Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2006, o 21:24

1x01 - Pilot

Jay, Tyler i Will to kumple, którzy ostatnie 2 lata spędzili mieszkając wspólnie i ucząc się na Yale. Tuż po ukończeniu studiów postanawiają zrobić sobie dwumiesięczne wakacje. Pierwszym celem ich wyprawy jest Nowy York, w którym pierwszą rzeczą jaką robią jest wyścig na rolkach po znanym muzeum sztuki. Will miał jechać za Jay'em i Tyler'em filmując wszystko. Jednak gdy Jay i Tyler szczęśliwie wydostają się na zewnątrz, do Jay'a dzwoni Will z przeprosinami. Po chwili w muzem wybucha bomba.
Dwóch przyjaciół zostaje posądzonych o atak terrorystyczny. Kiedy kontaktują się z policją, próbując oczyścić się z zarzutów i informując, że w muzeum był prawdopodobnie ich przyjaciel - Will, okazuje się, że 2 lata przyjaźni, wcale nie oznacza, że się kogoś zna. Jay i Tyler nie mogą udowodnić, że istniał ktoś taki jak Will, nie mają jego zdjęć, nie ma go w kartotekach. Czy uda im się rozwiązać zagadkę - kim jest Will Traveler?

Data emisji: 10 maja 2007

***
Dawno, ale to dawno nie widziałam tak dobrego serialu (no, odcinka :P)! Genialny; trzyma w napięciu, jest kilka tajemnic, jest akcja... Nie rozumiem dlaczego ABC zamiast 13 chce zrobić tylko 8 odcinków. Jak klimat pilota utrzyma się do końca, to Traveler powinien mieć świetną oglądalność...
Najlepsza scena to zdecydowanie zjazd na rolkach i rozmowa Jay'a z tą agentką, że podłożył drugą bombe :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 gru 2006, o 15:05


W koncu obejrzałam :D
Mi tez się pilot podobał, już na samym początku jest akcja, potem powrót do przeszłości i znowu akcja :D
podobało mi się jak chłopaki mieli jechać na NY i Jay nie mógł wsiąść do samochodu :hihi:
później zjazd w muzeum i końcówka... :cool:
mogliby już dać 2 odcinek XD
Want your bad romance.
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 6 gru 2006, o 21:12


Oglądałem ten odcinek jakiś czas temu . W między czasie oglądałem wiele innych seriali i powiem ,że jest to najlepszy z tych które chciałem zacząć :]
Miedzy innymi Eureka czy Dexter :]
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 gru 2006, o 23:18


Nie wypowiadałam się wcześniej, bo chciałam sobie odświeżyć odcinek, bo już szczegóły mi uleciały ;) Nie mniej jednak uważam, ze naprawdę dobry pilot! Praktycznie cały czas akcja, brak przestojów. I gdzie jest Will?! :P

Ktoś wie (lub ma), co to za piosenka, kiedy wchodzą do samochodu zaraz na początku odcinka? ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 kwi 2007, o 22:36


No to w końcu obejrzałam, naprawdę świetny pilot :)
Jay i Will dość niemrawi, jedynie Tyler jakiś bardziej ożywiony jest :P Jednak trzeba przyznać Jay'owi, że jak na niego telefon o bombie był z ikrą :hihi:
Świetna scenka ze zjazdem w muzeum, mają chłopcy fantazję :D
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 kwi 2007, o 20:02


Serial zapowiada się całkiem ciekawie, jak to z opisu mogę wywnioskować :P Mam jednak pytanie czy będzie lub czy jest ten serial dostępny w TV?? A jeśli nie to kiedy można się spodziewać jego emisji na polskich kanałach??Wie ktoś??? :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 kwi 2007, o 20:14


Na polskich to raczej nie szybko, zważywszy, że emisja w USA rozpoczyna się dopiero 30 maja :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 kwi 2007, o 20:28


Trish napisał(a):Nie przełożyli, tylko 30 marca jest dopiero premiera serialu, czyli puszczą pilota, a kolejny odcinek tydzień później ;)


Po przeczytaniu tego byłam pewna że już jest i może coś więcej wiadomo czy będzie u Nas :P
A jest już dostępny w necie do ściągnięcia??
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 kwi 2007, o 20:31


W necie jest dostępny pilot, który wyciekł. No a dalsze odcinki będą od czerwca ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 kwi 2007, o 23:01


http://forum.serialowo.com/viewtopic.php?t=1337 :) I szczerze wątpie, że kiedykolwie Traveler będzie w polskiej telewizji.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 kwi 2007, o 23:03


aja wielkie dzięki :pada:
Przyznam że nawet tam nie zajrzałam bo byłam przekonana że nie będzie.
Jesteś WIELKA :)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 maja 2007, o 23:43


Bardzo dobry serial, przy najmniej na taki się zapowiada. ;)

Tempo akcji dobre, odrazu na wejściu tyle zagadek, tyle tajemnic, niewiadomych...

Moje refleksje po tym 1-ym odcinku:
- Czy Will i Tyler to przypadkiem nie są wspólnicy?
- Na pewno nie było przypadkowe, że wszyscy lubili tą samą drużynę...
- czemu Tyler się spojrzał centralnie do kamery jak przejeżdżali na rolkach przy wejściu? czy ma to jakieś znaczenie...?
- Ojciec Tyler'a?

Po czymś takim to chyba nikomu już nie będą wierzyć.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 cze 2007, o 15:10


Pierwsze skojarzenie to podobieństwo do 2 serii Prison Breaka! Mimo tego stwierdzam ze bardzo dobry pilot... wiele tajemnic, ucieczka. Bedzie sie dzialo :)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 6 cze 2007, o 20:34


Jak dla mnie to był jeden z najlepszych pilotów Zapowiada się świetnie :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 cze 2007, o 14:47


Ja sie juz cieszylam na ten serial po samym opisie, a po 1 odcinku tylko jeszcze bardziej mi sie podoba!! Naprawde super sie zapowiada - tyle zagadek i tajemnic i w ogole :D

Po odcinku nasuwaja mi sie te same pytania co Paulinie - zastanawia mnie kto za tym wszystkim stoi, bo na pewno nie byl to tylko i wylacznie Will... I ciekawi mnie co dokladnie mial z tym wspolnego ojciec Tylera...
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 cze 2007, o 19:53


Ja zastanawiam się czy Will rzeczywiście zginął? Jakoś nie wyglądał mi na samobójcę. I z kim rozmawiał ojciec Taylora, czyżby postanowił go wydać w zamian za jakies korzyści dla siebie?
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 9 cze 2007, o 00:14


Will żyje na sto procent, w końcu to główny bohater ;)
See you in another life, brother...
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 9 cze 2007, o 22:43

Wg mnie głównym bohaterem jest Jay i ew Tyler. A Will wydaje się być tylko pionkiem do jakiejś większej sprawy czy organizacji.
Z drugiej strony, tak sie zastanawiałam, to Will organizował te 'wakacje', może i całą tę akcję, może chciał żeby Tyler i Jay przezyli 'przygodę' swojego życia? W końcu nikt nie zginął w tym muzeum, oprócz niby - Willa. Dziwne że w zamachu nie było żadnych innych ofiar.
Zastanawia mnie jednak kim jest ten Murzyn?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.