Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

ten_wiedzacy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 14 lis 2008, o 11:35

Re: Jakie seriale polecacie ?

Cóż. I ja się wkręciłem w "Dextera". Przyznam, że sytuacja była jak z Lostami. Na początku jakoś wcale mnie ta seria nie interesowała. Zainteresowania przyszło z czasem. Bardzo podobają mi się owe przemyślenia bohatera. Fajnie się ogląda.
"Wiedza jest zwykle subiektywna"
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 12 lut 2009, o 00:02

Re: Jakie seriale polecacie ?


Pewnie zostanę za to zlinczowana, ale nie wiem jakoś Dexter mi nie pasuje, moze dlatego, ze widziałam tylko 1 odcinek... uwielbiam filmy kryminalne i te, które maja z nimi choć trochę wspólnego ;)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 12 lut 2009, o 15:27

Re: Jakie seriale polecacie ?


Obejrzyj następne odcinki to na 90% zmienisz zdanie :). Ja po pierwszym odcinku też nie byłam zachwycona, a potem Dexter znalazł się w mojej piątce ulubionych seriali :)

Ale wracając do tematu osobiście polecam amerykańską wersję The Office. Serial jest przegenialny. Leci już piąty sezon, a odcinki są wciąż na tym samym, wysokim poziomie. Jak ktoś szuka jakiegoś 20 minutowego serialu komediowego, ale nie typowego sitcomu to naprawdę polecam :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 lut 2009, o 16:35

Re: Jakie seriale polecacie ?


juliee napisał(a):Obejrzyj następne odcinki to na 90% zmienisz zdanie :). Ja po pierwszym odcinku też nie byłam zachwycona, a potem Dexter znalazł się w mojej piątce ulubionych seriali :)

Ale wracając do tematu osobiście polecam amerykańską wersję The Office. Serial jest przegenialny. Leci już piąty sezon, a odcinki są wciąż na tym samym, wysokim poziomie. Jak ktoś szuka jakiegoś 20 minutowego serialu komediowego, ale nie typowego sitcomu to naprawdę polecam :D

to jest nietypowy sitcomd dlatego na początek polecałbym IT crowd , The Big Bang Theory a dopiero potem Office :)
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 lut 2009, o 21:19

Re: Jakie seriale polecacie ?


No przecież napisałam że nie typowy sitcom, nie wiem o co chodzi ;). A sama oglądałam najpierw The Office, a potem The Big Bang Theory, więc moim zdaniem kolejność nie ma znaczenia, bo to zupełnie inne seriale :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 kwi 2009, o 11:43

Re: Jakie seriale polecacie ?


Kompletuje sobie liste pilotów do zobaczenia i tak kompletując chciałem sie zapytać Was co możecie mi polecić. :P
Gatunek obojętny, po prostu tytuły. Przejrzałem sobie poprzednie strony i spisałem, ale ew. czekam na więcej. xD Mogą być zakończone czy też trwajace do dziś.
Z góry dzięki. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 18 kwi 2009, o 18:08

Re: Jakie seriale polecacie ?


Koniecznie sprawdź Southland.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 kwi 2009, o 20:34

Re: Jakie seriale polecacie ?


jest coś podobnego do The Big Bang Theory albo IT Crowd?
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 18 kwi 2009, o 22:48

Re: Jakie seriale polecacie ?


A możecie polecić jakieś seriale podobne do
Jericho-
One Tree Hill-
Lost-
Prison Break-
How I Met Your Mother-
Wiem, że dałem na wzór same hity, ale jakby tak ktoś znał podobny to byłbym wdzięczny.
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 19 kwi 2009, o 09:02

Re: Jakie seriale polecacie ?


Gossip Girl; Rockville, CA
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 kwi 2009, o 09:42

Re: Jakie seriale polecacie ?


rzeczywiście same hity :D
Friday Night Lights spróbuj. Greek moze,
a z sitcomu to The Bing Bang Theory bo niby fajny ;d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 kwi 2009, o 11:15

Re: Jakie seriale polecacie ?


