Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 paź 2007, o 02:02

1x01 - Pilot

Chuck Bartowski is an average computer geek until he accidentally downloads files upon files of government secrets into his brain. He has now been scouted by the CIA to lead a double life of Buy-More clerk, and CIA agent.

Premiera: 24 września 2007
We Are The World haiti
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 15 paź 2007, o 07:59

Re: 1x01 - Pilot


Genialny pilot, zwałowy, ciekawy i jeszcze raz zwałowy. Nie pamiętam żebym przy jakimś innym pilocie się tak ubawił. Najlepszy pilot do serialu jaki widzialem do tej pory
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 paź 2007, o 14:30

Re: 1x01 - Pilot


Pilot mnie nie zachwycił, nawet planowałam zrezygnować z serialu. Najlepsze było pojawienie się Matthew Bomera :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 paź 2007, o 16:34

Re: 1x01 - Pilot


A mi się podobał, nie mogłam przestać się śmiać jak Chuck po "obejrzeniu" wszystkich rządowych sekretów po prostu padł :hah:
Ogólnie fajnie się oglądało, szczególnie, że lubię takie połączenie akcji i humoru.
Want your bad romance.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 paź 2007, o 17:37

Re: 1x01 - Pilot


KraX napisał(a):Genialny pilot, zwałowy, ciekawy i jeszcze raz zwałowy. Nie pamiętam żebym przy jakimś innym pilocie się tak ubawił. Najlepszy pilot do serialu jaki widzialem do tej pory


Mogę tylko powiedzieć: "Masz rację!". Zgadzam się z KraX'em w 100%. Jeden z lepszych pilotów do serialu, jaki oglądałem. :D
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 paź 2007, o 18:39

Re: 1x01 - Pilot


Też się zgadzam, pilot był po prostu zabawny i miło się go oglądało.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 paź 2007, o 16:40

Re: 1x01 - Pilot


Początek był świetny, mówię tu oczywiście o ucieczce przez okno. :D Później podobało mi się naprawianie telefonu:P

Chuck jest dość śmieszny i trochę ciotowaty.

Wiem że chodzi o jakieś sprawy z rządem, ale kto mi dokładnie wytłumaczy o co biega w tym serialu?
We Are The World haiti
<<

bushmen

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 18 paź 2007, o 23:36

Re: 1x01 - Pilot


Genialny pilot :D:D Duzo sie dzieje, trochę zawiodły efekty, ale rozumiem nie za duzy budżet. Oby serial nie skończył sie na paru epizodach. !
Obejrzane:
The O.C., One Tree Hill, Heroes, Prison Break, Lost, Dexter, Eureka, Desparate Housewives, Jericho, Veronica Mars, Hidden Palms

W trakcie:
Soprano, Gossip Girl, Grey's Anatomy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 paź 2007, o 14:47

Re: 1x01 - Pilot


Wiem że chodzi o jakieś sprawy z rządem, ale kto mi dokładnie wytłumaczy o co biega w tym serialu?


Ogólnie chodzi o to, że Chuck ma w głowie komputer rządowy :P i wie wszystko to, co rząd miał na tym dysku :P
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 21 paź 2007, o 14:10

Re: 1x01 - Pilot


Ogólnie chodzi o to, że Chuck ma w głowie komputer rządowy :P i wie wszystko to, co rząd miał na tym dysku :P

Ogólnie to Chuck ma informacje z tego komputera ... dokładnie obrazy "wgrane" do mózgu ... a na obrazkach są tajne informacje rządowe z różnych agencji (CIA,NSA,DEA ..)
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 26 paź 2007, o 15:45

Re: 1x01 - Pilot


Wiedziałem po obejrzeniu pierwszej zajawki na youtubie że będzie dobre i się nie myliłem :D Ktoś tam napisał że pilot nie był dobry, a pffee. Był genialny jak dla mnie, mocno wciągający, potrzebowałem właśnie takiego serialu od dawna :D
tak no fakt że Chuck jest ciotowaty jak ktoś to napisał ale to przecież właśnie o to chodzi, taki stereotyp geniusza komputerowego, bez obrazy dla nikogo oczywiście :P


sufer napisał(a):
Ogólnie chodzi o to, że Chuck ma w głowie komputer rządowy :P i wie wszystko to, co rząd miał na tym dysku :P

Ogólnie to Chuck ma informacje z tego komputera ... dokładnie obrazy "wgrane" do mózgu ... a na obrazkach są tajne informacje rządowe z różnych agencji (CIA,NSA,DEA ..)


Tak i jeszcze dopisać że one mu się przypominają jak widzi jakieś rzeczy związane z tym, sam nie jest w stanie sobie ot tak przypomnieć.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

HeroSHI

Postdodano 28 paź 2007, o 00:21

Re: 1x01 - Pilot


Zapowiadał się całkiem ciekawie, mam nadzieję, że cały serial zaskoczy mnie na plus tak samo jak ten pilot.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 lis 2007, o 20:36

Re: 1x01 - Pilot


fajny serial.
Narazie tyle mam do powiedzenia :P
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 lis 2007, o 21:26

Re: 1x01 - Pilot


To zobacz sobie kolejne dwa odcinki, ja zdycham ze śmiechu przy tym. :D
We Are The World haiti
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 21 lis 2007, o 00:26

Re: 1x01 - Pilot


Wczoraj zaczełam oglądać ten serial i uważam, że jest świetny. Połączenie ze sobą kilku stylow i do tego zabawne teksty po prostu super
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 28 lis 2007, o 16:08

Re: 1x01 - Pilot


pilot super, pierwsza scena genialna :D
sporo innych też było bardzo dobrych
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2007, o 19:17

Re: 1x01 - Pilot


świetny pilot.

Chuck jest genialny. Też mnie rozwaliło jak upadł po obejrzeniu tych zdjęć. :D

generalnie śmiesznie się zapowiada - Morgan jest najlepszy. :hah:

Captain Awesome. :cool:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 gru 2007, o 22:06

Re: 1x01 - Pilot

Zapowiadaliście, że taki super hiper ten pilot i prześmieszny, a jak dla mnie było trochę nudnawo. Było kilka fajnych momentów, ale już po pierwszym odcinku wiadomo co będzie się dziać w następnych.
Czy wszystko dalej jest do przewidzenia w następnych odcinkach, odpowiedź ktoś kto już obejrzał kilka? :]
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.