Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

Prison Break w Polsacie? » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 24 mar 2007, o 23:22

Paulina napisał(a):Prison Break to w wolnym tlumaczeniu cos takiego: ucieczka z wiezienia...ale taki tytul wieje nuda....a Skazany na smierc to tytul ktory bardziej przyciagnie widza niz uceiczka z wiezienia czy cos w tym stylu....nie podejrzewam ze osoba ktora tlumaczyla ten tytul kierowala sie takimi przemysleniami co ja.....ale no coz tak to jest ze tytuly i napisy zazwyczaj tlumacza studenci ktorzy z angielskim maja nibyc do czynienia ale nie na poziomei zawodowym czy profesjlnalnym...nei wymagajcie od tlumaczen filmow zbyt wiele.
hehe mnie i moich znajomych to bardziej odciągneło nasze super Polskie przetłumaczenie ....Skazany na śmierc ...chyba głownym bohaterem jest Scofild? a w tym tytule wychodzi na to ,że jego brat.:P ale nic:P jeszcze tytuł jak tytuł gorzej z dalszym tłumaczeniem tekstu...eh nie kiepski lektor;/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 27 mar 2007, o 17:38


suerp ze prison break jest w polsacie ten film jest super
zwariowana dziewczynka
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 27 mar 2007, o 17:52


dorcik88 napisał(a):chyba głownym bohaterem jest Scofild? a w tym tytule wychodzi na to ,że jego brat.:P ale nic:P jeszcze tytuł jak tytuł gorzej z dalszym tłumaczeniem tekstu...eh nie kiepski lektor;/

ooo to ciekawe... bo ja myślałem że głównymi bohaterami sa Ci wymienieni w czołówce
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 27 mar 2007, o 20:31


alvaro napisał(a):ooo to ciekawe... bo ja myślałem że głównymi bohaterami sa Ci wymienieni w czołówce
no ja to nie wiem...Wszędzie Scofield...mysle sobie zeby go nie było to film był by bez sensu..nikt by z wiezienia nie uciekł raczej...i wogóle co to był by za film ...?no i bez linca tez lipa bo wkoncu on skazany ...najwyzej zmarł by po tych 30 dniach :sad: zreszta mniejsza o to mi i tak sie przetłumaczenie nie podoba :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez dorcik88, łącznie edytowano 2 razy
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 31 mar 2007, o 22:04


Dostałam od znajomego wszystkie odcinki jakie były do tej pory emitowane,jestem tak zadowolona że mogę usiąść i w spokoju (bez reklam) obejrzeć że aż pękam z radości.Teraz też rozumiem co mieliście na myśli mówiąc że serial lepiej się ogląda z napisami niż z lektorem.Do tej pory oglądałam odcinki puszczane na Polsacie a teraz po obejrzeniu tych widzę(słyszę)strasznie dużą różnicę.Fakt o wiele lepiej się tak ogląda.Już chyba tylko tak będę oglądać seriale :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 kwi 2007, o 22:12


Be Ironic napisał(a):z basha, ale w temacie :P

<Natalka> Prison Break to imię i nazwisko tego z tatuażami czy jego brata?
<Ktoś> Nie to jest oryginalna nazwa serialu:)
<Natalka> Oryginalna nazwa serialu to "Skazany na śmierć" czyli "Sentenced to death"
<Natalka> Właśnie sprawdziłam, że Prison to znaczy więzienie Ciekawe nie? Serial dzieje się w więzieniu, a główny bohater też ma na imię Więzienie
<Ktoś> Hahahahahahahaha
<Ed>Ten z tatuażami to Michael Scofield, a jego brat to Lincoln Burrows.
<Natalka> Skoro są braćmi to czemu mają różne nazwiska?
<Ed> Boże widzisz i nie grzmisz... o ile pamiętam to na nasz to będzie "ucieczka z więzienia" a nei skazany na śmierć (a oni są przyrodnimi braćmi)
<Natalka> Ucieczka z więzienia to "Escape From Prison". Mam nadzieję, że nie wyjechałeś do Anglii bo byś dnia tam nie przeżył ze swoją znajomością angielskiego.
So?
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 17 kwi 2007, o 13:21


Niezłe :what: :hah: Mam wrażenie jakbym "słyszała"moich sąsiadów :razz:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 kwi 2007, o 13:34


Czytałam to na onecie i pękałam ze śmiechu.Czasami to ma się wrażenie to są podpuchy,bo wątpię aby ludzie byli tak "ciemni" :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 18 kwi 2007, o 22:31


ostatni odcinek to ogladalność 3,5mln :razz:

Przypomne że 1epizod zebrał 7mln, spadek o połowe jest ewenementem...

