Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 gru 2010, o 00:37

Odp: Jakie seriale polecacie ?

Jeden z lepszych seriali sci-f jaki widziałem to Star Trek:Voyager.
Wyciska z aktorów siódme poty, efekty sci-f nawet jak na dzisiejsze czasy są super a serial zakończono w 2001 roku.
7 sezonów aż ma ale naprawdę warto. Dzisiaj już takich produkcji nie ma.
Obrazek
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 4 sty 2011, o 17:26

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Jestem wielką wielbicielką NCIS i NCIS LA więc je polecam. Szkoda, że w Polsce są tak mało popularne. NCIS jest najpopularniejszym serialem w stanach, odcinek ogląda ponad 20 mln ludzi
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 sty 2011, o 17:31

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Gocha8282 napisał(a):Jestem wielką wielbicielką NCIS i NCIS LA więc je polecam. Szkoda, że w Polsce są tak mało popularne. NCIS jest najpopularniejszym serialem w stanach, odcinek ogląda ponad 20 mln ludzi

I właśnie mnie to dziwi, co te 20 mln ludzi widzi w tym serialu, żeby to oglądać co tydzień?
Może ty mi wytłumaczysz? :P
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 4 sty 2011, o 17:43

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Jeśli chodzi o mnie to lubię seriale kryminalne od Columbo,Miami Vice do Hawaii Five-0. W Ncis są ciekawe sprawy, fajna akcja i nie jest takim bełkotem kryminalistycznym ja Csi Miami. Jak dla mnie jest zbyt wiele spraw związanych z życiem prywatnym bohaterów ale jakoś daje radę:). Nie do końca potrafię wytłumaczyć moją fascynację tym serialem ale widziałnm wszystkie serie i każdy jeden odcinek.
<<

cube

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
The Shield ,Dexter

Postdodano 22 sty 2011, o 19:20

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Polecam Serial dobrej akcji he :"The Shield "
,skonczylem ogladac Dextera i jestem pod ogromnym wrazeniem serialu The Shield dobra akcja az do samego konca 7sezonu ;) POLECAM
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 8 kwi 2011, o 12:35

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Obrazek

Jimmy McNulty (Dominic West) i jego zawodowa partnerka Shakima Greggs (Sonja Sohn) zrobią wszystko, aby przestępcy odpowiedzieli za swoje zbrodnie. Gdy jeden z miejscowych dilerów narkotykowych zostaje oczyszczony z zarzutów o popełnione morderstwo, Jimmy postanawia działać. Wraz Shakimą, która jest jego jedynym sojusznikiem, wytacza prywatną wojnę narkotykowym baronom. Dwójka nieustraszonych partnerów stojących zawsze po stronie prawa, zrobi wszystko, aby przywódcy podziemnego gangu, jak najszybciej znaleźli się za kratkami.


Jeden z najlepszych seriali w historii nie tylko moim zdaniem, patrząc na rankingi po całej sieci jak FilmWeb czy IMDb serial ten to ścisła czołówka, u mnie osobiście numer 2 po Dexterze. Zatem troszku dziwi mnie, że na forum serialowym nie ma nawet własnego tematu i tak mało się o nim mówi. The Wire to nie tylko doskonały serial policyjny, ale również doskonały portret dużego amerykańskiego miasta. ja powiem tyle od siebie, że nigdy i w dalszym ciągu nie przepadam za kryminalnymi serialami ale The Wire to coś co powinien zobaczyć każdy miłośnik seriali a po zakończeniu sezonu 5 ostatniego spokojnie umieści go w swojej czołówce. Pierwsze co się rzuca w oczy to kapitalnie zarysowane postacie, chyba żaden serial przynajmniej ten które oglądałem nie miał tak rewelacyjnych bohaterów, których to chciało się oglądać i oglądać na ekranie, podziwiać ich mistrzowską grę aktorską i ich dalsze poczynania w serialu. I nie mowa tutaj o grupie dochodzeniowej :P a raczej złych bohaterach, to oni są tutaj esencją tego serialu, dilerzy narkotyków. Takie postacie jak Omar, Bodie, Stringer Bell, Avon, Bubbles czy po prostu genialna Felicia 'Snoop' na długo pozostają w pamięci i robią ogromne wrażenie. Ciekawostką jest to, że w serialu zagrało wielu prawdziwych policjantów i przestępców, wiele tego co w serialu wydarzyło się naprawdę i zostało spisane przez jedną osobę bodajże i potem zrobiono z tego serial. Wspomniana Felicia 'Snoop' odsiadywała wyrok w więzieniu po wyjściu zagrała właśnie w serialu the Wire. Poniżej zaprezentuję Wam jedną ze scen z jej udziałem.




No i trailer

Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2011, o 12:51

Odp: Jakie seriale polecacie ?


The Wire i The Shield to seriale, które są na mojej liście zatytułowanej "obejrzeć koniecznie" bo wiele o nich dobrego słyszałem. Jednak jakoś boję się tego ciężkiego klimatu :P W każdym bądź razie w wakacje wezmę się za jeden z nich i raczej się nie zawiodę. BTW - The Wire to jeden z ulubionych seriali Obamy :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 kwi 2011, o 16:21

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Czesiek_PL napisał(a):The Wire i The Shield to seriale, które są na mojej liście zatytułowanej "obejrzeć koniecznie" bo wiele o nich dobrego słyszałem. Jednak jakoś boję się tego ciężkiego klimatu :P W każdym bądź razie w wakacje wezmę się za jeden z nich i raczej się nie zawiodę. BTW - The Wire to jeden z ulubionych seriali Obamy :)

Mam tak samo.:P Już dawno sobie zapisałem, że muszę je obejrzeć, ale jakoś nie mogę się zabrać. Z kolei trzeba brać pod uwagę sporą ilość sezonów obu seriali, stąd trzeba mieć trochę więcej czasu. :D
Przewidywany termin obejrzenia: wakacje! :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 8 kwi 2011, o 18:08

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Ja tak mam właśnie z wyżej wspomnianym The Wire oraz The Sopranos i Six Feet Under, które porzuciłem po pierwszym sezonie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2011, o 19:07

Odp: Jakie seriale polecacie ?


