Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 sty 2010, o 20:24

Odp: Jakie seriale polecacie ?

Veronica Mars, The OC, Roswell, Skins, Greek są wg mnie lepsze od OTH. OTH zawsze było średnie, potem się stoczyło. Z aktorstwem też klawo, z młodych lubiłam tylko Hilary i Joy. :P

Nie musisz lubić serialu, nie każdemu podoba się to samo, ale skoro nie oglądałeś czegoś, to po co oceniasz i mówisz, że Ci się nie spodobało? Po samym trailerze?
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 sty 2010, o 00:28

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Paulina napisał(a):Veronica Mars, The OC, Roswell, Skins, Greek są wg mnie lepsze od OTH. OTH zawsze było średnie, potem się stoczyło. Z aktorstwem też klawo, z młodych lubiłam tylko Hilary i Joy. :P

Nie musisz lubić serialu, nie każdemu podoba się to samo, ale skoro nie oglądałeś czegoś, to po co oceniasz i mówisz, że Ci się nie spodobało? Po samym trailerze?


Veronice widziałem i dobry serial, the O.C jeszcze lepszy, dużo lepszy :), roswell za dużo miłości i mocy, skins i greek nie spodobały się. OTH 1-3 sezony było rewelacyjne, ale każdy ma swój gust i tu nie ma co się licytować, po 4 sezonie poziom spadał aż całkiem spadł i teraz z odcinka na odcinek kończą serial, marnują go takimi odcinkami... :/ Z młodych lubiłem bardzo Lucasa (mój nik heh :) ) no i Brooke. Tak po samym trailerze oceniłem, bo większość filmów, seriale, które oglądałem tak właśnie zacząłem i do tej pory nie żałuję, bo wszystko się okazało rewelacyjne :) Promo dużo daje, bo w 2min dają ogólny obraz tego czego można się spodziewać, a w promach zawsze wybierają najlepszy materiał i muzyke żeby zachęcić widza, jak promo nie zadowoli to serial, film też nie przynajmniej umnie. Wiem, że to śmieszne dla wielu, ale tego się trzymałem i dobrze na tym wychodze, bez straty czasu :)


Taifun napisał(a):Na sam początek przygody z serialami gdzie nie mamy sprecyzowanych oczekiwań poleciłbym:
How i meet you mother
The Big Bang Theory

Ale spotkałem się, że niektórym osobom nie podoba się ten drugi. Moim zdaniem są różne gusta dlatego trzeba próbować.


Ten drugi to jest 100% komedia jedynie, ten pierwszy to tez komedia, ale już z domieszką "powagi"? Nie wiem. Jeśli miałbym polecić to How i met ypur mother (met, nie meet Taifun :) ), serial o związkach i zabawanych sytuacjach z nim związanych, a wielki podryw całkowicie śmieszna komedia przy której mozna się bez przerwy śmiać :) HIMYM ma już 5 sezonów, a TBBT dopiero 3 i oglądalnością przewyższa trochę z tego co czytałem...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 sty 2010, o 01:06

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Dla mnie to jak ocenianie książki po okładce, no ale każdy ma swój sposób.

TBBT ma teraz świetną oglądalność, ale wg mnie 3 sezon jest słabszy w porównaniu z zeszłymi.

BTW: Nie udzielasz się przypadkiem na forum OTH?
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sty 2010, o 01:24

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Co do TBBT się zgadzam z Pauliną.

Z komedii polecam The Office (US), ale to jest specyficzna komedia i nie każdemu sie spodoba.
Poza tym Leverage, Entourage, Family Guy i obsypywany nagrodami 30 Rock. (3 ostatnich nie oglądam na bieżąco, ale z tego co wiem są bardzo dobre)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 sty 2010, o 01:56

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Ja bardzo ale to bardzo polecam PSYCH.
Swietny serial, po pierwszym odcinku myslalem ze bedzie slaby ale jest na odwrot :)
KOcham postac Gus'a :D jego koszule i wogole zachowanie zawsze mnie rozsmiesza ;)
Jak z Shawn'em sie czegos przestrasza to piszcza albo uciekaja ^^ NAJLEPSZE !
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 sty 2010, o 14:56

Odp: Jakie seriale polecacie ?


