Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2008, o 21:43

Re: Jakie seriale polecacie ?

@juliee - może trochę :)

Zachęciliście mnie do Psych, recenzje z tego co widziałem też ma niezłe więc jak skończę ściągać Reper biorę się za niego.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 wrz 2008, o 11:24

Re: Jakie seriale polecacie ?


juliee napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):Właśnie zaliczyłem Veronice Mars

Zabrzmiało to dwuznacznie ;)

mialem to samo napisac :D

Co do psych to nie sciagaj wersji rmvb bo jest naprawde kiepska poza tym napisy nie pasuja i poprawianie moje niewiele dalo.
Do tego wtopione napisy hiszpanskie.
Obrazek
<<

bloodylev

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 wrz 2008, o 11:48

Re: Jakie seriale polecacie ?


Kilka seriali komediowych, wymienione juz Psych, pierwszy sezon jest genialny, dalej juz gorzej ale nadal jest niesamowicie uroczy, Shawn i Gus sa prześmieszni. Ale takze Reaper, ktory cudem dorobil sie drugiego sezonu oraz ostatnio jeden z moich ulubionych seriali czyli The Big Bang Theory, przy pierwszy odcinku moza sie poplakac ze śmiechu. Genialny serial, niedługo będą go na tvn7 puszczać.
Moonlight także, cokolwiek ma tylko jeden sezon i przez pilot ciężko się przebić, ale jak już się da rade to dalej jest tylko lepiej. No i aktorzy świetni.
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 wrz 2008, o 13:45

Re: Jakie seriale polecacie ?


Rzeczywiście Moonlight to bardzo dobry serial - szkoda tylko że nie zrobią drugiego sezonu :( A co do The Big Bang Theory poważnie dobry jest ?? Nigdy nie słyszałam o tym serialu jakoś może się skusze :) na oglądnięcie pilota
<<

bloodylev

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 wrz 2008, o 12:38

Re: Jakie seriale polecacie ?


The Big Bang Theory zdecydowanie polecam, sama bylam niesamowicie zaskoczona, bo naprawde trudno zrobic dobry sitcom, a ten jest genilany, z reszta jest to serial tworcow two and a half men wiec sam ten fakt jest chyba bardzo przekonywujacy.
Obrazek
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 14 wrz 2008, o 19:17

Re: Jakie seriale polecacie ?


a ja ponawiam moje pytanie czy Psych można znaleźć gdzieś w tv czy tylko na zasadzie ściągania??
Ja od siebie zdecydowanie ostatnio polecam tylko Dextera :)
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 15 wrz 2008, o 00:48

Re: Jakie seriale polecacie ?


Gruszka napisał(a):Rzeczywiście Moonlight to bardzo dobry serial - szkoda tylko że nie zrobią drugiego sezonu :(

Nie wiem, może jestem jakiś "inny" :P ale zabierałem się za ten serial 2 razy i nie dobrnąłem do końca drugiego odcinka. Po prostu nie jestem w stanie. Nuda i tandetne romansidło... Przepraszam wielbicieli, ale tak ja to widzę.

cheeba napisał(a):a ja ponawiam moje pytanie czy Psych można znaleźć gdzieś w tv czy tylko na zasadzie ściągania??

Z tego co się orientuję, to niestety nie. Tylko w necie - czyli najlepiej u nas :D

cheeba napisał(a):Ja od siebie zdecydowanie ostatnio polecam tylko Dextera :)

Jasne. Dexter to ewidentnie strzał w dziesiątkę. I to nawet z zawiązanymi oczami ;)
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 wrz 2008, o 12:13

Re: Jakie seriale polecacie ?


Co do Psych jeszcze, to cos słyszałam że TVP zakupiła pierwszy sezon więc może gdzieś w październiku pojawi się na antenie, ale wiadomo jak to jest z TVP :/
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 wrz 2008, o 20:13

Re: Jakie seriale polecacie ?


Jakby Psych miał lecieć w październiku na TVP to już by było o tym głośno. Skoro TVP faktycznie zakupiła pierwszy sezon (nie słyszałam o tym, więc nie wiem) to może puszczą np. jak skończą emitować Rzym albo Dirty Sexy Money, czyli pod koniec listopada/na początku grudnia. Albo jeszcze później :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bloodylev

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 wrz 2008, o 10:31

Re: Jakie seriale polecacie ?


