Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

bratek

Postdodano 23 kwi 2009, o 22:57

Re: Jakie seriale polecacie ?

Ja bym polecił parę seriali, oczywiście te co oglądałem:
Dexter(bezapelacyjnie trzeba obejrzeć, z góry uprzedzam nie wszystkim się spodoba :) )
Gwiezdne Wrota "Atlantyda",
Herosi(mocno zagmatwany ale warty obejrzenia),
Terminator - Kroniki Sary Connor(są momenty słabsze ale i są bardzo dobre, kto jest fanem terminatora to polecam),
Kyle XY(2 pierwsze sezony, 3 również ale jest dużo słabszy ),
Battlestar Galactica(jeden z lepszych seriali SF),
Cień Anioła(Jessica Alba i wszystko jasne :love )
Traveler(dobry serial podobny troszkę do Skazanego Na Śmierć ale niedokończony, tylko chyba 8 odc.),
Skazany Na Śmierć(jeden z lepszych sensacyjno-politycznych seriali, czwarty sezony odstaje od pozostałych),
Roswell - W Kręgu Tajemnic,
Przyjaciele(jeden z lepszych komediowych sitcomów),
Dwóch i Pół - j.w.

//edit: bratek może byś się zarejestrował bo listę seriali masz niemałą... - forumtv
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 wrz 2009, o 14:43

Re: Jakie seriale polecacie ?


Ja poszukuję komedii/sitcomu/kreskówki. Obejrzałem Weeds, Californication, Chucka, HIMYM, TBBT, UB i szukam innych śmiechowych seriali. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 wrz 2009, o 14:48

Re: Jakie seriale polecacie ?


Może Family Guy? :D Better Off Ted jest też fajne. Ma bodajże tylko 13 odcinków i czeka na drugi sezon.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 wrz 2009, o 16:08

Re: Jakie seriale polecacie ?


Ja polecam Entourage. Nie jest to może sitcom, ale jest to bardzo dobry serial komediowo-obyczajowy. Każdy odcinek trwa około 20 minut, a obecnie emitowany jest 6 sezon.
Albo sitcom Gary Unmarried (1 sezon, drugi w drodze) lub United States of Tara (też 1 sezon, drugi na początku 2010)?
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 19 wrz 2009, o 18:33

Re: Jakie seriale polecacie ?


Chris napisał(a):Ja poszukuję komedii/sitcomu/kreskówki. Obejrzałem Weeds, Californication, Chucka, HIMYM, TBBT, UB i szukam innych śmiechowych seriali. :P


Jeśli oglądałeś UB to może Ci się spodobać Drop Dead Diva i zakończona już Samantha Who?
Mi te komedie się podobają. Samantha jest krótka ale przyjemnie się ogląda i jest zabawna. Drop Dead Diva to naprawdę dobry serial /nie wiem, czy są do nich napisy, bo oglądałem/oglądam te seriale po angielsku/
Accidentally on Purpose ma premierę 21 Września może być równie dobre.

Obrazek

<<

Adalena

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 4 paź 2009, o 16:53

Re: Jakie seriale polecacie ?


Dead Like Me..zgadzam się :)..zdecydowanie polecam
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 paź 2009, o 00:01

Re: Jakie seriale polecacie ?


Chris napisał(a):Ja poszukuję komedii/sitcomu/kreskówki. Obejrzałem Weeds, Californication, Chucka, HIMYM, TBBT, UB i szukam innych śmiechowych seriali. :P


zdecydowanie That '70s show :D (różowe lata 70te)
<<

FreeZ_

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 25 paź 2009, o 16:56

Odp.: Jakie seriale polecacie ?


Lost,Prison Break,Chuck,Dexter,FlashForward,Dr.House,Psychoville,Californication
<<

pool275

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 6

Postdodano 31 gru 2009, o 16:34

Re: Jakie seriale polecacie ?


