Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 wrz 2007, o 01:20

1x01 - Pilot

Serena van der Woodsen wraca na Manhattan po tajemniczym rocznym pobycie w szkole z internatem. Jednak mimo, że jej powrót staje się tematem wszystkich rozmów, jej najlepsza przyjaciółka - Blair nie jest zachwycona powrotem Sereny. Blair wie bowiem, że jej chłopak Nate nie wyzbył się wszystkich uczuć do Sereny.
W międzyczasie, Dan Humphrey, nie należący do śmietanki towarzyskiej Nowego Yorku, przypadkowo spotyka Serenę, z którą dzięki zbiegowi okoliczności, umawia się na randkę. Ich spotkanie zostaje jednak przerwane, kiedy młodsza siostra Dana - Jenny, wysyła mu wiadomość z prośbą o pomoc. Jenny jest na imprezie zorganizowanej przez Blair, a towarzyszy jej napastliwy Chuck Bass.

Muzyka:
Young Folks by Peter Bjorn and John
If It's Lovin' That You Want by Rihanna
What Goes Around...Comes Around by Justin Timberlake
Back to Black by Amy Winehouse
The Way I Are by Timbaland
Hang Me Up to Dry by Cold War Kids
Photograph by Air
The Gift by Angels and Airwaves

Data emisji: 19 wrzesnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez tlen.exe, łącznie edytowano 4 razy
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 wrz 2007, o 06:45

ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 wrz 2007, o 18:54


Podobał mi się pierwszy odcinek. Co prawda mogę ocenić tylko po tych 40 minutach, bo nie wiem, jak to się ma do książki - nie czytałam :P

Nie chce mi się dwa razy pisać, więc skopiuję posta ;)

Serial zapowiada się całkiem fajnie. Najwyraźniej szykują się dwa trójkąty (oh God ;D ): Blair/Nate/Serena i Nate/Serena/Dan :P A ten Chuck to jakiś palant :P Przynajmniej po dzisiejszym odcinku odniosłam takie wrażenie. Myśli, że wszystko mu wolno i gra wielkiego macho. Siostra Dana jest całkiem sympatyczna, ale trochę naiwna. Nate'owi nie przeszło uczucie do Sereny. W ogóle jakieś to dziwne.. spotyka się z Blair od zawsze, a widać, że w ogóle mu nie zależy, robi to tylko dlatego, żeby jego rodzinka na tym dobrze wyszła. Co do sytuacji Serena/Blair, to mam nieco mieszane uczucia. Serena przespała się z jej chłopakiem (eww), ale z drugiej strony widać, że wcale nie jest z niej jakaś wredna panienka.. A Blair trzyma się kurczowo Nate'a, nawet kiedy zna już prawdę. Dziwna sytuacja.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 19 wrz 2007, o 20:05


Powiem tak 1 odcinek boski i zapowiada sie serial swietnie, tego oczekiwalam a teraz tez cos skopjuje

Piec z plusem dla dziewczyny ktora gra Blair jest niezla, odcinek tak jak sie spodziewalam nie zawiodl mnie, chociaz brakowalo mi postaci Vanessy.
Jeden minus to za krwiste pomadki nosi ta Blair, no i brat Sereny slodki z niego dzieciaczek.
No i matka Sereny znajaca ojca Dana no coz pare roznic jest ciekawych. Powiem tyle ciekawi mnie strasznie para Dan Serena. Mam nadzieje ze fainje sie rozkireci jeszcze para Blair Nate bo czegos mi miedzy nii brakuje i ten Nate jest slodki.
_________________
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 wrz 2007, o 21:40


Na początku Leighton Meester w ogóle nie pasowała mi do Blair, ale po tym odcinku czuję, że idzie się przyzwyczaić, Blair zawsze była moją ulubioną bohaterką w Plotkarze i naprawdę nie chciałam, żeby mi ją w serialu popsuli :D świetnie się spisała w odcinku :D

Natomiast Dan <33 błagam! niech go tylko nie zamienią w książkowego Dana, bo się załamię :D

Dan/Serena - to spojrzenie w taksówce <3 :D
Want your bad romance.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 19 wrz 2007, o 21:49


bluevein, no ten serialowy jest zancznie ciekawszy.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 wrz 2007, o 10:52


Nie czytałam książki, wiec nie wiem jak postaci mają sie do pierwowzorów, ale pierwszy odcinek bardzo mi się podobał.
Nikola napisał(a): A ten Chuck to jakiś palant :P Przynajmniej po dzisiejszym odcinku odniosłam takie wrażenie. Myśli, że wszystko mu wolno i gra wielkiego macho.