Tak swoja droga to ja ostatnio polecam tez Privileged. Prosty serial, dopiero sie zaczyna pierwszy sezon, były dwa odcinki, ale narazie jest interesujacy. Naturalnie nie jest to nadzwaczj inteligentny serial ale fajnie sie oglada :P
Obrazek
<<

ten_wiedzacy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 22 paź 2008, o 14:05

Re: Jakie seriale polecacie ?


Nie widziałem aby jeszcze ktoś o tym wspomniał dlatego zrobię to ja. Mogę polecić Tobie serial Medium, to film o dziewczynie, która ma kontakt z duchami i przez to rozwiązuje różne zagadki i takie tam. Serial wydaje mi się ciekawy chociażby z tego względu, że w końcu pierwszy raz rolę jakiegoś medium i bohatera gra kobieta. Polecam.
"Wiedza jest zwykle subiektywna"
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 paź 2008, o 15:19

Re: Jakie seriale polecacie ?


a ja polecam na chwilę obecną (te sezony, które oglądam):
1. Dexter
2. True Blood
:)
Ten ostatni nie wszystkim się spodoba, głównie dla fanów fantasy, wampirów i tego typu shitu :P
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 paź 2008, o 16:20

Re: Jakie seriale polecacie ?


A ja polecam Kości/Bones. :)

Poza tym polecam Mad Men i Hustle.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 paź 2008, o 17:19

Re: Jakie seriale polecacie ?


a True Blood poźniej się jakos rozwija? bo na początku to nudno trochu.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 paź 2008, o 17:51

Re: Jakie seriale polecacie ?


można tak powiedzieć, że się rozwija :P
Obrazek
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 28 paź 2008, o 23:22

Re: Jakie seriale polecacie ?


eh jak TVP ma coś puszczać to kicha... tak jak z LOSTami, na n leciał IV sezon już w styczniu, a na TVP? szkoda gadać...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 lis 2008, o 01:37

Re: Jakie seriale polecacie ?


W zasadzie polskie seriale nie są warte obejrzenia ale jak już coś to poleciłbym serial Londyńczycy. Grają w nim uzdolnieni aktorzy polscy. Pomimo, że serial traktuje o codziennych sprawach i oklepanych wątkach, jest ciekawy.
To tyle dla tych, którzy znaleźli się tutaj przypadkiem.

Wiele osób ogląda seriale zagraniczne gdyż zazwyczaj są o czymś "innym". Człowiek oglądając coś dla rozrywki nie chce wracać do biura czy pracy stąd taka popularność Heroes, Lost, Prison Break itp.


Z ciekawych seriali w zależności od tego czym się interesujemy i co lubimy polecam:
seriale o tematyce niszowej:
-True Blood - fantastyka, wampiry, klimat małego miasteczka gdzie wszyscy się znają, kryminał. Uwaga! Początkowe odcinki mogą zniechęcić (a konkretnie 1-2).
-Sons of Anarchy - harleyowcy zorganizowani jak rodzina soprano, ciekawe przemyślenia głównego bohatera. Dobrze poprowadzona fabuła. Napisałbym, że to jest serial ambitny ale jednak wstrzymam się z tym.
-Merlin - prosty serial, który przyjemnie się ogląda, opowiada on o początkach legendy jaką stał się Merlin, wielki czarodziej znany z bajek, baśni, opowieści :).
-Skins - Jeśli podobają Ci się takie seriale jak The OC a już precyzyjniej Veronica Mars, Greek, OTH, Gossip Girl i inne seriale młodzieżowe to pozycja obowiązkowa :). Nie polecam jednak jeśli nie lubisz klimatu angielskiego kina choć kino te jest dosyć dobrze "akceptowalne" ^^. Warto spróbować jeśli nie wiesz co mam na myśli pisząc angielskie kino. Serial pokazuje również jak postrzegają Anglicy Świat stereotypami, które mogą razić nas Polaków ale tego typu serial nie musi być ambitny i pokazywać prawdę.
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 12 lis 2008, o 18:28

Re: Jakie seriale polecacie ?

nie ;p nie wierze Tai, że porównales ten serial do gossip girl czy oth. o lol. ja nie umialabym...
I nie musi być ambitny? widac mało ambitnych seriali nie oglądałeś...


chodzi mi tylko o ten konkretny przyklad z Polakami :P W Rosji mówią Dobry Den i do tego ta Danuta :P
A porównałem bo łatwo przecież Skinsów porównać do praktycznie każdego serialu młodzieżowego. //Tai
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.