Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:39

1x01 - Pilot

Do małego miasteczka Jericho powraca po 5-letniej nieobecności 32-letni Jake Green, syn burmistrza. Wraca po spadek, jaki przed wyjazdem obiecał mu dziadek, lecz kiedy okazuje się, że dziadek nie żyje, a ojciec Jake'a nie ma zamiaru przekazać mu spadku, aby stracić syna na kolejne lata, Jake z powrotem wyjeżdża.
Kiedy jadąc samochodem, widzi na horyzoncie charakterystyczny grzyb nuklerany, a jadący z naprzeciwka samochód uderza w niego, Jake próbuje z powrotem przedostać się do miasteczka. Po drodze ratuje autobus szkolny, który rozbił się na poboczu drogi, a jego kierowca nie żyje. Poznaje wtedy Heather - nauczycielkę ze szkoły w Jericho.
W końcu - Jake zostaje w Jericho, ogarniętym niemałym chaosem spowodowanym niewiedzą na temat przyczyn eksplozji nuklearnej, która - jak podejrzewają mieszkańcy - miała miejsce w Denver.

Morse code: “JERICHO PILOT”
Data emisji: 20.09.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lis 2006, o 22:50


Nieźle się zaczęło, po pierwszym odcinku już mi się podoba :cool: I te martwe ptaki na koniec :0
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 gru 2006, o 23:07


WRESZCIE udalo mi sie obejrzec pierwszy odcinek!! Mam wszystkie na dysku, a ciagle jakos nie moglam znalezc czasu. A do tego wahalam sie tez czy zaczac od Jericho czy Heroes, bo oba mam sciagniete, hehe :D W koncu padlo na Jericho i here I am :)

Bardzo fajny pilot, duzo sie dzialo i zdecydowanie zmusza do obejrzenia nastepnego odcinka :D Finalowa scena byla swietna!!!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 gru 2006, o 21:54


Finalowa scena byla swietna!!!


Pokusiłabym sie o stwierdzenie iz najlepsza w odcinku :D
Człowiek aż chce obejrzec kolejny odcinek a poza tym "Run" to moja ukochana piosenka, i to też dzięki niej mi sie tak bardzo ta scena podobała :D

i jak na dzien dzisiejszy najbardziej interesująca postacia jest Hawkins :D bo nie widomo skąd, po co i kim on w ogóle jest XD
Want your bad romance.
<<

myszatorek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Bialystok

Postdodano 11 gru 2006, o 00:52


Jak dla mnie serial zaczyna sie ciekawie czekma na rozwuj wypadkow :viva:
<<

green1990

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 16 gru 2006, o 12:53


wciagnelo mnie tyklo troche mi ten murzynek denerwuje
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 gru 2006, o 19:38


Niezły odcinek, wreszcie zabrałem sie z oglądanie tego serialu i nie żałuje :D Scena z ptakami niezła, ale operacja w autobusie też niezła była. I piosenka na koniec ... zaraz obejrzę drugi :D
<<

gosciu

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 29 gru 2006, o 01:51


Zastanawiałem sie czy nie zacząc oglądac tego serilau i szukajac o nim jakis informacji trafiłem na to forum i musze stwierdzic ze po przeczytaniu paru opisów odcinak pilotarzowego i waszych opinie chyba sie zdecyduje ;]
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 sty 2007, o 21:19


W tą niedziele 31 grudnia można było obejrzeć 4 odcinki Jericho na AXN.Skusiłam się i powiem szczerze że nie zawiódł mnie ten serial.Dużo wcześniej o nim czytałam i byłam bardzo ciekawa jaki jest,tym bardziej że w programie widnieje jako serial obyczajowy(gazeta TO&OWO).Jest w nim bardzo dużo zagadek i właśnie o to chodzi w takich filmach.Już czekam na kolejny odcinek :D .Mam pytanie czy jest więcej odcinków niż te 11 z 1 sezonu??
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sty 2007, o 21:53


14 lutego będzie powtórzenie najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce do tej pory, a 21 lutego będzie odcinek 12 i co tydzień kolejny.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Uther92

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 2 sty 2007, o 22:33


Obejrzałem kilka odcinków i już mi sie podoba ;)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 sty 2007, o 23:40


aja dzięki za informacje,myślałam że AXN wyemituje tylko pierweszy sezon.Ale jestem :viva: A jeśli można jeszcze spytać to ile sezonów Jericho się pojawiło???
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 sty 2007, o 08:20


Guska napisał(a):ile sezonów Jericho się pojawiło???

No te 11 odcinków, to pierwszy sezon, tak jak dalsze, które będą emitowane od 21 lutego. Na razie nie wiadomo, czy będzie 2 sezon, ale jesli byłby to na pewno byłby o nim dział tutaj :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Uther92

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 3 sty 2007, o 20:08


Pożyjemy zobaczymy.Ale mam nadzieję na przynajmniej 4 sezony. :evil:
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 11:18


Moim skromnym zdaniem moje oczekiwania przerosly zawartosc pilota.Czekalem na wiecej,ale mimo wszystko nie bylo źle.Ale to moim zdaniem jeden ze słabszych odcinkow Jericho.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 sty 2007, o 11:23


Uther92 napisał(a):Pożyjemy zobaczymy.Ale mam nadzieję na przynajmniej 4 sezony
widzę że wybiegasz daleko w przyszłość jak jeszcze pierwszy sezon się nie skończył :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 sty 2007, o 00:25


Dokladnie, na razie to jeszcze nie wiadomo czy drugi sezon bedzie :D
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 30 sty 2007, o 09:48

Obejrzalem pierwszy odcinek. Podoba mi sie pomysl. Troche kliatu brakuje choc staraja sie nadrabiac - padle kruki. Zobaczymy jak sie to rozwinie.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.