Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Prison Break w Polsacie? » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 16:12

hmm, dobrze że PB jest w polskiej TV, ale ten Polsat... i reklamy trwające ~20 minut ;/
PROSTO.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 27 sty 2007, o 17:03


pepz napisał(a):hmm, dobrze że PB jest w polskiej TV, ale ten Polsat... i reklamy trwające ~20 minut ;/

niecałe 20 minut, to będą trwały reklamy, ale łącznie, w czasie jednego odcinka (a nie jednorazowo). 43 minuty serial, a w różnica czasu między początkami 1 i 2 odcinka wynosi 60 min, więc nie przesadzaj. przynajmniej masz czas, aby sobie herbaty dolać ;]
Ostatnio edytowano 27 sty 2007, o 17:05 przez dawidg, łącznie edytowano 2 razy
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 sty 2007, o 17:09


reddrag0n napisał(a):wolałem oglądać z napisami niż z lektorem. Zawsze pomijane są jakieś kwestie albo inaczej tłumaczone
pepz napisał(a):hmm, dobrze że PB jest w polskiej TV, ale ten Polsat... i reklamy trwające ~20 minut ;/
nie no znowu rozmowa z chodzi na to ze reklamy są że ktoś tam woli w oryginale oglądać ludzie cieszcie się tym co macie a nie jeszcze narzekacie, później wyrosną z was takie mohery którym wszystko i wszyscy przeszkadzają
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 sty 2007, o 17:13


Cya napisał(a):ludzie cieszcie się tym co macie a nie jeszcze narzekacie, później wyrosną z was takie mohery którym wszystko i wszyscy przeszkadzają

oj dokładnie, juz mam dośc czytania wszedzie biadolenia ludzi, niektórym nigdy nic nie pasuje :/
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 sty 2007, o 15:08


Też już odliczam godziny do rozpoczęcia emisji. Jestem strasznie ciekawa tego czy jest on naprawdę tak dobry jak wszyscy piszą i mówią. Czytałam jedynie recenzje i opis filmu dlatego ciekawi mnie on tak bardzo. Jak sobie przypominam to nigdzie wie widziałam ani nie słyszałam złego słowa na temat serialu. Mam nadzieje że się nie zawiodę :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

posith

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 28 sty 2007, o 18:07


Guska napisał(a):Też już odliczam godziny do rozpoczęcia emisji. Jestem strasznie ciekawa tego czy jest on naprawdę tak dobry jak wszyscy piszą i mówią. Czytałam jedynie recenzje i opis filmu dlatego ciekawi mnie on tak bardzo. Jak sobie przypominam to nigdzie wie widziałam ani nie słyszałam złego słowa na temat serialu. Mam nadzieje że się nie zawiodę :P


hej,
co do prison break i Twojej ciekawości to powiem Ci że jest świetny i naprawdę warto te 45min poświęcić.. Tylko jest taki myk, że oglądanie tego (i każdego innego) serialu w TV z przerwami na reklamę, z zagłuszającym lektorem ( i kiepskim!!! tłumaczeniem) nie oddaje całej dramaturgii i może nudzić (przynajmniej ja tego doświadczyłem z Lost, 4400, i Battlestar Galactica i Gotowymi na Wszystko). lepiej mieć wersję z napisami ... :) i można wtedy kilka odcinków pod rząd obejrzeć - a te seriale właśnie lepiej się ogląda w ten sposób bo jakby nie patrzeć mają wyjątkową ciągłość akcji a czekanie cały tydzień w pewnym momencie irytuje (przynajmniej mnie) i człowiek zapomina co było. Gdy oglądasz kilka naraz, to tak jakbyś oglądała długi ale wypasiony film. :)

pozdrawiam..
Maciek

gg:626995
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 sty 2007, o 18:12


Guska napisał(a):Mam nadzieje że się nie zawiodę :P
Napewno jest rewelacyjny. Jak podobał ci się LOST czy Jericho to PB też napewno będzie :D
Ostatnio edytowano 28 sty 2007, o 18:55 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

witcher

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 28 sty 2007, o 18:14


hej,
co do prison break i Twojej ciekawości to powiem Ci że jest świetny i naprawdę warto te 45min poświęcić.. Tylko jest taki myk, że oglądanie tego (i każdego innego) serialu w TV z przerwami na reklamę, z zagłuszającym lektorem ( i kiepskim!!! tłumaczeniem) nie oddaje całej dramaturgii i może nudzić (przynajmniej ja tego doświadczyłem z Lost, 4400, i Battlestar Galactica i Gotowymi na Wszystko). lepiej mieć wersję z napisami ... :) i można wtedy kilka odcinków pod rząd obejrzeć - a te seriale właśnie lepiej się ogląda w ten sposób bo jakby nie patrzeć mają wyjątkową ciągłość akcji a czekanie cały tydzień w pewnym momencie irytuje (przynajmniej mnie) i człowiek zapomina co było. Gdy oglądasz kilka naraz, to tak jakbyś oglądała długi ale wypasiony film. :)

pozdrawiam..
Maciek

gg:626995


No tak, masz rację. W moim przypadku będzie pewnie tak, że obejrzę 2 pierwsze odcinki, a potem uruchomię download. Dobrze, że w TV coraz więcej świetnych seriali, ale również wolałbym zamiast lektora napisy. Taka możliwość jest na telewizjach cyfrowych, ale póki co musimy poczekać na takie funkcje na TVP, czy Polsacie.
<<

