Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01/1x02 - Pilot/The Cage » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 14:57

1x01/1x02 - Pilot/The Cage

1x02 - Pilot
Spoiler:

1x02 - The Cage
Spoiler:


Data emisji: 03.04.2011

Tematy połączyłem, ponieważ odcinki zostały wyemitowane w jednym ciągu // Tristan
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 17 kwi 2011, o 09:53

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Mnie osobiście te dwa pierwsze odcinki, które obejrzałem oczarowały znacznie bardziej niż Twin Peaks.
TP oglądałem nawet tak całkiem niedawno dla przypomnienia ale skończyło się w prawdzie na kilku odcinkach. The Killing to przede wszystkim niesamowity klimat na który składa się nie tylko ta tajemniczość związana z mordercom, którego to próbuję znaleźć policja ale takie wydawałoby się zwyczajne rzeczy, padający deszcz i kapitalnie wkomponowana muzyka, która niejednokrotnie ścisnęła mnie za gardło przy niektórych scenach. Serial MEGA, tyle mogę powiedzieć po tym co obejrzałem i mam nadzieję, że tak pozostanie - wciąż będzie ciekawie i klimatycznie.

Oceniam ten odcinek na 10/10
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 kwi 2011, o 11:06

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


całe AMC. akcja toczy się bardzo powoli, ale nie nudzi a wręcz przeciwnie.

odcinek zainteresował. ciekawy jestem czy zdołają utrzymać moje zainteresowanie tym jednym morderstwem przez cały sezon :P
trust him... he's a doctor!
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 17 kwi 2011, o 19:13

Re: Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Tristan napisał(a): ciekawy jestem czy zdołają utrzymać moje zainteresowanie tym jednym morderstwem przez cały sezon :P

Kto wie może pojawią się jakieś inne, bo nie wydaję mi się aby udało im się utrzymać ciekawość przez tak dużą ilość odcinków przy tylko jednym morderstwie.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 kwi 2011, o 21:56

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Serial mnie oczarował od samego początku. Jak na AMC przystało jest klimatycznie, powoli, dobrze ukazane cierpienie rodziny, a i inne postaci nie pozostają w tyle. Do tego trzeba dodać, że aktorzy odgrywają swoje role świetnie i nie ma miejsca na wpadki.

Co do samego morderstwa to jest strasznie interesujące. Pewnie zabójcę będziemy poznawali przez cały sezon, oczywiście nie wiedząc, że postać nim jest, aż tu na koniec suprise. :D Czekam, czekam na kolejne odcinki...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 kwi 2011, o 21:47

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Zgadzam sie, serial ten niesamowicie wciągnął mnie od pierwszego momentu.
Niesamowity klimat, muzyka , miejsce, wszystko tak idealnie pasuje do siebie , ze jestem zachwycony. Aktorzy tez sa swietni , świetna postac Holera, Linden , czy rodziców Rosie.
Jeremy tez jest ciekawą postacia , jak i ten cały burmistrz czy jak mu tam.
Najbardziej podobał mi sie oczywiscie ostatni moment ukazania piwnicy , w której zapewne torturowana była Rosie , i ta dziura z szatni dyżurnego, świetny klimat był przy tym. :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 kwi 2011, o 10:46

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Dobry klimat. Świetna muzyka i bardzo ładne zdjęcia, wszystko perfekcyjnie zmontowane i potrafi grac na emocjach widza. Uwielbiam ostatnią scene pilota, aktorzy są rewelacyjni (Michelle Forbes po raz kolejny udowadnia, że nie jest byle kim).

Kompletnie mi sie nie podoba za to wątek polityczny. Mam nadzieje, że będzie go jak najmniej, bo już zdążyłem znienawidzic cały sztab tego polityka cudownego.

Rodzice jak najbardziej na plus, tak samo pani policjant, jej wątki rodzinne i jej nowy partner, który jest troche nie ogarnięty. :D

Ogólnie, to całkiem niezły początek.

1x01 - 9
1x02 - 8.5
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 cze 2011, o 16:36

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Ogromnie się cieszę, że w końcu obejrzałem pilota. :P W sumie to wiadomość o nadchodzącym 2 sezonie, mnie jeszcze bardziej zmotywowała.
Wrażenia po tych dwóch odcinkach są bardzo pozytywne, stacja AMC jeszcze mnie nigdy nie zawiodła (no może anulowaniem Rubicona, ale to inny rodzaj zawodu).
Klimat, powolność akcji, nastrojowa muzyka, świetna gra aktorska. Wszystko jest na wysokim poziomie.
Partnerska dwójka detektywów przekonała mnie do siebie w 100%. Holder był genialny, gdy wyciągał od nastolatek informacje na temat "Klatki". A Linden zabłysnęła sprytem pytając się radnego o szpiega umieszczona w szkole. :P
Wątki rodzinne także wydają się interesujące. Cierpienie rodziny Rosie emanowała z ekranu tak jak powinno. Wątek syn/przyszły mąż/Linden też przyniesie nam pewnie kilka ciekawych scen w przyszłości.
Wątek polityczny radnego Richmonda jest póki co najmniej ciekawy, ale myślę, że się jeszcze rozwinie. Interesuje mnie sprawa z kretem w jego sztabie, stawiam na jego doradczynię. :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 sie 2011, o 13:35

Odp: 1x01/1x02 - Pilot/The Cage


Juz od 4 miesiecy mialem pilota na dysku i jakos nie moglem sie za niego zabrac, ale udalo sie :)

Nieustanny deszcz, szarosc. Przewaznie nie lubie takiego klimatu, ale do tego serialu pasuje to jak najbardziej.

Dobrze, ze serial bedzie sie skupial na konkretnej sprawie, mam nadzieje ze na koniec sezonu poznamy zabojce(zabojcow?) Rose.

Do glownych bohaterow jeszcze jakos sie nie przekonalem..
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1x01/1x02 - Pilot/The Cage
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.