No to ja też się Was poradzę.
Oglądałem/oglądam do tej pory:

*LOST
*Prison Break
*Dexter
*Californication
*The O.C.
*One Tree Hill
*The Big Bang Theory
*Desperate Housewives
*Chuck
*90210
*Six Feet Under
*Gossip Girl
*Reaper
*Grey's Anatomy
*Heroes
*House
*Londyńczycy :P

Co jeszcze warto zobaczyć? :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 gru 2009, o 18:12

Odp: Jakie seriale polecacie ?


taka dość uboga Twa lista.
jeśli chodzi o jakiś serial młodzieżowy to Greek i Skins i może Glee oraz Friday Night Lights.
dalej: Leverage, Paradox, Supernatural, Ugly Betty.
Nie wiem czy lubisz jakieś fantasy/ sci fi? tak to Merlin, Legend Of The Seeker, BSG, Doctor Who, Torchwood.
The Vampire Diaries jest jednym z moich ulubionych seriali w tym sezonie więc możesz zobaczyć.
...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 31 gru 2009, o 20:19

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Też polecam Skins i Glee.

Poza tym:

How I Met Your Mother
Arrested Development
Sons of Anarchy
White Collar
Criminal Minds
Queer as Folk
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 1 sty 2010, o 20:08

Re: Jakie seriale polecacie ?


eLMaQ, ta lista seriali z myepisodes to te wszystki oglądasz/ogladąłeś? Ty masz na to czas :) ?

Sam szukam jakichś nowych dobrych seriali, ale wszystkie najlepsze już widziałem, bądź nie widziałem, bo mi się nie podobały.

Dla tych, którzy lubią trochę akcji to polecam:
24 godziny - wystraczy 1-3 sezony zobaczyć i nie można oderwać się od serialu (wiem z doświadczenia :) )
Flashpoint - jednostka specjalna dużo gadania mniej strzelania, ale tematyka 24godzin :) Bardziej chodzi w nim o technikę negocjowania i prezycję akcji, ale potrafi momentami trzymać w napięciu.

Dla tych, którzy lubią komedie sitcomy miłość, śmiech, ładna dziewczyny to polecam:
One Tree Hill, to jest jedyny taki serial na wysokim poziomie (ten poziom tyczy się 1-4 sezonu, reszta jest już ukazana bohaterów w dorosłym życiu, ale nadal bardzo fajnie). Piękne dziewczyny, faceci, flirty, sex, kasa, sport :) 1 sezon taki był właśnie. Główna rola Chad Micheal Murray, wystarczy w googlach spradzić i dziewczyną się napewno spodoba, i główna bohatera Sohia Bush tez google i facetom się spodoba (przynajmniej tak jest umnie :) )
How I Met Your Mother, - serial podobny trochę do Przyjaciół, ale produkcja nowoczesniejsza, mało znani aktorzy, ale jak się zobaczy Teda i Robin, Marshala i Lilly, no i gwiazde Barneya :D to serial wciągnie :)
Chuck, - najlepsza taka komedia jaką z nam z tego gatunku. Główny bohater Chuck z dnia na dzień staje się intersektem CIA :) On jego najlepszy przyjaciel Morgan + Jeff i Lester = mieszanka wybuchowa śmiechu :) DO tego piękna agenta CIA w której od pierwszego wejżenia zakochuje się Chuck :) Serial gorąco polecam.
Big Bang Theory - kolejna komedia jakiej nie ma innej :) Trójka przyjaciół jajogłwych uczonych. Gwiazda serialu postać Sheldon. Jeden z nich zakochuje się w sąsiadze, które właśnie się wprowadziła piekna Penny. Howard - pies na baby, przy każdej systuacji podrywa przy czym masa śmiechu, Raj - nie potrafi rozmawiać z kobietą bez alkoholu :D Sheldon - dla niego liczy się tylko nauka i jego chore (co jest zabawne) przyzwyczajenia co czyni go gwiazdą serialu :)
A teraz wszystkiego po trochu:
Lost - go nie musze napewno opisywać :)
House M.D - geniusz wśród lekarzy
Heroes - 1 sezon najlepsze noty oglądalności w histori seriali, z sezonu na sezon po 2 z oglądanością coraz gorzej, 4 sezon klapa, ale serial polecam i tak chociażby na wzgląd 1 sezonu, 24 odcinków, bo innego takiego serialu nie, gdzie nie ma samej scie-fi, a normalnych granicach z mocami związanymi z nadzwyczajnymi genami
Californication - serial z bardzo dużą dawką seksu wrzucony w komedie :) W każdym odcinku seks z Davidem Duchovnym :)
Gossip Girl - to serial bardziej dla dzieczyn. męska część ogląda głównie dla Blake Lively, ale sa też talenty aktorskie Chuck i Blair.
Scrubs - komedia ogólnie masa śmiechu i głupoty jeśli miałbym to poważnie nazwać, ale rewelacyjny serial. Sama wygłupów lekrzy, którzy zamiast leczyć się wygłupiają :) No, ale jest JD i Eliot :)
Fringe - serial na miare X-Files, ale bardziej w kierunku nowoczesności, technologi niż UFO. Co odcinek nowe zjawiska, przypadki, i masa technologi. Do tego genialny naukowiec, ktróy spędził duzo czasu w szpitalu psychiatrycznym, ale wyszedł i w każdym odcinku pokazuje swój geniusz potrafi wszystko. Do tego piękna agenta Olivia i Peter, syn Waltera, którego IQ jest wyżej po 50 od geniusza i pokazuje to w każdym odcinku - trochę dłuższy opis, bo nowy serial :)
Flashforward - serial miał być na miare Losta w sensie najlepszej produkcji ostatnich lat. Ludzkość straciła przytomość na 2:17min i kazdy miał wizję przyszłości, które się powoli spęniają. Dla jednych dobre dla innych złe.
The Vampire diaries - serial o wampirach wśród młodzieży. Przeciwieństwo Buffy :)
Leverage - Nowocześni Robinhoodowie. Odbierają i karzą bogatych i złych, a pomagają biednym. Duże technologi, umiejętności.