ManOfSteel

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Bladowo City ;D

Postdodano 28 sty 2007, o 18:26


W piątek 12 stycznia na TVN-ie oglądałem "Lśnienie" z Nicholsonem w roli głównej. I tam właśnie emitowano wersję bez lektora ale z napisami. I muszę się zgodzić, że taki sposób oglądania jest ciekawszy. Co prawda trzeba się skupić na jednoczesnym śledzeniu napisów i akcji, ale dzięki temu także więcej zauważamy...
Obrazek

Najpierw ty popracujesz a ja odpocznę, a potem ja odpocznę a ty popracujesz...

Pazza Inter Amala !
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 sty 2007, o 19:58


ManOfSteel napisał(a):W piątek 12 stycznia na TVN-ie oglądałem "Lśnienie" z Nicholsonem w roli głównej. I tam właśnie emitowano wersję bez lektora ale z napisami.

ale to tylko dlatego, że taka była wola reżysera :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 sty 2007, o 21:53


Całkiem nieźle im wyszło z tym Lektorem. Można oglądać :D
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 sty 2007, o 21:55


właśnie skończył się 1 odcinek na Polsacie i muszę powiedzieć że niektóre teksty nawet fajnie przetłumaczyli tylko jakoś jak słyszę Linc Pomywacz (oryginalnie Linc the Sink) to jakoś to do mnie nie trafia :)
Jedym słowem nie jest tak źle.
So?
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 28 sty 2007, o 22:59


sucre wymiata z tekstem "przecież żyjemy po katolicku" i jeb ją na łózko ;]
da się oglądać
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

witcher

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 28 sty 2007, o 23:06


Nie napiszę, że jestem mile zaskoczony serialem, bo już dawno wiedziałem, że jest świetny. Jednak, od następnego tygodnia będzie tylko 1 odcinek tygodniowo, bo wchodzi CSI. I chyba z tego względu wybiorę wersję z napisami przed monitorem. Lektor nie był zły, ale mimo to wolę oryginalne głosy.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 29 sty 2007, o 00:40


Serial, przyznam, faktycznie wciąga :) Jest naprawdę ciekawy,ciągle coś się w nim dzieje.
AKCJA, AKCJA, AKCJA to jest w filmie i prawdopodobnie dlatego jest najlepszy. Trudno nawet na chwile się oderwać od telewizora żeby nie stracić nic ważnego. To lubię i dlatego nie żałuję że się skusiłam, tylko teraz trzeba czekać cały tydzień na kolejne odcinki :sad:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

bosio1

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Wawa

Postdodano 29 sty 2007, o 10:55


Obejrzałam wczoraj te dwa pierwsze odcinki i musze powiedzieć, że bardzo mi sie podobały , chyba ściąganie pójdzie w ruch :hah:
lepiej mieć parkinsona i połowę rozlać niż altzheimera i zapomnieć wypić
<<

Infinity

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 sty 2007, o 11:38


haaa! kocham polskie tłumaczenia! zrobiłam całą listę najlepszych tekstów, istna komedia :evil:
1. gorąco jak małemu u dziwki w japie
2. -jak leci? -obleci.
3. Linc the sink= pomywacz :hah:
4. dobra patałachy, fajrant
5. nigga=bambus
6. goły jesteś jak święty turecki

wyłapał ktoś jeszcze jakieś ciekawostki? jak tak to poprosze to sobie do listy dopisze :cool:
<<

posith

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 29 sty 2007, o 11:40

Guska napisał(a):Serial, przyznam, faktycznie wciąga :) Jest naprawdę ciekawy,ciągle coś się w nim dzieje.
AKCJA, AKCJA, AKCJA to jest w filmie i prawdopodobnie dlatego jest najlepszy. Trudno nawet na chwile się oderwać od telewizora żeby nie stracić nic ważnego. To lubię i dlatego nie żałuję że się skusiłam, tylko teraz trzeba czekać cały tydzień na kolejne odcinki :sad:

Guska nie musisz czekac caly tydzien na nastepny odcinek - :) sa w necie..
a jak nie chce Ci sie sciagac, zawsze mozemy sie dogadac :) (jestem w posiadaniu:1 sezon , i 14 odcinkow drugiego(w Divx ) sciagane z HDTV wiec jakosc lepsza niz DVD :))

[ Dodano: 2007-01-29, 10:46 ]
dawidg napisał(a):tak se myślę, że to nawet dobrze, że tytuł nie jest po angielsku. nie zniósł bym w szkole jak by połowa klasy mówila w poniedziałek: "oglądałeś ostetniego p-r-i-s-o-n b-r-e-a-k-a?" (czytasz tak jak piszesz).


spoko ze tytlu jest po polsku ale jak zobaczylem ten tytulu to ni cholery niemoglem skojarzyc z Prison Break:).

mogli by lepiej przetlumaczyc choćby na "Ucieczka z Więzienia" albo " Więzienna Przerwa" :)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Prison Break w Polsacie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.