Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 142
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 95
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 93

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 kwi 2007, o 20:08

Obejrzałem 300 i jestem pod wrażeniem scen walki, naprawdę świetna robota. Historia tutaj się nie liczy bo większość wie o czym to jest najważniejsze jest utaj wykonanie i wyszło całkiem nieźle. Czasami jest przegadany(za dużo haseł typu: za wolność), ale nie psuje to całkowitego obraazu. Mimo tego, że aktorzy nie są holywoodzkimi gwiazdami to grali bardzo dobrze. Muzyka bardzo dobrze pasuję do tgo co się dzieje na ekranie.

Że film jest brutalny? Teraz to już nikogo nie razi, a w porównaniu do niektórych slashrów to 300 można puszczać na dobranockę.
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 10 kwi 2007, o 20:09


Nie ale Turistas nie był tak brutalny jak Hostel bez przesady :P
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 10 kwi 2007, o 20:28


Czesiek_PL napisał(a):Że film jest brutalny? Teraz to już nikogo nie razi, a w porównaniu do niektórych slashrów to 300 można puszczać na dobranockę.

jaki on tam brutalny... to że się zabijają to nie znaczy że brutalny, własnie bardzo ładnie to nakręcili że ta tryskająca krew taka komiksowa jest :)
jak ktoś chce obejrzeć brutalny film to mu polecam Labirynt Fauna.. Tytuł niby baśniowy, ale sceny np. jak zabijają partyzantów z powodzeniem można nazwać brutalnymi.
So?
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 10 kwi 2007, o 20:58


300- to nie jest brutalny film, wiadomo opowiada o wojnie to normalne, że trochę krwi jest ale bez przesady :P
<<

ator

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 1 maja 2007, o 16:39


Ja ostatnio widzialem Cranka straszne dno poczatek nawet nawet pomysl dobry ale to co pokazali na koniec ehh nawet niechce mi sie tego komentowac :( zdecydowanie odradzam

a i jeszcze Meggido stary film o koncu swiata niby krodki niby dziecinny i taki strasznie glupkowaty ale mimo wszystko bardzo fajnie sie go ogladalao dziwna sprawa ale polecam

a co do 300 to strasznie tam nagieli historie zwlaszcza system polityczny sparty zrobili z eforow jakis odludkow i to po konkretnej mutacji ale przeciez nikt nie mowi ze to film historyczny a jesli oceniac go jako po prostu film to swietny zdecydowanie warty polecenia
Ostatnio edytowano 1 maja 2007, o 16:42 przez ator, łącznie edytowano 1 raz
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 2 maja 2007, o 11:53


Brutalny film,??? Krwawy sport jest super Obrazek

[ Dodano: 2007-05-02, 11:53 ]
Po wieloletnim treningu i nauce sztuki walki taekwondo u mistrza Tanaki, młody Frank Dux zaciąga się do amerykańskiej jednostki specjalnej. Wkrótce uskuteczniając samowolkę udaje się do Hongkongu na nielegalne i podziemne mistrzostwa świata w walce typu full contact zwanymi Kumite. Do sprowadzenia Franka wysłani zostają dwaj oficerowie. Tymczasem na miejscu Dux zaprzyjaźnia się z innym Amerykaninem, Rayem Jacksonem. Ich największym rywalem (szczególnie Franka) jest niejaki Chong Li. Do finału prowadzi kręta i niebezpieczna droga, podczas której nie obowiązują niemal żadne zasady. To wciąż jeden z najlepszych filmów Belga Jean-Claude'a Van Damme'a, pełen znakomicie sfilmowanych i zmontowanych scen walki, ukazujących kunszt mistrza karate. Owszem, scenariusz nie jest najwyższych lotów, podobnie jak aktorstwo, ale wspaniała galeria rywali, czasem zabawne, a czasem próbujące nimi być odzywki Jacksona i niezła muzyka tworzą naprawdę solidne kino kopane.

[ Dodano: 2007-05-02, 11:59 ]
Tego można się spodziewać, aczkolwiek wiadomości o takiej produkcji nie słychać. Jednak aktor z oryginalnej pierwszej części Jean-Claude Van Damme zapowiadał, że zrobi "prawdziwą" drugą część "Bloodsportu" (powtarza się historia z "Universal Soldier") i kręci właśnie film "Kumite", który luźno ma kontynuować wątki serii. Van Damme jednak nie gra już Franka Duxa.
:):):)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 maja 2007, o 17:10


ator napisał(a):Ja ostatnio widzialem Cranka straszne dno poczatek nawet nawet pomysl dobry ale to co pokazali na koniec ehh nawet niechce mi sie tego komentowac :( zdecydowanie odradzam

dokładnie. totalne dno, dziwie się, że ludziom raczej się podoba :/
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 maja 2007, o 12:48


A ja ostatnio widziałem film o dźwięcznym tytule "Elizabethtown" polecam wszystkim. Jest to komedia romantyczna, a w rolach głównych Orlando Bloom i Kirsten Dunst.


A jako że lubuję się w komediach romantycznych to polecam jeszcze film "Dziedziczki" ("Material Girls"), w rolach głównych Hilary i Haylie Duff.


