dobry film Allena! Z początku wszystko wydawało się oczywiste i łatwe do przewidzenia, ale ostatnich 30 minut filmu, chyba nikt przewidzieć nie potrafił. Zaskakujące, świetne zakończenie. Film opowiadający o tym jak ważną rolę w życiu odgrywa szczęście i ukazujący osoby, które na to szczęście "zasługują", bądź nie.
Piękna Johansson i bardzo dobra gra Meyersa, film godny polecenia, oglądało się bardzo przyjemnie :] Szczególnie te sceny ze Scarlett :pada:
8,6/10
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 11:47


Klatus napisał(a):"Match point"
Bardzo dobry film Allena! Z początku wszystko wydawało się oczywiste i łatwe do przewidzenia, ale ostatnich 30 minut filmu, chyba nikt przewidzieć nie potrafił. Zaskakujące, świetne zakończenie. Film opowiadający o tym jak ważną rolę w życiu odgrywa szczęście i ukazujący osoby, które na to szczęście "zasługują", bądź nie.
Piękna Johansson i bardzo dobra gra Meyersa, film godny polecenia, oglądało się bardzo przyjemnie :] Szczególnie te sceny ze Scarlett :pada:
8,6/10


Rzeczywiście b. dobry - nawet mojej babci się podbał... ;D :D

moja propozycja to BARDZO DŁUGIE ZARĘCZYNY - great! [/scroll]
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 mar 2007, o 18:58


a ja ostatnio "Pulse".
film z gatunku horror. do jego obejrzenia zachęciła mnie obsada: Kristen Bell (Veronica Mars) i Ian Somerhalder (Boone z Lost'a) . Pierwsze 10 minut całkiem fajne potem niestety film się pogrąża :? Niby klimat filmu tajemniczy, a jednak czegos mi zabrakło. Plus za nieszczęśliwe zakończenie :) (nie lubię gdy wszystko się "za dobrze" kończy)
So?
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 7 mar 2007, o 21:35


Apocalypto. Bez rewelacji : marna fabuła, nudna muzyka, fajne widoki i akrobacje. Oprocz tego spoooro krwi ale na szczescie nie tyle co w ,, Pasji ". Tam na prawde przesadzili choc moze i Mel ma racje :|
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 9 mar 2007, o 14:15


Ostanio oglądałam "Infiltracje" i szczerze mówiąc to nie wiem za co ten film dostał te Oskary.Nie dość że jest remake japońskiego filmu to jest dlugi i momentami przynudnawy.Ale może mi sie tylko wydawało bo mialam akurat gorączke jak go oglądalam;) W sumie to nie polecam, można zobaczyc z ciekawości i spróbować zgadnąć dlaczego specjaliści wybrali akurat ten film za najlepszy:)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:24


Le Dernier Jour :pada: :what:
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 13 mar 2007, o 00:11


Klatus napisał(a):DiCaprio, że nie jest już dzieciakiem za którym piszczały wszystkie nastolatki i to właśnie on najbardziej zniechęcał mnie do obejrzenia tego filmu, ale dwie godziny później moje zdanie o nim zmieniło się o 180 stopni.
Bardzo dobre i przede wszystkim bardzo inteligentne kino, polecam wszystkim, którym znudziły się już sterotypowe thrillery.

własnie jestem świeżo po no i musze powiedzieć że Leo bardzo mnie zaskoczył. Film udany, trzyma w napięciu, świetna kreacja Leo... jestem zachwycona.
So?
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 13 mar 2007, o 23:32


GHOST RIDER :cool: :)
:):):)
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 13:04


Ostatnio Jumanjii na polsacie było a w kinie to Borat :D :D
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 18 mar 2007, o 14:27


Deja vu, ściągniete, wiem nie pośpieszyłam się.... :D
<<

Atka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 18 mar 2007, o 15:43

Ghost Rider POLECAM:D
And if you die I wanna die with you...


Pozdrawiam WSZYSTKICH :D :*
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.