łoojejku Skins trochę podobny do OTH? a z której strony?
troszkę w komerchę idziesz, a szkoda, ale skoro taki Twój gust... nie wnikam.
Mnie tam takie Leverage bardziej od The Bing Bang Theory śmieszy. ok, widziałam tylko parę odcinków, ale nie pamiętam czy chociaż raz się zaśmiałam :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 sty 2010, o 16:07

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Lucas Scott napisał(a):Ten drugi to jest 100% komedia jedynie, ten pierwszy to tez komedia, ale już z domieszką "powagi"? Nie wiem. Jeśli miałbym polecić to How i met ypur mother (met, nie meet Taifun :) ), serial o związkach i zabawanych sytuacjach z nim związanych, a wielki podryw całkowicie śmieszna komedia przy której mozna się bez przerwy śmiać :) HIMYM ma już 5 sezonów, a TBBT dopiero 3 i oglądalnością przewyższa trochę z tego co czytałem...

Może i przewyższa ale znam kilka osób, którym się nie podobał. Przy czym nigdy nie oglądały seriali z napisami.

Lucas Scott napisał(a):Jeśli miałbym polecić to How i met ypur mother (met, nie meet Taifun :) )

Racja. How i met you mother :D

Lucas Scott napisał(a):Wiem, że to śmieszne dla wielu, ale tego się trzymałem i dobrze na tym wychodze, bez straty czasu :)

słusznie, słusznie :P Obejrzyj sobie promo Sons of Anarchy jak nie oglądałeś jeszcze :)
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2010, o 00:17

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Paulina napisał(a):
BTW: Nie udzielasz się przypadkiem na forum OTH?
TBBT ma teraz świetną oglądalność, ale wg mnie 3 sezon jest słabszy w porównaniu z zeszłymi.


Tak heh i Ty też Paulina :) tam jestem matrixem :) Jak na to wpadłaś? :)
Co do TBBT to 3 sezon wg. mnie nadal trzyma wysoki poziom. No może minimalnie mniej śmiechu, bo Leonard jest już z Penny, ale i tak pozostali wymiatają, Sheldon, Howard, Raj nadal wysoki poziom.

Chris napisał(a):Co do TBBT się zgadzam z Pauliną.

Z komedii polecam The Office (US), ale to jest specyficzna komedia i nie każdemu sie spodoba.
Poza tym Leverage, Entourage, Family Guy i obsypywany nagrodami 30 Rock. (3 ostatnich nie oglądam na bieżąco, ale z tego co wiem są bardzo dobre)


The Office jest z leksza na poziomie głupty Horych doktorów, że tak powiem :) Nie jest złe, ale co odcinek te same głupoty w tekstach :)

Leverage już opisałem, Entourage jest na liście, a kreskówek nie oglądam, co do 30 rock nie lubie Boldwinów...

Pluszu napisał(a):Ja bardzo ale to bardzo polecam PSYCH.
Swietny serial, po pierwszym odcinku myslalem ze bedzie slaby ale jest na odwrot :)
KOcham postac Gus'a :D jego koszule i wogole zachowanie zawsze mnie rozsmiesza ;)
Jak z Shawn'em sie czegos przestrasza to piszcza albo uciekaja ^^ NAJLEPSZE !


Tak Psycha odkryłem w wrześniu 09. Shawn jest rewelacyjny te jego przedstawienia medium są dobre, ma talent komika :) Gus, heh poważniejszy trochę, schludniejszy i ma normalną pracę, ale najlepszy przyjaciel go wciąga do jego zabawy :) Lessi jest też dobry (idol brudny harry :D ), O'Harra niezła (prywatne laska Shawna :) ). Serial będzie miał jeszcze z dwa sezony, oglądalność nie spada, a co jakiś odcinek sie podnosi :)

Taifun napisał(a):
Lucas Scott napisał(a):Ten drugi to jest 100% komedia jedynie, ten pierwszy to tez komedia, ale już z domieszką "powagi"? Nie wiem. Jeśli miałbym polecić to How i met ypur mother (met, nie meet Taifun :) ), serial o związkach i zabawanych sytuacjach z nim związanych, a wielki podryw całkowicie śmieszna komedia przy której mozna się bez przerwy śmiać :) HIMYM ma już 5 sezonów, a TBBT dopiero 3 i oglądalnością przewyższa trochę z tego co czytałem...

Może i przewyższa ale znam kilka osób, którym się nie podobał. Przy czym nigdy nie oglądały seriali z napisami.