Jericho-Survivors,
One Tree Hill-Dużo tego...
Lost-Dolhouse (również zamknięci w danym otoczeniu, kontrolowani oraz próbują się wydostać)
Prison Break-trochę pasuje Sons Of Anarchy
How I Met Your Mother-nie mam pojęcia co to jest :P
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 19 kwi 2009, o 11:39

Re: Jakie seriale polecacie ?


justin napisał(a):Friday Night Lights spróbuj. Greek moze,
a z sitcomu to The Bing Bang Theory bo niby fajny ;d


Teorie wielkiego podrywu właśnie oglądam 1 sezon i serial jest dobry :)

FNL sportowy, po pierwszym odcinku, pierwszych 37 minutach jakoś mnie nie wciągnął jak inne po 1 odcinku.

Greek widziałem przez wakacje w Polsacie i taki sobie, nic wielkiego :)

forumTV napisał(a):Jericho-Survivors,
One Tree Hill-Dużo tego...
Lost-Dolhouse (również zamknięci w danym otoczeniu, kontrolowani oraz próbują się wydostać)
Prison Break-trochę pasuje Sons Of Anarchy
How I Met Your Mother-nie mam pojęcia co to jest :P


1. no spoko tylko, że jest 5-6 odcinków tylko. Po co się wciągać w tak krótki serial, a jak piszą, że dużo lepszy od Jericho to tym bardziej, wole się nie wkręcać w niego :)
2. OTH..., czyli :) ???
3. DH chyba nie zbyt do Losta :) albo... :)
4. SOA tylko 1 sezon i serial nie zbyt ok widze po obasadzie.
6. Jak mozna nie znać tego serialu :D Coś a'la przyjaciele, ale bardziej unowocześniony serial...

serialnik napisał(a):Gossip Girl; Rockville, CA


Ale dopiero się zaczęły i mało w necie, pozatym nie widamo czy będzie kontynuowany...

Chciałbym jakieś seriale co mają przynajmniej z 3 sezony, a nie jak Jericho 2 dwóch zakończyli taki serial... :/
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 kwi 2009, o 12:05

Re: Jakie seriale polecacie ?


Friday Night Lights fajne jest, 1 odcinek nie był wciągajacy akurat. ale jak chcesz. a podalam FNL bo OTH tez ma wątki sportowe, tyle, że koszykówka ;p
A Greek chyba z czasem lepsze jest.
A Survivors wcale nei był dobry :> a przynajmniej na te 3 odcinki co widziałam :> :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 kwi 2009, o 12:12

Re: Jakie seriale polecacie ?


do OTH pasują wszystkie młodzieżowe :) Z tym, że większość jest lepsza.
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 kwi 2009, o 19:06

Re: Jakie seriale polecacie ?


OTH - > Beverly Hills 90210
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 kwi 2009, o 20:47

Re: Jakie seriale polecacie ?


Od siebie polecam Queer as Folk, Criminal Minds, Skins.

SOA tylko 1 sezon i serial nie zbyt ok widze po obasadzie.


lol a ogladałeś w ogóle SOA czy stwierdzasz z góry, że obsada jest benzadziejna? Swoją drogą to obsada jest dobra, ale ok. Katey wymiata. :D

Coś a'la przyjaciele, ale bardziej unowocześniony serial...


Nie znoszę tych porównań. HIMYM jest inne, paczka przyjaciół nie robi z serialu podobnego do Friends. Poza tym HIMYM jest lepsze. xD

OTH jest do... lol

Ale dopiero się zaczęły i mało w necie, pozatym nie widamo czy będzie kontynuowany...


Gossip Girl na pewno będzie miało 3 sezon, CW wydał oświadczenie jakiś czas temu.

Co do FNL, to pierwszy odcinek nie jest wciągający, ale później robi się lepszy. Ale FNL jest specyficznym serialem i nie każdy polubi.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 kwi 2009, o 19:29

Re: Jakie seriale polecacie ?

Paulina napisał(a):Criminal Minds


Właśnie zacząłem oglądać. Bardzo fajnie sie zapowiada. (nie ma osobnego tematu, to pisze tu) Ogólnie pomysł jest niezły, nakreślanie profilów seryjnych zabójców. :D Postacie nawet ciekawe. Więc zaczne nadrabiać... kolejny serial, lol.
Wiem, że chyba już dwie osoby na forum oglądają serial, to może można założyć dział? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.