Już teraz chyba nikt nie ma watpliwości dlaczego TVNowi bardziej opłaca się robić własne produkcje (jekieby one nie były) niż emitować twory zza oceanu...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 kwi 2007, o 22:39


Wszystko przez Ranczo :P
czytałam że to własnie Ranczo w niedzielne wieczory przyciąga najwięcej widzów, nie żadne TzG :P
Want your bad romance.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 kwi 2007, o 23:27


Ranczo? jestem mocno zdziwiona.
kto by pomyslał...
So?
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 18 kwi 2007, o 23:43


A nie sądzicie że może to być wina LOST na AXN.Oba seriale są emitowane o tej samej godzinie co może być właśnie powodem spadku oglądalności PRISON BREAK.
Mimo że ja uwielbiam oba seriale pierw oglądam SKAZANEGO a dopiero w poniedziałek powtórkę LOST i tak o to godzę dwa seriale :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 kwi 2007, o 23:48


no ale AXN to raczej nie wszyscy mają dostępny :P więc powątpiewam, że to LOST odciąga od PB. Napawdę sądzę, że to Ranczo, które jest na TVP1 czyli najbardziej dostępnej telewizji.
Want your bad romance.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 19 kwi 2007, o 09:39


Ja myślę , że spora część widzów ogląda serial na kompie i to jest głównym powodem. :mad:
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 19 kwi 2007, o 10:16


czytałam że to własnie Ranczo w niedzielne wieczory przyciąga najwięcej widzów, nie żadne TzG

No ale mi ogólnie chodzi oto że u nas bardziej oplacalna jest produkcja "made in poland"

ostatnie Ranczo to 6,5mln
TzG 4,5mln

Wena napisał(a):Ja myślę , że spora część widzów ogląda serial na kompie i to jest głównym powodem.

3,5mln?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 kwi 2007, o 10:44


Al, a kto na choćby tym forum jedzie równo z Polsatem ? Większość jest na równi z publicznością amerykańską, należy także dodać do tego fakt, że 7mln obejrzało pierwszy odcinek i pewnie spora grupa osób zassała sobie reszte nie czekając na kolejne odcinki na Polsacie. TzG i Ranczo mają tą przewage, że ściągnąć ich się nie da, bo jeżeli byłoby to możliwe, to także wątpie, żeby ktoś czekał do następnego odcinka, gdy np. w iinny dzień ma więcej czasu i może np. dwa odcinki obejrzeć :)
<<

edycik

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 kwi 2007, o 09:32


hehe :] teraz ja sie wypowiem a co! ten film jest boski tak jak jego głowny aktor! I nie jestem jedyna osoba ktora tak twierdzi ;) fajnie ze leci w telewizji ale znajac zycie poleci tylko 1 sezon! potem bedzie dluga przerwa(wakacje) kazdy pozapomina co bylo w 1 i puszcza 2 sezon! tak jest zawsze :?




dzieki KaruzeL za pozdrowienia :)
ja rowniez wysyłam
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 12 lip 2007, o 12:52

Ale tak jak już było mówione, większość sobie pościągała wcześniej sezony, więc jeśli b. chciał oglądac w TV po wakacjach, to może sobie przypomnieć wczesniejsze odcinki :P

Made in Poland ogląda starsza ekipa.. Czyli ludzie po 50-60...
Oglądnęłam kawałek tego Rancza, bo kiedyś na nie natrafiłam i jest do kitu moim zdaniem, jak większośc naszych rodzimych seriali...


I to nie jest film, tylko serial :P
Ostatnio edytowano 14 sie 2007, o 11:38 przez Bee132, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Prison Break w Polsacie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.