Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:41

Od pierwszego odcinka wiedziałam, że wciągnę się w tym serial :)

Już od początku serial mi podpasował ze wzglądu na Killers'ów w tle :]
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 13 mar 2007, o 20:57


Na Pilocie i 2 odc. moja przygoda z Jericho sie skonczyla i jakos nie zaluje bo strasznie nudny serial ow jest wedlug mnie :zzz:
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 17 mar 2007, o 00:14


Khabar napisał(a):Na Pilocie i 2 odc. moja przygoda z Jericho sie skonczyla i jakos nie zaluje bo strasznie nudny serial ow jest wedlug mnie :zzz:

No coz, kazdy ma wlasny gust :D Ja na przyklad juz od 4 odcinkow nie ogladam Losta, bo tez mnie powoli zaczal nudzic. Zapewne niedlugo nadrobie straty, ale juz mnie tak nie ciagnie jak wczesniej...
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 mar 2007, o 17:04


Pilot niezły... Chociaż Jake jak na mój gust taki za bardzo robiony bohater z tym autobusem. Sam ranny, noga rozwalona i jest w stanie iść i prowadzić autobus...
Te ptaki na końcu okropne. ^^
No cóż, zobaczymy co będzie dalej. ;)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 mar 2007, o 15:04


Connie napisał(a):Chociaż Jake jak na mój gust taki za bardzo robiony bohater z tym autobusem.
Każdy serial potrzebuje bohatera ... i trafiło na Jakea :P Ale pasuje do tej roli :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 kwi 2007, o 20:23


Jake taki dziwny troszkę jest. Gdy oglądałem właśnie ten pierwszy odcinek to wydawał mi się jakiś tajemniczy, może zły, czy coś:)
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 maja 2007, o 00:42


no właśnie mi się też wydawało jak obejrzałam pilota, że w sumie nic ciekawego,
aktorzy jacyś "dziwni" :) zwłaszcza główny bohater, ale teraz po obejrzeniu kilku następnych już się przyzwyczaiłam. Tylko jakoś mi koleś co grał Tricstera w Supernatural tam nie pasuje :)
So?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 mar 2008, o 00:25

Re: 1x01 - Pilot


Oglądałem drugi raz pilota, bo zaczynam z serialem od nowa. ;p Ptaki na końcu były zaskakujące. Wcześniej jakoś tego nie dostrzegałem.
We Are The World haiti
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 24 mar 2008, o 16:09

Re:


Nikola napisał(a):Nieźle się zaczęło, po pierwszym odcinku już mi się podoba :cool: I te martwe ptaki na koniec :0


Zgadzam się. Odcinek bardzo dobry. Zapowiada się na ciekawy serial. Ale tych martwych ptaków to nie zauważyłam, było to zbyt ciemno pokazane. Dobrze, że w 2 odcinku powiedzieli co zobaczyła, bo w życiu bym się nie domyśliła, że to martwe ptaki były.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 15 kwi 2008, o 21:35


hmmm. całkiem niezły ten odcinek.
główny bohater mi średnio przypadł do gustu.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 kwi 2009, o 20:59

Re: 1x01 - Pilot


Zacząłem. Odcinek mi się podobał. Ogólnie nie wiadomo o co kaman, ale mam nadzieje, żę sie wyjaśni co to było. Bomba, jakiś wybuch czy co? Ale i Detroit i Atlanta? Ciekawe. Główny bohater taki sobie. Ogólnie to nie wiem jak można nazywać się Johnston. xD No więc, I'm in.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 13 kwi 2009, o 11:57

Re: 1x01 - Pilot


Chris, oglądaj, oglądaj, bo im dalej tym więcej nowości :) w ogóle Jericho na poczatku jest takie troche odpychające, ale im dalej, tym lepiej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 sty 2012, o 19:02

Re: 1x01 - Pilot


Rozpocząć oglądanie zakończonego serialu? Dlaczego nie!

Pilot zdecydowanie mi się podobał. Co prawda szaleństw nie było ale klimat serialu mi się spodobał. Jak na dzień dzisiejszy kontynuacja zapewniona.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.