To tyle z tych najlepszych co bym każdemu polecił. A z takich mało znanych produkcji to:
Diabli nadali
Wszyscy kochają Raymonda
Jim wie lepiej
On ona i dzieciaki
Tak kochanie
To serial, których niestety nie ściągniecie zbyt w necie z lektorem. Z lektorem jedynie pozycja 1-2 i 4. Ale wszystkie są rewelacyjne. Komedia familijne z dużą dawką śmiechu po 9 sezonów i więcej.

A teraz poleci Mi ktoś seriale o podobnej tematyce, poziomie :) ? Z tych najbardziej znanych wszystkie znam. Mogą być starsze.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 sty 2010, o 23:18

Re: Jakie seriale polecacie ?


Lucas Scott napisał(a):eLMaQ, ta lista seriali z myepisodes to te wszystki oglądasz/ogladąłeś? Ty masz na to czas :) ?

A teraz poleci Mi ktoś seriale o podobnej tematyce, poziomie :) ? Z tych najbardziej znanych wszystkie znam. Mogą być starsze.


Większość to jest obejrzana albo oglądana na bieżąco, mniejszość jest w zamiarze. :P A czas się znajduje jakoś, chociaż czasami ciężko (studia, sesja xD).

W sumie to nie wiem, co ci polecić. Dużo ciekawych seriali już widziałeś. Ja nadal mogę się tylko upierać przy "Entourage" i "Burn Notice", o których pisałem parę postów wyżej. Bardzo dobre seriale, jeszcze emitowane, serdecznie ci polecam.

A tak nie widziałem w twojej liście Supernaturala, Skins albo nowego Glee, nie wiem czy widziałeś, może jeszcze Sons of Anarchy, True Blood oraz Breaking Bad.
Wszystkie seriale są świetne, gwarantuje ich jakość swoją krwią i ciałem. :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 2 sty 2010, o 00:42

Re: Jakie seriale polecacie ?


eLMaQ napisał(a):
Lucas Scott napisał(a):eLMaQ, ta lista seriali z myepisodes to te wszystki oglądasz/ogladąłeś? Ty masz na to czas :) ?

A teraz poleci Mi ktoś seriale o podobnej tematyce, poziomie :) ? Z tych najbardziej znanych wszystkie znam. Mogą być starsze.


Większość to jest obejrzana albo oglądana na bieżąco, mniejszość jest w zamiarze. :P A czas się znajduje jakoś, chociaż czasami ciężko (studia, sesja xD).

