Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

1x01 - Pilot (V) » Zakończone Seriale » V • seriale forumtv.pl

Pierwsza seria serialu sc-f "V"

Informacja
Pobierz "V"

Czy będziesz kontunuował/a serial V!?

Tak!
17
81%
Jeszcze Nie wiem...
3
14%
Nie.
1
5%
 
Liczba głosów : 21
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 paź 2009, o 16:56

1x01 - Pilot (V)

V - Pilot!



Spoiler:


Premiera: 3 listopada 2009 roku.



Zapraszam do oglądania no i oczywiście komentowania. Proszę również brać udział w ankiecie dotyczącej serialu.

We Are The World haiti
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 28 paź 2009, o 16:36

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


ohh juz po tym trailerze poczulem klimat :) az mi ciarki przeszly jak pokazal sie ten statek.. Napewno bede ogladal, przynajmniej 2 odcinki zeby zobaczyc czy warto ;)
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 paź 2009, o 20:56

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


na V czeka bardzo dużo osób na napisy24.pl
Obrazek
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 lis 2009, o 16:38

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Jak dla mnie to na pewno najbardziej oczekiwana premiera tego roku, musieli by bardzo zepsuć ten serial żebym przestał oglądać :P
Nawet brat, który ogląda tylko z lektorem zastanawia się czy nie zacząć oglądać tego z napisami :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 4 lis 2009, o 21:27

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Jednym słowem Dzień Niepodległości w odcinkach :) Ta przywódczyni przybyszy Ana nieźle zakręciła tym reporterem :) Mieli 1 dużą wpadkę jak ten czarny idzie ulicą i nagle samolot się rozbija o droge kilka metrów od niego, a on nic poprostu idzie, naweto go nie odrzuciło, nie dostał odłamkiem, a była ich masa...

Ciekawie pokazali rozłupaną głowę partera Eriki jak ściąga mu skóre i nagle oczy UFO się otwierają :)
Serial napewno zagrozi Flashforword, ale nie na długo, bo za tydzień narazie ostatatni odcinek i napewno końcówke taką zrobią, że szczęki poopadają...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 lis 2009, o 21:35

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Lucas Scott napisał(a):Jednym słowem Dzień Niepodległości w odcinkach :) Ta przywódczyni przybyszy Ana nieźle zakręciła tym reporterem :) Mieli 1 dużą wpadkę jak ten czarny idzie ulicą i nagle samolot się rozbija o droge kilka metrów od niego, a on nic poprostu idzie, naweto go nie odrzuciło, nie dostał odłamkiem, a była ich masa...

nie pisz "czarny" bo w usa już byś siedział :P
A co do czarnego to jak sobie tak szedł to spojrzał na pilota i zamiast mu pomóc odwrócił wzrok...
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lis 2009, o 22:00

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Co za odcinek! Co za serial! Zdecydowanie najlepsza premiera jesieni. FlashForward się chowa, a ABC niech pluje sobie w brodę że wyświetli teraz tylko cztery odcinki. Chyba mało kto się spodziewał że będzie to najlepsza premiera jesieni z 14 mln na liczniku. I mam nadzieje że wynik ten się utrzyma i stacja zamówi cały, 20 odcinkowy sezon.

Widok statków obcych na tle największych miast świata był niesamowity. Wykonanie też. Mimo tego że widziałem już to na trailerze zrobiło to na mnie wrażenie. Tak jak widok miasta na statku - wspaniałe. Ta wybuchowa zabawka i transporter też niczego sobie :) Jednym słowem - brawa za efekty.

Pomysł też świetny - obcy przylatują nad ziemie w statkach które zatrzymują się nad miastami(prawie jak Distryct 9). Niby przybywają w pokoju, niby chcą pomagać, przemawiają pięknie, ale tak na prawdę mają jakieś zbrodnicze zamiary np. zagłada ludzkości :) Ruch oporu tworzy się już od pierwszego odcinka - nie tak jak się obawiałem po jakimś czasie. Nie wiadomo komu ufać, obcy może być każdym z nas. Trochę jak w BSG motyw cylonów. Klimacik jest. A jaszczury wyglądają obrzydliwie.

