Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 21 wrz 2007, o 18:25

Cya, w ksiazce nie maja, maja je dostac razem z samochodami na zakonczenie szkoly, tego Josh sie trzyma jak widac. :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 wrz 2007, o 19:32


_AniUlkA_89 napisał(a):ma ktos napisy do pierwszego odc gossip girl??

sa dostepne angielskie jesli to komuś pomoże, mnie owszem wystarczają
http://www.opensubtitles.org/pl/subtitl ... ip-girl-en
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 wrz 2007, o 20:57


napisy powinny być na http://www.napiprojekt.pl a dwie strony komentarzy świadczy, że dobry serial będzie.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 wrz 2007, o 21:36


Taifun napisał(a):napisy powinny być na http://www.napiprojekt.pl


Jak wyżej napisałem, napisów jeszcze nie ma. Więc nie wprowadzaj userów w błąd, a serial super. ;) Musisz sam obejrzeć...

[ Komentarz dodany przez: Taifun: 2007-09-21, 21:52 ]
jak się pojawią niech ktoś z łaski swojej doda do bazy napiprojekt aby inni nie męczyli się :)
We Are The World haiti
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 22 wrz 2007, o 03:42


Właśnie pobrałem pierwszy odcinek, mam nadzieje, że warto :D Ale poczekam na PL napisy,
bo tak na sucho to połowy nie zrozumiem :D
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 22 wrz 2007, o 10:33


dla mnie przegeniusz, czekalam na ten serial od kiedy wyszla plotkara (poczatkowo chodzily plotki ze bedzie film, ale serial to lepszy pomysl). Spodziewalam sie ladniejszej S. i N., ale za to B. mile zaskoczenie.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez wolnaamerykanka, łącznie edytowano 1 raz
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 22 wrz 2007, o 12:24


No coz mi brakowalo u B jej pieknych ksiazkowych zmyslowych niebieskich oczu. Tak sobie wyobrazalam S wiec nie jestem rozczarowana, w Nate mi cos brakuje.
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 22 wrz 2007, o 16:16


Nate jest zbyt sztywny według mnie. Mówi jakoś tak poważnym tonem. Blair jeśli chodzi o urode to bardzo pasuje, Blake Lively lubie, ale jakos Serenę wyobrażałam sobie bardziej spektakularną. Drażni mnie fakt, że w serialu całkowicie zmienili urodę Jenny. Przecież powinna mieć kręcone brązowe włosy do ramion i ogromne piersi! Ale oprócz tego to bardzo mi się podobało. Czekam z niecierpliwością na następny odcinek :D
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 wrz 2007, o 17:36


Jas15 napisał(a):Serenę wyobrażałam sobie bardziej spektakularną
powiem szczerze, że na osobę w okół której jest tak dużo szumu to faktycznie nie jest super piękna, no Blair jest na pewno od niej ładniejsza ;)
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 22 wrz 2007, o 18:46


Odkąd skończyło się O.C brakuje mi fajnego młodzieżowego serialu ;) Ściagnąłem 1 odcinek i czekam na napisy. Mam nadzieję że GG spełni moje oczekiwania bo zapowiada się naprawdę interesująco. No i same pozytywne opinie :P
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 22 wrz 2007, o 20:36


dobrze ze chociaz mamy napisy po angielsku, zawsze to cos no i moze ktos sie skusi na przetlumaczenie ;)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:33


Jestem mile zaskoczony po pierwszym odcinku! Nie czytałem ksiazki ale pewnie sie skusze :) Wiecie moze ile jest przewidzianych epizodów?

PS: Glos narratora przypominał mi głos Kristen Bell z Veronici Mars.
trust him... he's a doctor!
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:45


Tristan napisał(a):Wiecie moze ile jest przewidzianych epizodów?

Pierwszy sezon ma mieć 13 odcinków, ale mam takie przeczucie, że na jednym sezonie się nie skończy ;)
Tristan napisał(a):Glos narratora przypominał mi głos Kristen Bell z Veronici Mars.

Pewnie dlatego, że to ona ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:55


Wczoraj oglądałem Pilota i powiem, że nawet mi się podobał. Młodzieżowe klimaty, fajna muza i niezłe postacie, no i częściowo za ten serial odpowiada Josh Schwartz od O.C., więc trzeba się spodziewać czegoś dobrego. :] Będzie trzeba oglądać dalej i się zobaczy co z tego wyjdzie. :D

P.S. A co do skrótu nazwy tego serialu, to proponuje GossipG. ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 23 wrz 2007, o 14:56


Są już polskie napisy ;)

Bardzo pozytywne odczucia po pierwszym odcinku. Podoba mi się forma serialu - z narratorem. Bardzo dobre wrażenie wywarł na mnie Dan no i Serena, która wydaję mi się trochę za stara, ale z minuty na minutę robiła się młodsza ;)

Jestem ciekaw gdzie rozgrywa się akcja serialu, taki jakby klimat angielski jest, a nie amerykański.
See you in another life, brother...
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 23 wrz 2007, o 16:30


1 sezon podobno ma miec 13 ale moze zostac przedluzony do 22 jesli bedzie wysoka ogladalnosc, a nie lepiej napisac po prsotu plotkara?
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 wrz 2007, o 19:37


Cya napisał(a):w odcinku jedna rzecz mnie irytowała, niby bogaci ludzie [nie pisze teraz o Danie] a kurde do szkoły komunikacją miejską, bo to na 100 nie był autobus szkolny, skoro oni już tak trinkują to na bank mają prafka to czemu żaden z nich nie śmigał mi tam samochodem? takie małe nieporozumienie chyba :P
Nie ma parkingu przy szkole.

A co do serialu obejrzałem dziś pierwszy odcinek i nawet całkiem całkiem ... widzę że tu dużo osób czytało książeczkę. To mają z czym porównywać. S. całkiem fajna. Spodobała mi się narracja z tymi wszystkimi inicjałami.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 wrz 2007, o 19:37

mnie tez się GG kojarzy z Gilmorkami mimo że sama pare razy użyłam tego skrótu w odniesieniu do Gossip girl. Może GoG :D
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.