Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x01 - Pilot (Justified) » Zakończone Seriale » Justified • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2009, o 21:46

1x01 - Pilot (Justified)

Głównym bohaterem jest agent U.S. Marshal Raylan Givens, który egzekwuje sprawiedliwość według własnych zasad. W rezultacie zostaje przeniesiony do miasta, w którym dorastał, żeby zaprowadzić tam porządek.
źródło: iitv.info/justified/


Lawman follows Marshal Raylan Givens, a modern day 19th century-style lawman, who is enforcing his brand of justice in a way that puts a target on his back with criminals and places him at odds
with his bosses in the Marshal service. Resulting in a reassignment to the U.S. District covering the town that he grew up in.


Więcej info + fragment

Serial zmienił nazwę na Justified.
Można zobaczyć też trailer.

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 mar 2010, o 12:48

Odp: Justified


Oglądał ktoś pilota? Właśnie sobie go pobrałem. I tak czekam na opinie :P
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 mar 2010, o 13:53

Odp: Justified


Pierwszy odcinek był dobry, ale nie rewelacyjny. Postacie są dość ciekawe, mam nadzieje, że zobaczymy jeszcze tego gościa, którego Raylan postrzelił.

Ale wiadomo, to serial FX, więc się na 100% rozkręci jeszcze bardziej.
Ostatnio edytowano 21 mar 2010, o 19:22 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 mar 2010, o 14:22

Odp: Justified


Ja właśnie wczoraj oglądałem. Zapowiada się ciekawie. :P
Timothy Olyphant gra całkiem nieźle. Napięcie także było w niektórych scenach.
Klimat małych miasteczek, strzelaniny na środku ulicy, świetne postacie drugoplanowe. :P
Na pewno będę oglądał dalej.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 mar 2010, o 16:42

Odp: Justified


Też oglądałem i też będę oglądał.
Kolejny doskonały serial od FX trochę w klimatach Sons of Anarchy.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2010, o 19:20

Odp: Justified


Serial dostaje 2 sezon. Kolejny powód żeby obejrzeć resztę odcinków.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 mar 2011, o 23:35

Odp: Justified


Po niemal roku przerwy kolejny, bardzo podobny post do poprzedniego tylko że tym razem informuje o oficjalnym zamówienie 3 sezonu.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 lip 2011, o 12:50

Odp: Justified


Kiedyś obejrzałem pare odcinków, podobało mi się tak sobie, proceduralnie było, a to od początku oznacza dla mnie odejście od serialu. W kazdym bądź razie - wróciłem, skończyłem pierwszy sezon. I powiem tyle: było świetnie, serial rozkręca się od 7 odcinka, staje się mniej proceduralny i świetnie się go ogląda. Nie mogę się doczekac s2. POLECAM!

Walton Goggins jest bogiem!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 14 lip 2011, o 23:18

Odp: Justified


Zaczęłam głównie ze względu na Timothy'ego Olyphanta. I wciągnęło mnie - nie tylko ze względy na niego. Generalnie bardzo dobry pomysł na serial. Postacie są świetnie stworzone i zagrane. Fabułą też niczego sobie. Jeśli ktoś lubi bohaterów sprawiających problemy i strzelaniny to na pewno polecam :D
I nie mogę się już doczekać kolejnej serii.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lip 2011, o 23:35

Odp: Justified


Ja nie dawno dokończyłem 1 sezon i bardzo mi się podobało. Na tyle bardzo, że na pewno wrócę i mam nadzieje, że jeszcze w te wakacje. Timoty w roli Rylana wypadł fenomenalnie i nie dziwię się, że dostał nominację do Emmy. Podoba mi się, że to nie jest typowy procedural. Owszem co odcinek jest sprawa, ale i tak sporo dzieje się w okół historii bohaterów. Bardzo mi sie też podoba, że sporo pokazują tych złych. Musze też pochwalić Waltona Gogginsa i jego Boyda. Również kapitalna rola!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 lip 2011, o 09:30

Re: Justified


Obrazek


1x01 - 1x03
Zabrałem się za nadrabianie "Justified". Kiedyś dawno temu oglądałem pilot serialu i z tego co pamiętam, to nawet zacząłem drugi odcinek. Nie mam pojęcia, dlaczego porzuciłem oglądanie. Ale czy to ważne. :P
Ponownie obejrzałem pilota, a następnie dwa kolejne odcinki. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. :P
Podoba mi się bardzo główna postać, Timothy Olyphant gra naprawdę świetnie. Reszta bohaterów też się sprawdza, zobaczymy jak to będzie wyglądać po większej ilości odcinków.
Muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba muzyka. Bluegrass, nawet nie wiedziałem, że jest taki gatunek muzyczny. :P Kawałek w czołówce jest genialny. :D
Fabularnie serial również stoi na przyzwoitym poziomie, sprawy odcinków są ciekawe. Czekam na większe zainicjowanie głównego wątku, bo podobno taki się pojawia. :P

PS Jak ja uwielbiam nadrabianie świetnych seriali. :P Całe dwa sezony "Justified" przede mną, a do tego serial dostał zamówienie na trzecią serię. Bardzo dobra wiadomość! :]

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Justified)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.