Lucas Scott napisał(a):Wiem, że to śmieszne dla wielu, ale tego się trzymałem i dobrze na tym wychodze, bez straty czasu :)

słusznie, słusznie :P Obejrzyj sobie promo Sons of Anarchy jak nie oglądałeś jeszcze :)


Znaczy się przewyższa, bo cały odcinek jest masa śmiechu (na podstawionej widowni głównie :) ) i teksty mają dobre :)
No ja właśnie promo widziałem i ono mnie nie przekonało... Motocykliści, aktor z Hellboya, nie lubie harleyowców, i nie wiem czym ten serial podobny do Priso breaka jest? Tym, że uciekają? :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 sty 2010, o 00:29

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Raczej nie można porównywać Sonsów do Prisona Break'a.
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2010, o 11:11

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Taifun napisał(a):Raczej nie można porównywać Sonsów do Prisona Break'a.


No, a mi właśnie kilka osób ich do pb porównało...

Co do Kolejnych typów moim:

The O.C - serial o chłopaku, który trafił do rewelacyjnej rodziny i stał się jej częścią zyskał nowego brata Setha i rodziców. Bardzo fajny ameryński serialik, dużu plazy, ładnych dziewczyn :)

Dark Angel - Jessica Alba w roli głównej jest genetycznie ulepsza przez wojskowe centrum z którego się wydostała i próbuje jakoś ułożyć sobie życie, poznaje Logana, zakochuje się wnim. W każdym odcinków odkrywa nowych braci z którymi uciekła z ośrodka, a Logan jej pomoga ich odnaleźć i pomóc zacząć nowe życie, ona mu się rewanżuje używają swoich zdolności do łapania złych :)

Przyjaciele - :) a tego nie bede opisywał, bo serial ma tyle lat, taka sława, że kazdy go zna :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 sty 2010, o 11:26

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Domyśliłam się po wypowiedziach, że to Ty. :P

Sons of Anarchy w ogóle nie jest podobny do PB, nie wiem kto na takie porównania wpada. :P SoA polecam jak najbardziej. Szkoda że trzeba tak długo czekać na 3 sezon. :(
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2010, o 12:47

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Paulina napisał(a):Domyśliłam się po wypowiedziach, że to Ty. :P


Nie wiedziałem, że i tu się udzielasz :)
Czemu OTH tak ucichło? Tylo martulaś newsy podaje. Szkoda, że serial już się kończy, ale z takim poziomem lepiej go zakończyć. W sumie Lucasa już nie ma, Nate ma juz poukładane żeycie, na Brooke poświęca pewno reszte sezonu i na tym koniec. Tęsknięte normalnie za 1-3 sezonami :) 1 sezon oglądąłem już 10 razy :D


SOA może zobacze 1 odcinek :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 sty 2010, o 13:12

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Jestem tu od początku. :P
OTH już mało osób ogląda. Ja nie oglądam już od ponad roku czy jakoś tak. xD W sumie nie wiem po co oglądałam odcinki po 3 sezonie. :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 sty 2010, o 13:54

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Ja oglądam z sentymentu :D jak będę miała czas to muszę sobie obejrzeć sezony 1-3 od początku ;) pierwszych odcinków 1 sezonu chyba nigdy nie oglądałam <wstyd> :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 sty 2010, o 17:39

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


0lina napisał(a): pierwszych odcinków 1 sezonu chyba nigdy nie oglądałam <wstyd> :P


W sumie w pierwszych 3 się wszystko dopiero zaczyna, w połowie główny bohater jest już w świecie brata i ojca i nowych lasek :D heh
<<

const

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
profit

Postdodano 9 sty 2010, o 22:31

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Chyba jeszcze nie było takiego serialu jak Eleventh Hour, to jest coś podobnego do Fringe. Doktorek, agentka FBI i sprawy związane z nauką. Całkiem przyjemnie się ogląda(humor sytuacyjny:) ). Serial strasznie poprawny politycznie, momentami to trochę męczy, ale jak to komuś nie przeszkadza, to polecam.
<<

pussycat

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
układy

gadu:
3354365

Postdodano 9 gru 2010, o 17:49

Odp: Jakie seriale polecacie ?


ja polecam Chuck :D dziewczyna urodziła się w Australii, ale jest Polką :)
<<

cortex

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 gru 2010, o 14:32

Re: Jakie seriale polecacie ?

Moim ulubionym serialem jest serial pod nazwą Two And Half Men( Dwóch i Pół) już nawet dawniej lubiłem filmy Charlie Sheena ale w tym serialu pojawi się prawdziwy Charlie :) Jeszcze dobrymi serialami są The Walking Dead, Dr. House, NCIS.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.