Bohaterowie mi się podobają. Elizabeth Mitchell lubie z Lost, do jej Eryki ciężko mi się było przyzwyczaić - agentka FBI i samotna matka, ale jest nieźle. Postać w miarę wyrazista jak na główną bohaterkę. Jej syn natomaiast mnie denerwuję. Młody buntownik itd. Już widzę jak narasta konflikt między nimi... Bardziej podoba mi się Lisa czyli Laura Vandervoort. Jest śliczna a dodatkowo nei wiadomo jakie ma zamiary. Ryan z początku był mi obojętny, ale wszystko się zmieniło jak okazało się że jest ufokiem. To było niespodziewane. Jednak jego związek już mniej mi się podoba, zapychacz. Chad Decker jest intrygujący - ma dylemat kariera czy moralność, oby ten wątek się rozwinął. Na koniec zostawiłem sobie Anne - nie dość że ładna aktorka to jeszcze umie grać. Już nie mogę siędoczekać jak będzie kogoś torturować albo knuć intrygi :) Zapomniałbym - jest jeszcze Jack czyli kolejna znana twarz - Tom z 4400 - ksiądz, który zna prawdę o przybyszach. Ten wątek mi się też podoba. Zresztą jak większość :D

Ciekawe w jaką stroną pójdzie serial - walka przeciw kosmitą po godzinach garstki ludzi czy może doczekamy się inwazji i podziemie :) Mam nadzieje że w tą drugą. I trzymam kciuki żeby oglądalność nie spadła.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 lis 2009, o 23:40

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Czesiek mnie serial zdecydowanie nie zachwycil tak jak Ciebie.
Poczatek byl swietnyl, efekt ze spadajacym samolotem super.
Statki kosmiczne tez ekstra zrobione.
A pozniej ok 25 minut nuuudy.
Ze Dale byl wtyka to bylo oczywiste.. ale ze bym przybyszem czy kims tam to juz nie tak bardzo.
Ogolnie mam nadzieje ze serial sie poprawi... w koncu pierwsze odcinki LOST''ow tez mnie nie zachwycily,aczkolwiek zaciekawyly, tak samo jak 'V'.
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 lis 2009, o 21:51

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Taifun napisał(a):nie pisz "czarny" bo w usa już byś siedział :P
A co do czarnego to jak sobie tak szedł to spojrzał na pilota i zamiast mu pomóc odwrócił wzrok...



Zapomniałem jak się nazywa, a nie chciało mi sie na filmweb wchodzić :)

Serial może niektorych z początku nie zachwycić, bo normalnie takiego serialu jeszcze nie było (pomijając wszystkie seriale o kosmosie np.Stargate, chyba, nie wiem jak to jest, bo nie oglądałem :) ) żeby obcy przylatują na ziemie i nie jest wszystko dokładnie wyjaśnione odrazu jak to w filmie gdzie jest początek i koniec w ciągu 2godz, a serialu pokażą co odcinek trochę tylko (w sumie widać na promie do 2 odcinka, że naprawde będzie się ostro działo...)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 5 lis 2009, o 22:26

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


jak interesuje Cię podobna tematyka ale w odwrotnej kolejności czyli kosmici przylatują ale to my ich nękamy obejrzyj film dystrykt 9.
Premiera następnego odcinka 10 listopada. Póki co zapowiada się hit.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 5 lis 2009, o 22:40

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Tylko ja jestem jakims odmiencem ? :p
Mi akurat podobal sie poczatek a pozniej akcja umarla...
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 lis 2009, o 12:51

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Z niecierpliwością od września czekałem kiedy wyświetlą pierwszy odcinek. I wreszcie się doczekaliśmy.

Jestem zachwycony. Choć pilot Flash Forward był bardzo dobry, to "V" przebiło wszystko.

Dobrze było zobaczyć Elizabeth Mitchell :) świetnie pasuje na główną bohaterkę.

Zobaczymy jak akcja potoczy się z jej synem. Na pewno będzie się buntował.

Było do przewidzenia, że nie przylecieli z pokojowym zamiarem.

A Erika została rzucona w sam środek ruchu oporu. Ciekawe, w którą stronę pójdzie akcja.

46 minut minęło jak 5. Doczekać się nie mogę następnego odcinka.

