Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 23 sty 2007, o 21:24

henet napisał(a):magik, (biorąc pod uwagę zakończenie) to mam pytanie kto tam będzie robił te wszystkie dziwne pułapki skoro Jigsaw ma podcięte gardło? Jeśli jakimś cudem uda mu się "wyzdrowieć" to już bedzie zupełnie naciągane...


Mi się wydaje że wszystkie pułapki są już ustawione i że Jigsaw zabezpieczył sie już i porobił wszystkie pułapki On zawsze się zabezpiecza w razie nieprzewidzianych wypadków I ojciec tej dziewczynki bedzie musiał przejśc kolejne próby Choc jak teraz się zastanowie to mogła to byc odtatnia część Bo wiele horrorów sie kończy tak że z ciągłości zdarzeń ostatnich ujęć wynika że będzie kolejna część

Sam już nie wiem
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 27 sty 2007, o 01:04


Piła 3 - jak dla mnie wielkie rozczarowanie. zdecydowanie bardziej podobały mi się dwie poprzednie części...

ja ostatnie oglądałam Pachnidło- film świetny, b. mi się podobał, gra aktorska, no ogólnie. I zaskakujące zakończenie (dla mnie, bo przed pójściem do kina, nie doczytałam do końca ksiązki). Warto się na to wybrać! Interesujący film :]
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 27 sty 2007, o 20:09


właśnie jestem świeżo po "Ludzkich dzieciach" i w sumie to bardzo dziwny film :) akcja trochę wolna, za to jedna z głównych ról gra Clive Owen :) Ogólnie rzecz biorąc mozna obejrzeć ale nie nastawiać się na zbyt wiele rozrywki.
btw. jeśli tak ma wyglądać przyszłość, jak w tym filmie to ja wole ten koniec świata w 2012 :D
So?
<<

posith

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 29 sty 2007, o 15:55


Ja ostatnio sobie przypomniałem dzieciństwo oglądając ENEMY MINE z Denisem Quaidem i Louisem Gossetem jr.'em.
Enemy Mine na IMDB.com

Bardzo sympatyczna pozycja.
<<

bosio1

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Wawa

Postdodano 29 sty 2007, o 18:22


Byłam ostatnio na Prestiżu i Deja vu, oba filmy moim zdaniem świetne i bardzo zakręcone , fajne obsady w obu przypadkach Deja vu (Denzel Washington , Val Kilmer ) , Prestiż (Hugh Jackman , Christian Bale ) :pada:
lepiej mieć parkinsona i połowę rozlać niż altzheimera i zapomnieć wypić
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 30 sty 2007, o 02:30


Hmmm ostatnio czyli dzisiaj oglądnąłem sobie Miami Vice ale nie do konca bo mnie znudził, może jutro dokończę. Lubię Farelkę ale nie w tym filmie...pozdro
4 those about 2 rock, we salute U
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 30 sty 2007, o 13:38


Ja wczoraj oglądałam Cube Zero.
.
<<

spachi86

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 31 sty 2007, o 12:11


Ostatnio widziałem Wicker Park ( Apartament). Świetny film, zakręcony, nie można się połapać momentami jak coś się stało. Ale na końcu wszystko staje się jasne. POLECAM!
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 31 sty 2007, o 23:56


bosio1 napisał(a):Byłam ostatnio na Prestiżu i Deja vu, oba filmy moim zdaniem świetne i bardzo zakręcone , fajne obsady w obu przypadkach Deja vu (Denzel Washington , Val Kilmer ) , Prestiż (Hugh Jackman , Christian Bale ) :pada:


Ooo... też się na te filmy wybieram... czyli że warto :?

Ja widziałam ostatnio Apocalypto - i mówcie sobie co chcecie, bo skrajne słyszałam recenzje, ale mnie się baaardzo podobał ten film.. Taki inny :)

Piły 3 nawet nie chciaąłm ruszać - z całym szacunkiem do filmu - jedynka genialna, dwójka gorsza, dlatego za trójkę się nie zabrałam : :razz:
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 1 lut 2007, o 12:00


spachi86 napisał(a):Ostatnio widziałem Wicker Park ( Apartament). Świetny film, zakręcony, nie można się połapać momentami jak coś się stało. Ale na końcu wszystko staje się jasne. POLECAM!

świetny film, jeden z moich ulubionych.
A ja ostatnio widziałam Marię Antoninę i mam mieszane uczucia, bo kostiumy i muzyka były w porządku, ale film ogółem średni.
So?
<<

Andrzej

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 2 lut 2007, o 01:01


Ja obejrzałem "dlaczego nie" i już wiem dlaczego nie. Ech... A zawsze bronię polskie filmy. Ile można.
Tylko prawda jest ciekawa.
<<

mp85

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 3 lut 2007, o 11:03


ostatnio z nudów oglądałem film Stealth.ciekawostką jest,że głos maszynie podkładał dobrze nam znany Wentworth Miller(Prison Break).Niestety muszę stwierdzić,że film bardzo średni.
<<

tonej

Postdodano 3 lut 2007, o 18:06


muhozol napisał(a):ale nie do konca bo mnie znudził, może jutro dokończę

nie warto :P
a ja ogladnalem Deja vu ;)

:razz:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lut 2007, o 23:07


Ja oglądałam Save the last Dance 2 , b. fajny i do tego polska aktorka w roli głównej ;)
tonej napisał(a):a ja ogladnalem Deja vu

i co, fajny? może jutro uda mi się obejrzec bo mam ;D
<<

badi_one

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 5 lut 2007, o 01:14


Ostatnio co ogladalem:
Beerfest - tylko dla zwolennikow piwa, czyli dla wszystkich facetow :D (ale glupia komedia)
Idiocracy - jeden z najglupszych filmow jakie widzialem, ale takie bylo zalozenie filmu
Children of Man - zmarnowany scenariusz, ale sposob nakrecenia i muzyka swietne
Shadow Man - kolejny odgrzewany kotlet Seagala, lepiej wczesniej isc spac 8/
Blood Diamond - naprawde dobry film, myslalem ze DiCaprio medzie potulny a zagral twardziela, prawie uwierzylem :)
Apocalypto - swietnie zrealizowany film, ale scenariusz moglby byc lepszy
The Pursuit of Happyness - jak dla mnie film roku
Rocky 6 - inny niz pozostale czesci, pelno moralniaków
W rytmie hip-hopu 2 - obejzalem tylko dla polki w roli glownej, nie umie tanczyc i caluje sie z czarnym hehe
"pamietaj synu, 2+3 niezawsze jest 7"
<<

Ifona1985

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 5 lut 2007, o 12:01


Little Miss Sunshine - szkoda czasu
Volver - nuda
n coz ciekzo mnie zadowoilc :)
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 5 lut 2007, o 20:17


Byłam ostatnio na Prestiżu

Zgadzam się z przedmówczynią. Bardzo fajny film ;] Warto obejrzeć.
0lina napisał(a):Ja oglądałam Save the last Dance 2 , b. fajny i do tego polska aktorka w roli głównej ;)

A mi jakoś się to nie podobało, ale trudno było się spodziewać fajerwerków... Można w sumie obejrzeć, ale "szału" nie ma.
Ostatnio edytowano 5 lut 2007, o 20:18 przez henet, łącznie edytowano 1 raz
So?
<<

Sil

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 lut 2007, o 09:12

Ifona1985 napisał(a):Little Miss Sunshine - szkoda czasu
Volver - nuda


Hmm? Jakieś uzasadnienie? Nawet ciężko polemizować albo sie jakkolwiek odnieść...
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.