P.S.
Oglądał ktoś "Gosford Park" warty obejrzenia?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 maja 2007, o 16:51


Cya napisał(a):polecam jeszcze film "Dziedziczki"

Błagam, tylko nie to xD Nie lubuje sie w takich filmach (oglądalam u znajomej) i oglądajac go miałam ochote wyrzucić telewizor przez okno :/ Nie dość, że ani jedna ani druga Duffka nie potrafi grać (ale surprise) to jeszcze ten film ma fabułe wymyślaną na kolanie 5 minut przed rozpoczęciem zdjęć. Jedna wielka tragedia wywołująca u mnie nerwowy lekko spazmatyczny śmiech gdy tylko o nim pomyśle :|

Za to film, który ostatnio widziałam i absolutnie polecam to 'Prestiż'. Genialny film, o którym usłyszałam po tym jak obejrzałam niby podobnego 'Iluzjoniste' (film średnio dobry, ale ma wade w scenariuszu, która przekreśla go na całej linii), ale w ogóle sie do niego nie umywa. Siedziałam ponad dwie godziny i prawie nie oddychałam z wrażenia ;D Świetne jest niechronologiczne porozrzucanie scen po filmie i to nie typowo - scena końcowa na początku. Swietna gra aktorska i przede wszystkim fabuła, ktora wymaga skupienia sie na filmie :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 maja 2007, o 16:59


Prestiż oglądałam już jakiś czas temu i bardzo mi się podobał, głownie dlatego, że to film z "podwójną wajchą abstrakcyjną", a takie najbardziej lubię.
Ostatnio edytowano 6 maja 2007, o 16:59 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 6 maja 2007, o 18:25


Prestiż bardzo fajny, ale że już pisałam o nim to się nie będę rozwijać :)
za to:
1. Pracownik miesiąca - Employee of the month -> jak dla mnie nuda, fanką tej blondyny też nie jestem więc zdecydowanie film nie dla mnie
2. Dreamgirls -> bardzo fajny film, nawet Beyonce nieźle zagrała :)
3. Most do terabithii - Bridge to Terabithia -> nawet się popłakałam więc można go zaliczyć do udanych.
4. Wielkie kino - Epic movie -> nawet śmieszny, coś w stylu serii strasznych filmów
5. Wakacje Jasia Fasoli - Mr.Bean's holiday -> tylko dla fanów pana Fasoli :D
So?
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 maja 2007, o 13:19


"Klątwa 2" widzialam wczoraj , ale cienki :/
<<

Azail

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 10 maja 2007, o 22:30


Ostatnio mnie troche pociągłą na mały maraton... no i na ruszt poszły
Fight Club - stary, ale świetny film. Oglądałem go już 7 raz chyba a dalej tak samo wciąga, świetnie mówi o dzisiejszym społeczeństwie i ludzkiej psychice ;)
Prestiż - pare osób już sie wypowiadało więc po co ja mam nawijać. Z najnowszych produkcji chyba najlepszy ;)
The Departed - mimo że wielu ludzi że film był średniawy mi sie podobał, i to nawet bardzo ;)
300 - całkiem fajnie przedstawione, można badnąć jak sie nie ma nic lepszego ;P
Crank - po zapowiedzi wydawał mi sie ciekawy... po obejrzeniu wydawał sie spartaczony.... mimo że lubie Stathama
i jeszcze tak na koniec dodam od siebie że Piła 3 nie była zbyt ciekawa ;) A od Labyrintu Fauna odpycha mnie ta "baśniowość" czwarty raz sie za to zabieram i dotarłem do 30 minuty ;|
<<

Olije

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 24

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 maja 2007, o 23:10


Ja ostatnio ogladałam:
Pachnidło: genialny film, jedna wielka metafora i do tego porusza ciekawy temat i jeszcze jest to film bardzo dobrze nakrecony( sceny pokazujace zmysł wechu ). Bardzo polecam wszytkim

Scoop- nowy film Allena. Po pierwsze duzy plus za Scarllet ktorą wielbie *_* Wiadomo nie jest to najlepszy film Allena ale tez dobry. Komizm sytuacyjny i w sumie zaskakujace zakonczenie.
ObrazekObrazekObrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 maja 2007, o 06:06


Mnie się podobały i polecam do obejrzenia:

Agenci bardzo specjalni (White Chicks)

-film może ma już parę latek,ale naprawdę świetna komedia z braćmi Wayan,którzy grają agentów FBI.Naprawdę jest się z czego pośmiać :D

The Doors

-film Olivera Stone'a który już ma 16 lat i stanowi biografię lidera grupy The Doors - rockowego zespołu lat 60-tych - Jima Morrisona, od czasów studenckich do jego śmierci w Paryżu w 1971 roku.

Straszny film (Scary Movie)

Tego filmu zbytnio chyba nie trzeba polecać,ale jeśli jest ktoś kto go nie widział to musi nadrobić zaległości-FILM JEST PIERWSZA KLASA!!!
Ostatnio edytowano 11 maja 2007, o 06:08 przez Zibi, łącznie edytowano 1 raz
<<

Olije

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 24

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 maja 2007, o 15:53


Scary Movie ?? O niee tylko nie to ! Ten film operuje tylko i wyłacznie najprymitywniejszym komizmem i obrzydzeniem. Mnie to nie smieszy. Wole wybitniejszy komizm:)

A ja dzis widziałam Efekt Motyla 2 i stanowczo odradzam faną I czesci ogladania tego filmu. Jedna z najbardziej nie udanych kontynuacji jakie widziałam blehh...
ObrazekObrazekObrazek
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 14 maja 2007, o 08:28


A ja lubie CZTEREJ PANCERNI I PIES super film (serial) :cool: :cool: Obrazek
:):):)
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 14 maja 2007, o 10:38

ja ostatniio widzialam film pt. " Trzynaście duchów" swietny film uwielbiam horrory :D
zwariowana dziewczynka
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.