^^ ^^ ^^
trust him... he's a doctor!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lis 2009, o 15:09

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Czekałem na tego pilota od dobrych kilku miesięcy i nie wiem co napisać. Był świetny, ale spodziewałem się czegoś więcej.
Trochę za szybko ujawnili nam zamiary obcych, to, że żyją wśród ludzi, no i jeszcze to, że niby są zdrajcy wśród nich.
Teraz jedyna niewiadoma to kto jest obcym i ewentualnie motywy zdrajców od kosmitów.
Na pewno Laura Vandervoort jest dużym plusem :)
Ta aktorka z Losta nie bardzo mi się widzi, a syn od początku wqrza.
Porównując do premiery Flash Forward, chyba troszkę gorzej jest, za dużo ujawnili jak dla mnie. Porównując do SGU to nie ma co bo to zupełnie inna liga :D
Na razie o V jestem spokojny, będzie dobrze.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 lis 2009, o 15:23

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Nie wiem kto napisał, że jest to jeden z najlepszych pilotów ever. Chyba mu sie w głowie poprzewracało. :P Pilot nie był powalający, jak to zapowiadali, jednak nieźle się to oglądało. Statki nad miastami wyglądały fajnie, prawda, ale potem troche gorzej było. Szczególnie mnie zaskoczyli z bohaterką... Mało wyrazista. Uwielbiam Elizabeth Mitchell, dobrze gra i tutaj, ale ta bohaterka mi nie pasuje troche. Księdza już nie lubie. Prezenter jest troche dziwny, ale dam mu szanse. Anna jest bardzo ciekawa; postać grana przez Laure tylko się uśmiechała, więc nie wiem co myśleć, syn Erici będzie wkurzający, podobał mi się ten 'przewodnik' ruchu oporu i czarnoskóry policjant, chociaż jego związek rzeczywiście jest zapychaczem.

No cóż zobaczymy jak to sie rozwinie, licze, że będzie dobrze.

A najlepszą premierą sezonu jest Glee i wszystko się chowa. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 lis 2009, o 15:27

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Trochę za szybko ujawnili nam zamiary obcych, to, że żyją wśród ludzi, no i jeszcze to, że niby są zdrajcy wśród nich.


Tutaj się nie zgodzę. Zamiarów obcych przecież nie znamy. Wiemy tylko, że nie mają takich czystych zamiarów jak się może wydawać i to tyle. Zagłada planeta? Zrobienie z ludzi niewolników? Obiadku? :) Reprodukcja? Tego się pewnie z biegiem czasu dowiemy.

Ja się ciesze, że już w pilocie dowiadujemy się że gady były na Ziemi już wcześniej. Owszem można by było to pokazać jak cliffhanger przed przerwą, ale po co skoro może nas czekać coś większego :)

A co do zdrajców to nie byłbym taki pewny. Może Ryan ma jakąś tajną misję, może gdzieś jeszcze w śród nas są goście, a tylko o tym nie wiemy. To będzie budować klimat nieufności. A przynajmniej mam taką nadzieje :)
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 6 lis 2009, o 20:52

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


W sumie pierwszy odcinek mnie nie zachwycił, jednak zapowiada się bardzo dobry serial. Spodziewałem się jednak znacznie więcej, tak na otwarcie. Moim zdaniem wszystko zostało tak zaledwie liźnięte, bez wdawania się w szczegóły. Szybko i trochę chaotycznie. Nie było nawet kiedy podziwiać piękna statków obcych. Mam nadzieję, że wszystko się rozwinie i pomimo, że polot nie był spektakularny to sarial się takim okaże (swoją drogą FF jak dla mnie miał świetny pilot, jednak dalej jest trochę nudnawo).

Obrazek

<<

Azazel

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 61

Lokalizacja: Koszalin

Postdodano 7 lis 2009, o 15:01

Odp.: 1x01 - Pilot (V)


Super pilot (odcinek, nie ten który się rozbił :D ), zapowiada się interesująca, jeden minus za grę Elizabeth Mitchell, którą znamy z LOST, ale mam nadzieję że akcja i wątek pomogą mi o niej zapomnieć.
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 9 lis 2009, o 01:18

Odp.: 1x01 - Pilot (V)

Zapowiada się nieźle. Współczesny serial z efektami, ale jakby trochę w starym stylu.

Wątek konspiracyjny i postać dziennika wydają mi się na razie najciekawsze. Przydałoby się jeszcze obejrzeć ze 2-3 odcinki, żeby zobaczyć, jak to się będzie rozwijać, ale mam dobre przeczucia. Póki co wciągam serial na listę oglądanych na bieżąco.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (V)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.