Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 18 lis 2006, o 14:37

Ostatnio widziany film.....

Piszcie tu o filmach..które ostatnio widzieliście..i które zapadły wam w pamięć...
<<

lukaas

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 19 lis 2006, o 00:03


polecam film "Hardcandy" w którym głónymi bohaterami są niepełnoletnia dziewczyna oraz dorosły mężczyzna, do końca nie wiadomo kto ma rację, a końcówka filmu to normalnie szczęka opada, polecam
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 19 lis 2006, o 14:47


Ja polecam film 13......
Filmo opowiada o dwóch nastolatkach..które zaczynaja na wyzywających ciucacha kończa na prochach... :P
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 19 lis 2006, o 21:12


Gra; nie zachwyca niestety...
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 20 lis 2006, o 18:04


Nie ma to jek miec wlasne male PF i ogladac kkiedy sie chce i wajakim jezyku sie chce;)

World fastest Indian - polecam film, dobra rola Hopckinsa
<<

Cwistak

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 21 lis 2006, o 16:24


tacones lejanos - ktory z reszta polecam serdecznie :D
<<

Cichy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 23 lis 2006, o 00:33


Superman Returns nuda straszna...
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 17:47


Ostatnio miałem tą nieprzyjemność obejrzeć 2 maksymalnie beznadziejne ekhm "horrory" Pupulacja 436 i Wrong Turn . Trzymajcie się od nich z daleka :razz: .
A teraz muszę sobie obejrzeć Borata . Humor w sam raz dla mnie :viva: .
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 23 lis 2006, o 18:03


rarehare napisał(a):Ostatnio miałem tą nieprzyjemność obejrzeć 2 maksymalnie beznadziejne ekhm "horrory" Pupulacja 436 i Wrong Turn


Tu sie z tobą nie zgodze Ogladałem Droge bez powrotu i bardzo mi sie spodobał ten film nie wiem co cie tak do niego zniecheciło bo wdług mnie to fajny film i podobno oparty na faktach
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 lis 2006, o 20:11


Morderstwo doskonałe - uwielbiam ten film, oglądałam go wczoraj po raz 5-ty chyba. :) Douglas jak zwykle świetny w roli negatwynego bohatera. :) Viggo Mortensen też fajny. Zawsze mnie zaskakuje jak mąż Emily wszystko zaplanował....creepy....
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 lis 2006, o 20:37


A ja obejrzałem Piłę 3, no i fajniejsza od dwójki, ale od jedynki chyba jednak nie, może dlatego,że tu wiedziałem żeby spodziewać się niespodziewanego, czego wiedzieć w jedynce nie mogłem :)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 lis 2006, o 22:00


A ja się w końcu zebrałem żeby obejrzeć 'Tylko mnie kochaj' i 'John Tucker Must Die'
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 25 lis 2006, o 20:55


A ja właśnie obejrzałam "Vinci"... Nie znoszę polskich filmów, bo zazwyczaj są to głupie komedie (przynajmniej dla mnie) no oprócz komedii romantycznych :P, ale ten mnie pozytywnie zaskoczył... Jest świetny i na pewno chętnie obejrzę go jeszcze raz :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 26 lis 2006, o 15:32


wczoraj obejrzałam sobie "V for Vendetta". W sumie długo się do niego zabierałam, bo rednio lubie tego typu filmy, ale miło mnie zaskoczył. :)
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 26 lis 2006, o 17:13


shiri napisał(a):Nie znoszę polskich filmów, bo zazwyczaj są to głupie komedie (przynajmniej dla mnie)
nie tylko dla Ciebie, ja tez nie przepadam za rodzimymi produkcjami :)
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 30 lis 2006, o 21:26


a ja widziałam ostatnio "Everythnig you want" i "Dom nad jeziorem"... Bardzo fajne filmiki, ale "Dom..." trochę dziwny...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 30 lis 2006, o 21:31


a ja ostatnio w ogóle żadnego filmu nie oglądałem :/ muszę nadrobić zaległości [bo ściągam tylko seriale :P ]
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 30 lis 2006, o 23:38

shiri napisał(a):a ja widziałam ostatnio "Everythnig you want" i "Dom nad jeziorem"... Bardzo fajne filmiki, ale "Dom..." trochę dziwny...

dziwny? ale w jakim sensie mam to rozumieć? :roll:
Ostatnio edytowano 30 lis 2006, o 23:50 przez Jas15, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.