Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Prison Break w Polsacie? » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 6 mar 2007, o 20:32

Widziałam już wiele seriali, w których nie można doczekać się następnego odcinka... niestety, bądź na szczęście, "Prison Break" to taka produkcja, która potrafi przyciągnąć na 10 odcinków "za jednym zamachem" z krótkimi przerwami na wyjście do toalety :D I jestem bardzo szczęśliwa że mogę oglądać tak rewelacyjny serial w polskiej telewizji :)
"Prison Break" to z pewnością najlepszy serial w swojej kategorii. Bez cienia wątpliwości :pada:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 9 mar 2007, o 20:25


Oglądam na bieżąco razem z Fox, z moją mamą (jest w środku pierwszego sezonu), z moją siostrą (jest na początku pierwszego sezonu) i w polsacie.... :D Ale macie racje reklamy są dobijające... I ten lektor... :/ Gdybym wcześniej nie widziała tych odcinków, to bym pewnie z napięciem nie wytrzytmała... Zamiast reklam powinni puszczać akcje z Patoshikem... To relaksuje.... :]
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 10 mar 2007, o 17:04


Tylko że w USA to Ci 5razy odcinek przerywaja, u nas 2...
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:27


Guska napisał(a): niestety, bądź na szczęście, "Prison Break" to taka produkcja, która potrafi przyciągnąć na 10 odcinków "za jednym zamachem" z krótkimi przerwami na wyjście do toalety :D
"Prison Break" to z pewnością najlepszy serial w swojej kategorii. Bez cienia wątpliwości :pada:


O tak! :D Moja znajoma , Horche, zawsze śmiała się ze mnie że tak oglądam Prison, ale wiecie co? Niedawno poprosiła mnie żebym jej zgrała całą 1 i 2 serię - teraz mówi, że aż nie sposób się oderwać :D :D heh kocham ją :hug:

Prison jest jak zaraza :] bardzo ciekawa, słodka i fascynująca :]
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 mar 2007, o 21:39


Uwielbiam Prison Breaka. :D Szkoda, że to tylko jeden odcinek na tydzień... :(
Ale teraz tylko 1 seria będzie, prawda? 2 raczej nie puszczą...
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 15 mar 2007, o 23:30


2 seria na jesieni... i to jest informacja pewna na 100%
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 19 mar 2007, o 10:34


to fajnie , ale beznadziejnie Prison Break przetłumaczyli , naprawde :|
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 19 mar 2007, o 19:48


cieszmy się że w ogóle leci, przynajmniej nie jesteśmy aż tak zapóźnieni względem reszty świata :D
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 mar 2007, o 19:54


kanon napisał(a):to fajnie , ale beznadziejnie Prison Break przetłumaczyli , naprawde
he no niestety tak jest i pewnie zawsze tak będzie ,sama nie wiem czy gorzej jest oglądać z napisami czy z polskim lektorem hehhe :D ,ale fakt Henet ma racje trzeba się cieszyć :D
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 19 mar 2007, o 20:44


Moze takie tlumaczenie mialo jakis cel np. rozpetac istna burze w necie na temat glupoty Polsatu co napewno przyczyni sie do wzrostu ogladalnosci. Moze nie najlepszy jest to sposob rekalmy ale jak ktos powiedzial wazne zeby mowili - nie wazne nawet co :P

Dziwna teoria ;)
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 mar 2007, o 23:09


Mogli by dawać po dwa odcinki tak jak kiedyś dawali "Gotowe na Wszystko". Jak jest coś naprawdę rewelacyjnego to robią tak żeby ludzie cały tydzień siedzieli jak na szpilkach i z niecierpliwością czekali na następną Niedzielę.Albo żeby z ciągali z sieci.Mam pomysła: niech puszczają codziennie :P wtedy byłabym szczęśliwa :viva:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 mar 2007, o 03:15


dorcik88 napisał(a):sama nie wiem czy gorzej jest oglądać z napisami czy z polskim lektorem hehhe
ja wole z napisami, bo jak z lektorem oglądam to spada moje uwielbienie dla tego serialu (nie słyszę boskiego głosu michaela :P )
So?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 23 mar 2007, o 13:30


z basha, ale w temacie :P

<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?
<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?
Obrazek
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 23 mar 2007, o 13:43


ja nie ogladam na polsacie, bo pobieram ten serial z napisami z neta :) :)
:):):)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 23 mar 2007, o 14:10


baszak napisał(a):ja nie ogladam na polsacie, bo pobieram ten serial z napisami z neta
hehe no my tak robimy :Pp większa część już obejrzała;p i czeka na kolejny odc :P

[ Dodano: 2007-03-23, 13:12 ]
henet napisał(a):ja wole z napisami, bo jak z lektorem oglądam to spada moje uwielbienie dla tego serialu (nie słyszę boskiego głosu michaela )
no osobiscie też :P nie zabardzo lubie jak jeden głos w PB (męski) i w dodatku identyczny mówi za wszystkich :P a jak już za kobiete to wogóle :]
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 mar 2007, o 14:15


Be Ironic napisał(a):z basha, ale w temacie

Jest jeszcze jedno :D
<ja> hej
<marta> hej
<ja> oglądasz Prison Breaka?
<marta> nie
<ja> ... ale Skazanego na Śmierć to pewnie lubisz co?
<marta> no świetny jest a ten główny aktor taki słodziutki
<ja> fajnie masz...


Jak teraz skończy się 1 seria to zacznę sciągać 2, bo do jesieni chyba nie wytrzymam ;)
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 23 mar 2007, o 17:52


Co do tłumaczenia, to sobie tak myślałem i myślałemtroche sięnapociłem przy tym :P ale doszedłem do wniosku że nie jest złe... No bo co mamy? Jeden z głównych bohaterów jest "Skazany na śmierć" Wszystko się zgadza. Oczywiscie lepiej jakby nie było tłumaczenia tylko nazwa oryginalna, ale co wtedy? Ludzie chcieliby wiedzieć co znaczy "Prison Break", nie każdy zna angielski, a już napewno nie tak by traktować tytuł jak metafore... Więc jeśli każdy sam by sobie tłumaczył to otrzymałby "Złamane więzienie" jeszcze większy bezsens, dla nas tytuł jest normalny i logiczny bo jakoś kumamy ten angielski, ale takie dziadki które każdego dni rano rozmawiaja pod sklepem o tym co wczoraj było w tv mówienie Prison Break byłoby zadaniem karkołomnym :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 mar 2007, o 18:52

Zgadzam sie z alem. :)

Prison Break to w wolnym tlumaczeniu cos takiego: ucieczka z wiezienia...ale taki tytul wieje nuda....a Skazany na smierc to tytul ktory bardziej przyciagnie widza niz uceiczka z wiezienia czy cos w tym stylu....nie podejrzewam ze osoba ktora tlumaczyla ten tytul kierowala sie takimi przemysleniami co ja.....ale no coz tak to jest ze tytuly i napisy zazwyczaj tlumacza studenci ktorzy z angielskim maja nibyc do czynienia ale nie na poziomei zawodowym czy profesjlnalnym...nei wymagajcie od tlumaczen filmow zbyt wiele. :P
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Prison Break w Polsacie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.