Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 147
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 100
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 99

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 maja 2007, o 16:10

ja ostatniio widzialam film pt. " Trzynaście duchów" swietny film uwielbiam horrory :D


Mi się raczej bardziej nie podobał niż podobał :P a najfajnieszy w filmie był duch z klatką na głowie :hah: :hah:

Ja byłam w kinie na maratonie :P i były filmy Deja Vu, Obłęd i Przeczucie.
Z tych wszystkich najbardziej podobał mi się pierwszy czyli Deja Vu, mocny początek i fajna końcówka [co z tego, że typowo amerykańska XD]. Drugi w kolejności to Przeczucie, może nie jest jakiś genialny ale ma plusa za Sandrę Bullock :D
Najmniej podobał mi się Obłęd, jakoś klimat mi nie pasował, i Kira :| w każdym razie drugi raz bym nie obejrzała.
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 maja 2007, o 00:42


Ostatnio oglądałem Jaśka Fasole na wakacjach, powiem tylko że straciłem cały dzień na ściąganie, mogłem w tym czasie coś bardziej wartościowego ściągnąć... Wystarczająco dobra recenzja??
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 16 maja 2007, o 00:35


Ja równiez ostatnio ogladałem Jasia i musze powiedziec ze przez cały film zaśmiałem sie z trzy razy, jak dla mnie to te wakacje to kicha.

Obrazek

<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 16 maja 2007, o 15:37


wiec ostatnio ogladalamna tvp2 sami swoi mi sie ten film bardzo podoba i sa tam fajne smieszne scenki
zwariowana dziewczynka
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 16 maja 2007, o 22:41


anes05 napisał(a):ja ostatniio widzialam film pt. " Trzynaście duchów" swietny film uwielbiam horrory :D


Co do horrorów to proponuje serie "Żywych trupów"-szczególnie te pierwsze bo kontynuacje można odebrać różnie.

No i może choć to nie horror "Oszukać przeznaczenie" 1,2- bo trzecia część to już słabiutka

A ostatnio tzn.wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Helikopter w ogniu"-to jest dobre kino(no i zdjęcia oczywiście jak ta lala :D )
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 17 maja 2007, o 09:55


Zibi napisał(a):A ostatnio tzn.wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Helikopter w ogniu"-to jest dobre kino(no i zdjęcia oczywiście jak ta lala :D )
Oglądałam go kilka razy i obejrzę zapewne następne kilka :)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 17 maja 2007, o 14:29


Właśnie skończyłem oglądać "Spiderman 3" i musze powiedzieć że nawet dobry, ale nie jest to film którego chciałoby się zobaczyc po raz drugi.

ocena: 6/10

Obrazek

<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 22 maja 2007, o 10:32


Ja ostatnio obejrzałam film "Caffeine" z meną Suvari. Przyznam, że komedyjka niezła :D Jak dla mnie: 8/10.
.
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 24 maja 2007, o 15:35


Ostatnio obejrzałam Deja Vu. Szczerze film jakoś mnie nie wciągnął,ale nie jest zły tylko mnie nie zainteresował. Nie lubię takiego typu filmów ;)
Ocena:7.5/10 :P
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 26 maja 2007, o 07:47


Jestem po premierze 3 części piratów, no i muszę stwierdzic, że czuję niedosyt ;) Najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie. Z jednej strony dobrze, ze nie było za banalne, ale z drugiej....Ogólnie efekty na wysokim poziomie, najlepszy oczywiście jest Jack(ktorego jest duużo więcej :] I wygląda na to, że nakręcą jeszcze jedną częśc...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 cze 2007, o 18:47


Dzisiaj oglądałam najnowszych piratów i stwierdzam to co ariena: czuję niedosyt. Bardzo podobał mi się początek jak piraci zaczynają śpiewać podczas egzekucji i wogole, ale końcówka urwana w połowie! Spodziewałam się czegos innego. :P
Chyba jednak pozostaję przy stwierdzeniu, że jedynka najlepsza. ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 cze 2007, o 20:09


A ja tam lubię te głupawe filmy, lubię śmiać się z tego i nie tylko dlatego że jestem Patriotą..
We Are The World haiti
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 2 cze 2007, o 20:28


Ja ostatnio oglądałam "Malowany welon" film podobał mi się tylko już mnie trochę wkurza, że każdy film po ktory sięgam trwa ponad 2h, ale jak jest dobry to mozna z pewnością tak spędzić 2 h, a po obejrzeniu "malowanego welonu" z pewnością nie żałuje czasu, polecam ten film
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 cze 2007, o 18:15


Obejrzałem ostatnio Ghost Raider i muszę powiedzieć, że przyjemne kino gdzie nie trzeba za dużo myśleć. Jeśli szukasz czegoś na wieczór to polecam. Tylko nie oczekuj bo tym filmie jakiegoś głębszego przesłania, ot kolejna hoolywodzka produkcja.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 4 cze 2007, o 20:49


widziałam ostatnio:
Next - taki film sensacyjny z Nicolasem Cage, warty obejrzenia w sumie tylko dla efektów specjalnych
The Premonition - fajny bo lubie Sandrę Bullock i filmy, które wymagają myślenia :)
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 7 cze 2007, o 17:22


w ciagu 3 dni oglądnełam se kilka filmów .. 13 duchów bo lovciam horrorki jednak lepszy był Hostels 2 .. ogladałam tez Dobosz,wieczny student 2(polecam) świetna komedia ,Bilind Dating,szef wszystkich szefów i preety cool too :) no i zaraz bede oglądać Turistas :]
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 7 cze 2007, o 22:33


Ostatnio obejżałem w tv dom na przeklętym wzgórzu , na dvd film Tak daleko jak nogi poniosą i jeszcze inny wojenny film ale tytułu nie pamiętam .
My world, my life, my music, my soul
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 cze 2007, o 16:55

hooligans
Super filmik tak się składa , że znam dobrze to środowisko.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.