To może jakiś event na forum w wakacje z oglądaniem klasyki? :) Założyłoby się dział i temat i każdy by regularnie oglądał? Jakby było więcej chętny to pomysł mógłby nawet wypalić.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 8 kwi 2011, o 20:11

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Dla mnie bomba! Teraz mam trochę inne priorytety niż The Wire, SFU, czy The Sopranos, ale w wakacje czemu nie. ;) Aktualnie trzeba dokończyć 6 sezon Supernaturala i nadrobić True Blood i Damages, które wracają w czerwcu. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 kwi 2011, o 11:23

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Ja się jak najbardziej zgadzam, The Sopranos też bym z chęcią obejrzał (oglądałem cały 3 sezon z kumplem, i jakieś 4 odcinki 1 sezonu), a o Six Feet Under słyszałem wieeeele dobrego, więc również mógłbym to w końcu obejrzeć. :P
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 9 kwi 2011, o 11:34

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


eLMaQ napisał(a): Six Feet Under słyszałem wieeeele dobrego, więc również mógłbym to w końcu obejrzeć. :P

Gdzieś to czytałem, że Six Feet Under miał najlepszego pilota spośród wszystkich seriali według jakiejś tam ankiety czy coś.
Obejrzałem pierwszy odcinek i serial mnie od razu oczarował, wiedziałem że to jest serial którego szukałem :P Potem już poszło 5 sezonów jak z bata strzelił.
Serial ten to moja ścisła czołówka, przede wszystkim ze względu na samo zakończenie, które po prostu zmiażdżyło wszystkie inne zakończenia serialowe.

Moja ocena 10/10 Polecam również.
no ale po kolei, obejrzyj najpierw The Wire bo to lepszy serial :)
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 kwi 2011, o 17:10

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


Leviatan napisał(a):
eLMaQ napisał(a): Six Feet Under słyszałem wieeeele dobrego, więc również mógłbym to w końcu obejrzeć. :P

Gdzieś to czytałem, że Six Feet Under miał najlepszego pilota spośród wszystkich seriali według jakiejś tam ankiety czy coś.
Obejrzałem pierwszy odcinek i serial mnie od razu oczarował, wiedziałem że to jest serial którego szukałem :P Potem już poszło 5 sezonów jak z bata strzelił.
Serial ten to moja ścisła czołówka, przede wszystkim ze względu na samo zakończenie, które po prostu zmiażdżyło wszystkie inne zakończenia serialowe.

Moja ocena 10/10 Polecam również.
no ale po kolei, obejrzyj najpierw The Wire bo to lepszy serial :)

Six Feet Under myślę, że obejrzę sobie w wakacje. :P Większość informacje jakie słyszałem na temat tego serialu to epickie zakończenie. :D Bez wątpienia muszę zobaczyć ten serial od początku do końca. :P Pamiętam, że widziałem kiedyś (chyba na TVNie) jakiś "środkowy" odcinkowy i strasznie się zdziwiłem, gdy zobaczyłem tam Dextera Morgana. :D

A co do "The Wire", właśnie w piątek zacząłem oglądać. Moje wrażenia po pilocie były co najmniej dobre, zdziwiłem się gdy zobaczyłem tylu znanych aktorów, których teraz widzę w nowych produkcjach (dwóch aktorów gra regularnie w "Treme", świetny Dominic West w roli głównej, Broyles i Henry z "Fringe"). Teraz jestem po 7 odcinku i już teraz stwierdzam, że ten serial jest rewelacyjny, a tu jeszcze 4 i pół sezonu przede mną. :D
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 10 kwi 2011, o 20:41

Re: Odp: Jakie seriale polecacie ?


eLMaQ napisał(a): Teraz jestem po 7 odcinku i już teraz stwierdzam, że ten serial jest rewelacyjny, a tu jeszcze 4 i pół sezonu przede mną. :D

hehe jak już po 7 odcinkach nazywasz go rewelacyjnym to po 5 sezonie będzie arcydziełem :P od 3-5 zaczyna się na całego.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Popolupo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 27 gru 2011, o 01:33

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Polecę wszystkie te, które oglądam. A więc: Hart of Dixie, New Girl, 2 Broke Girls, 90210, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The Vampire Diars, Terra Nova, The Walking Dead, Bones, The Lying Game, The Secret Circle. Wszystko miło się ogląda i wciągają. Przynajmniej ja tak mam. Być może moja "kolekcja" kiedyś się powiększy, jednak narazie tego nie planuję, bo chyba bym się ze wszystkim nie wyrobiła ;) Jeżeli będę miała jeszcze coś godnego polecenia to na pewno tutaj napiszę.
Wciąż leżąc pod burzliwym niebem powiedziała:
"Wiem, że słońce jest po to, aby wschodzić"
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 6 sty 2012, o 15:34

Odp: Jakie seriale polecacie ?


Warto się zabierać za Hell on Wheels i American Horror Story?

Proszę o rzeczowe sugestie.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sty 2012, o 16:46

Odp: Jakie seriale polecacie ?

To ja inaczej: co warto z tego sezonu?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.