W sumie to nie wiem, co ci polecić. Dużo ciekawych seriali już widziałeś. Ja nadal mogę się tylko upierać przy "Entourage" i "Burn Notice", o których pisałem parę postów wyżej. Bardzo dobre seriale, jeszcze emitowane, serdecznie ci polecam.

A tak nie widziałem w twojej liście Supernaturala, Skins albo nowego Glee, nie wiem czy widziałeś, może jeszcze Sons of Anarchy, True Blood oraz Breaking Bad.
Wszystkie seriale są świetne, gwarantuje ich jakość swoją krwią i ciałem. :P


Ja oglądam tylke te, które są najpopularniejsze i poprostu lubie je. SN, Skins, glee, SOA, TB, BB - nie podeszły mi do gusta. Za to Burn notice to porażka jak dla mnie. W sumie serial nadal trwa, więc coś tam wg. niektórych jest wart, ale nie dla mnie obsada do d.... :) Nie podoba mi się ogólnie.
Z nowymi serialami jestem na bieżąco, bo uploaduje jak tylko wyjdzie nowy i oglądam piloty, ale z nowych prócz FF, V, TVD, nie podeszły mi do gusta. W sumie V był tak reklamowany, a wielkiego show nie zrobił wg. mnie przynajmniej. Więcej osób patrzy na cycki Mitchell niż na jej grę :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 sty 2010, o 02:11

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Glee i True Blood są popularne. ;)
Sons of Anarchy jest świetny. :P

A z tym że OTH jest na poziomie...nie przesadzasz trochę? Sezon 1-3 był spoko, ale nie przesadzajmy. :P
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 sty 2010, o 02:39

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Za True Blood się zabiorę ale dopiero po sesji.

Lucas Scott dzięki za listę seriali z krótkimi opisami. Dzięki niej ze dwie - trzy pozycje wpadły mi w oko.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 2 sty 2010, o 17:27

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Maniac_ napisał(a):Za True Blood się zabiorę ale dopiero po sesji.

Lucas Scott dzięki za listę seriali z krótkimi opisami. Dzięki niej ze dwie - trzy pozycje wpadły mi w oko.


Heh nie ma sprawy. Dzięki forum znalazłem kilka dobrych seriali, więc się odwdzięczam :) Jak będę miał czas wypisze kilka innych pozycji, też z własnym opisem :)


Paulina napisał(a):Glee i True Blood są popularne. ;)
Sons of Anarchy jest świetny. :P

A z tym że OTH jest na poziomie...nie przesadzasz trochę? Sezon 1-3 był spoko, ale nie przesadzajmy. :P


Glee jeszczen nie widzialem pilota, widziałem trailer i mnie nie przekonał.
True blood - nie lubia ogólnie krwi na erkanie. To nie mój typa seriali. Dextera widziałem 1 sezon i przestałem oglądać, nie to, że serial zły, bo bije rekordy, ale poprostu oglądanie masarky, zwłok pokrojonych na ekranie mnie nie kręci.

OTH - chodzi mi o to, że nie ma innego tak dobrego serial w tym gatunku. Serial dla młodzieży. Skins trochę podobni, ale inny klimat i aktorzy... Mnie w serialu urzekła Sophia Bush poprostu. Murraya znam z House of wox i DC. Aktor w serialu zrobil furorę, ale tylko tu. Wskaż mi inny serial podobny, gdzie jest kasa, seks, flirty, zabawa, piękne dziewczyny, sport na poziomie 1 sezonu tego właśnie serialu to chętnie zobaczę :) . Wiem, ze teraz sława OTH dość ucichła nie dziwię się. 1-4 sezony się zabawiali imprezy koszykówa, seks, podrywu i było tempo i akcji trochę, a teraz poprostu wszystko ucichło całkowicie. Wolne podklady muzyczne, nawet Gavina już nie rozpoczyna odcinków swoim wypromowany utworem :/ :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 sty 2010, o 19:18

Odp: Jakie seriale polecacie ?

Na sam początek przygody z serialami gdzie nie mamy sprecyzowanych oczekiwań poleciłbym:
How i meet you mother
The Big Bang Theory

Ale spotkałem się, że niektórym osobom nie podoba się ten drugi. Moim zdaniem są różne gusta dlatego trzeba próbować.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.