Fakt - palant z niego, ale i tak uwazam, że to on jest w tym serialu najbardziej hot ;D
Anett napisał(a):Jeden minus to za krwiste pomadki nosi ta Blair

A ja właśnie uważam, że bardzo pasuje jej ten kolor. A na poczatku odcinka, w tym szkolnym mundurku straaasznie przypominała mi Rory z GG ;)

Ale i tak najbardziej ze wszystkiego podobał mi sie grafitowo-srebrny plaszczyk Sereny ;D Tez taki chce :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:10


aja napisał(a):Fakt - palant z niego, ale i tak uwazam, że to on jest w tym serialu najbardziej hot ;D


Wg mnie Dan jest najbardziej hot (jak na razie :cool: )
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:20


Kazdy ma swoj typ mi sie podoba Nate chociaz troche z niego cieple kluchy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 wrz 2007, o 17:53


Aktor grający Nate'a też jest przystojny, ale sama jego postać jak na razie na określenie 'hot' nie zasłużyła w mojej opinii :>

Anett napisał(a):troche z niego cieple kluchy


No właśnie, taki kompletnie nie mój typ, ale kto wie, może się jeszcze rozkręci ;)
<<

Arwen

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 20 wrz 2007, o 19:53


hmm, po jednym odcinku zakochałam się w serialu! to chyba jak narazie jedyne forum (?) o Gossip Girl, więc jak naszybciej się zarejestrowałam!

Co do samej fabuły i postaci: ten typ seriali bardzo mi odpowiada, a bohaterowie są nieziemsko wykreowani. Serena, Blair, Dan. Właśnie z powodu Penna Badgleya zainteresowałam się bardziej tym serialem. Choć książkowy Dan nie przekonywał mnie kompletnie, to serialowy.. mmm palce lizać!
I ciekawa jestem czy zmienią akcję książki. Bo choć czytałam tylko jedną, to oprócz tego przejrzałam parę skróconych opisów reszty i nie wszystko mi się podobało.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 20 wrz 2007, o 21:12


Tak więc, jestem już po pierwszym odcinku i musze przyznać, iż jestem mile ucieszona.Na samym początku kiedy oglądałam zwiastuny serialu zbytnio nie mogłam się przekonać do Blake Lively grającej Serene wydawała mi się zbyt stara do tej roli, ale myliłam się jest idealna! :D btw. jedyna osoba, która mi jak narazie nie pasuje to Taylor Momsen, w roli Jenny, no ale poczekamy zobaczymy, może i jeszcze zmienię zdanie.
Jeśli chodzi o Nate'a to prawda ciepłe kluchy z niego [nigdy za nim nie przepadałam]
ale za to DAN *___* <33 to już zupełnie inna bajka [uwielbiam go *__*] jego styl i wszystko, wszystko. :)

Odcinek ma jeszcze jeden plus u mnie za cudowne podkłady muzyczne [back to black, hang me up to dry oraz young folks *__*]
Szacunek dla osoby, która tworzyła playlistę. :D
Ostatnio edytowano 20 wrz 2007, o 21:14 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Kea05

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 20 wrz 2007, o 21:12


A wie ktoś może kiedy będą napisy do pierwszego odc. oczywiscie polskie , angl. nie jest moją mocną stroną :/
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 wrz 2007, o 22:30


Arwen napisał(a):to chyba jak narazie jedyne forum (?) o Gossip Girl

jest forum o samym serialu ;P na mojeforum.net ;)

serial jest fantastyczny, po tym 1 odcinku jestem oczarowana. Dobrze sie ogląda zycie bogatych nastolatków z USA ;) Dan jest so cute *_* a Chuck mimo jego całego draństwa jest hot ;D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 wrz 2007, o 15:03


Ja się w końcu przełamałem i obejrzałem bez napisów. Choć mało zakumałem to podobało mi się. Szczególnie fajna była muzyka. Czekam z utęsknieniem na napisy i wtedy się rozpisze co i jak. ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
We Are The World haiti
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 21 wrz 2007, o 15:30


w odcinku jedna rzecz mnie irytowała, niby bogaci ludzie [nie pisze teraz o Danie] a kurde do szkoły komunikacją miejską, bo to na 100 nie był autobus szkolny, skoro oni już tak trinkują to na bank mają prafka to czemu żaden z nich nie śmigał mi tam samochodem? takie małe nieporozumienie chyba :P

co do postaci to Serena trochę wydaje mi się dziwna i zastanawiam się dlaczego wyjechała, bo według mnie to nie było przez to że się przespała z Natem, ciekaw jestem co ona takiego ukrywa, a po za tym to jej braciszek jest cool, ciekawe czemu podciął sobie żyłki :P

Następnie co łączyło matkę Sereny z ojcem Dana? Czy ktoś myśli o tym samym co ja :>

Chuck ciekawe co on wie o Serenie ;)

jedyną pozytywną postacią jest dla mnie Blair, tylko dlaczego od razu musi być po niej widać że jest wredna? I to chyba ta aktorka jest stworzona do grania wrednych dziewczyn, taki ma wyraz twarzy, jak by mieli ją dać jako niewiniątko to chyba bym nie uwierzył :P
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 21 wrz 2007, o 16:02


Cya napisał(a):jedyną pozytywną postacią jest dla mnie Blair, tylko dlaczego od razu musi być po niej widać że jest wredna? I to chyba ta aktorka jest stworzona do grania wrednych dziewczyn, taki ma wyraz twarzy, jak by mieli ją dać jako niewiniątko to chyba bym nie uwierzył :P


Ale,Blair potrafi być też urocza i niewinna jak chociażby pod koniec rozmowy z Sereną.Była taka cute! :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 21 wrz 2007, o 17:33

alkalines napisał(a):Ale,Blair potrafi być też urocza i niewinna jak chociażby pod koniec rozmowy z Sereną.Była taka cute!
ale mi najbardziej chodzi o jej wyraz twarzy, po niej widać że jest taka wredna ;)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.