Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Nasze seriale • seriale forumtv.pls » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

sochnedo

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 11 mar 2015, o 06:08

Nasze seriale • seriale forumtv.pls

Pokończyło mi się kilka programów reality, które zajmowały mi ostatnio najwięcej czasu na oglądanie, przez to teraz staram się znaleźć sobie coś ciekawego do zapełnienia tego czasu. Postaram się trochę nakierować, co mnie interesuje. Może to być jakaś produkcja, która ma już na koncie kilka lub nawet kilkanaście sezonów, nie lękam się tego, ale może to być też jakaś nowa produkcja, muszę się przyznać, że nie dowiadywałem się nic o tegorocznych premierach, więc od takich też nie będę stronił. Jeśli chodzi o gatunek, to prawdę mówiąc toleruję wszystko, jednak elementy paranormalne, sci-fi raczej w większości przypadków w małych dawkach i jeśli takie się zdarzają, to raczej wolałbym, by były wątkiem pobocznym, a nie głównym, o który opierałby się cały serial. W sumie teraz chciałbym coś 'lekkiego', może coś w klimacie liceum, ale z wątkami dramatycznymi? ; o Nie wiem, jak bardziej sprecyzować swoje oczekiwania.
Dorzucam tez listę seriali, które już oglądałem, może to ułatwi.
We are the leading the world in providing best Testking cisco certification dumps prep solutions. Our incredible offers for and vcp certification gedare accessible at reasonable prices; our Florida National University is very rare in IT world.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 mar 2015, o 15:35

Re: Nasze seriale • seriale forumtv.pls


sochnedo napisał(a):Pokończyło mi się kilka programów reality, które zajmowały mi ostatnio najwięcej czasu na oglądanie, przez to teraz staram się znaleźć sobie coś ciekawego do zapełnienia tego czasu. Postaram się trochę nakierować, co mnie interesuje. Może to być jakaś produkcja, która ma już na koncie kilka lub nawet kilkanaście sezonów, nie lękam się tego, ale może to być też jakaś nowa produkcja, muszę się przyznać, że nie dowiadywałem się nic o tegorocznych premierach, więc od takich też nie będę stronił. Jeśli chodzi o gatunek, to prawdę mówiąc toleruję wszystko, jednak elementy paranormalne, sci-fi raczej w większości przypadków w małych dawkach i jeśli takie się zdarzają, to raczej wolałbym, by były wątkiem pobocznym, a nie głównym, o który opierałby się cały serial. W sumie teraz chciałbym coś 'lekkiego', może coś w klimacie liceum, ale z wątkami dramatycznymi? ; o Nie wiem, jak bardziej sprecyzować swoje oczekiwania.
Dorzucam tez listę seriali, które już oglądałem, może to ułatwi.



Nie widzę twojej listy...:/
Mogę ci coś doradzić, mam nadzieję, że znajdziesz coś interesującego i coś czego jeszcze nie widziałeś.

W takim razie polecam:
- The O.C. (4 sezony) - młodzieżowy dramat, moim zdaniem bezkonkurencyjny w tym gatunku, mam do niego ogromny sentyment. Świetne postacie, humor, dramat plus muzyka. :)
- Shameless US (5 sezon w emisji) - cudowne połączenie dramatu i komedii, produkcja oparta na przeróżnych przygodach rodziny Gallagherów. Serial dostarcza zarówno niesamowitą dawkę radości, jak i momentami intensywnego dramatu. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali teraz emitowanych w TV.
- Chuck (5 sezonów) - kolejne genialne połączenie, tym razem akcji i komedii, lekki klimat, świetny humor oraz mnóstwo nawiązań do popkultury.
- Blue Mountain State (3 sezony) - młodzieżowa głupia komedia, ale jaka zabawna, trochę klimaty 'American Pie", ciekawi i oryginalni bohaterowie, wiele prześmiesznych sytuacji i dobra muzyka.
- Entourage (8 sezonów) - następny komediodramat, super wciągający, genialne postacie, świetna muzyka i przenikanie się z popkulturą Holywoodu. Według mnie najlepszy serial 30-minutowy, niebędący sitcomem.

PS Jeśli szukasz czegoś innego (i posiadasz facebooka), polecam moją nową stronkę o serialach (serialowe opinie, porady itd.). :)
https://www.facebook.com/serialowaporadnia
<<

maniak99

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
m jak milosc

Postdodano 22 mar 2015, o 17:56

Odp: Nasze seriale • seriale forumtv.pls


Polecam dr house i skazanego na smierc :)
<<

kasiagutkowska

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Dwie spłukane dziewczyny

Postdodano 23 mar 2015, o 11:33

Odp: Nasze seriale • seriale forumtv.pls


Ja polecam House of Cards ;)
<<

maciej291

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Castle

Postdodano 24 mar 2015, o 11:14

Odp: Nasze seriale • seriale forumtv.pls


Game of Thrones mistrzostwo świata :)
<<

geryk

Użytkownik

Posty: 11

Ulubiony serial:
House of Cards

Postdodano 26 lut 2016, o 14:12

Odp: Nasze seriale • seriale forumtv.pls


Dzięki wielkie, chyba warto zobaczyć te klasyki o których piszecie :)
Usuwanie naczynek warszawa z medycyną estetyczną to dzisiaj żaden problem.

 


  • Podobne tematy do Nasze seriale • seriale forumtv.pls
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.