Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

jaceksc

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: szczecin

Postdodano 1 cze 2007, o 08:46

Wydaje mi się, że ktoś pomógł sylarowi dostać sie do tego kanału zabierze mu mózg na tym samym patencie jak robił to sylar i to będzie najgorszy boogyman o ktorym mowiła molly ;)
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 15:08


Odcinek ogółem był trochę słaby jak na season finale.
Aczkolwiek początek 2 rozdziału... poczułem tu taki jakiś bardziej komiksowy klimat i mam nadzieję, że Heroes będzie w końcu miał kiedyś taki typowy komiksowy klimat :D
Obrazek
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 8 lip 2007, o 14:48


Mysle ze juz znamy tego "najgorszego" i bedzie to spora niespodzianka... moze i matka Petera i Nathana bo jak narazie nie pokazala swojej mocy (moze jej w ogole nie miec). Troche szkoda ze Lindermana usmiercili bo mial bardzo pozyteczna zdolnosc (uzdrawianie). Peter na pewno przezyl ten wybuch bo ma zdolnosc regeneracji co do nathana mam watpliowsci. Mozliwe ze Sylar bedzie pozniej po stronie Petera aby zabic najwieksze zagrozenie. Swoja droga ciekawe co wymysla... jaka zdolnosc bedzie miala ta osoba. Sylar nie mogl byc karaluchem bo nie przejal mocy od cindiace czy jak to sie tam pisze. Bardzo mi sie podobalo w ostatnim odcinku to zgranie herosow i wzajemna pomoc jak Niki ratuje Petera. Co do drugiego sezonu "Pokolenia" mysle ze bedzie on glownie poswiecony przeszlosci, pierwszym herosom i jak sie to wszystko zaczelo. Peter to taka pierdola straszna zamiast jak najwiecej tych mocy przejmowac to on nic nie robi:/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 lip 2007, o 01:39


Co się stanie z Peterem i Nathanem? Czemu Hiro wylądował w dalekiej przeszłości? Jakie umiejętności posiadał Charles? Na czym będzie polegał rozdział drugi? Co się stało z Sylarem, został z niego karaluch?
Ho ho masa pytań ... mnie też interesują odpowiedzi na nie ... Najbardziej sprawa Nathana i Petera ... chciałbym żeby przeżyli.
Końcówka odcinka była super ... pojawienie się Nathana na koniec i jesj tekst do Claire.
Trish napisał(a):Nie wiem za bardzo co to miało być z ojcem Simone
Tak jak mówił ojciec Hero ... kiedyś grupa ludzi walczyła dla dobra ludzkości a potem część z nich "zbłądziła" to pewnie był Liberman itp.
HeroSHI napisał(a):1. Wojownik z czasów do których cofnął się Hiro jest zaskakująco podobny do jego ojca.
Możliwe że Hero jest z nim spokrewniony.
bluevein napisał(a):Podobało mi się natomiast poświęcenie Nathana, naprawdę się wzruszyłam i mam nadzieje, że jednak przeżył [nie wiem jakim cudem, ale cóż]
Jak to jak ... poleciał z Peterem ... puścił go tuż przed wybuchem i odleciał.
domin napisał(a):matka petera tez napewno ma jakas moc tak jak reszta,
Matka petera to może być ten drugi zły heros o którym dziweczynka nie chciała nawet myśleć.
Gość napisał(a):po drugie odcinek opisujący przyszłość- czili żyje i ma nowe moce przejęte- np. przenikanie przez sciany, latanie i zmianę percepcji...
teoretycznie przyszłość mogła się już zmienić ... poza tym nieuniknionym punktem powstania tej przyszłości był wybuch.
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 3 sie 2007, o 12:00


fajny odcinek szkoda ze ostatni i co dalej bedzie z naszymi bohaterami okaze sie w 2 sezonie juz sie nie moge doczekac.
zwariowana dziewczynka
<<

Michalina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 67

Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postdodano 3 sie 2007, o 12:36


nie wiem czy pamiętacie jak Syler był w fabryce papieru u Bennet'a i tam go czymś szprycowali Bennet'a nie ochodziło czy przeżyje czy nie i wtedy była taka akcja ze po łóżku na którym dogorewał Syler szedł karaluch i scene urwali.Jakiś gościu zadzwonił do Benneta że Syler nie żyje i wszystko niby skończone i wtedy Syler ożył (chyba w kostnicy). Moim zdaniem ta akcja z karaluchem jest taka że: Syler zeżarł tego karalucha w fabryce i jak wiadoma karaluchy to jedyne stworzenia które przeżyją wybuch nuklearny i wogóle trudno je wytępić, (chyba że zdeptać ;) :razz: ) i jakoś się z nim połączył i "może??" sie w miego zmieniać.
Tak sobie tylko kombinuje. Pamiętajcie tu niema rzeczy nie możliwych :cool:
Kimkolwiek jesteś możesz być tylko sobą.
<<

Michalina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 67

Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postdodano 3 sie 2007, o 12:40


Najgorsze jest to ze na 2 sezon trzeba jeszcze poczekać pewnie z pół roku w USA kręcą dopiero 6 odcinek. :sad: :( :sad: :sad: :sad:
Kimkolwiek jesteś możesz być tylko sobą.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 3 sie 2007, o 12:48


Maly SPOILER:

To niemozliwe bo ta smuga krwi byla za duza jak na karalucha;) Sylar przezyl bo ma byc najwazniejsza postacia w 2 sezonie. Slyszalem plotki ze tym drugim zlym herosem ma byc..... ojcec Sylara lol:P Nathan i Candice podobno zgineli i ten zly przejal moc candice i przemieni sie w nathana. Sylar przestanie zabijac i opowie sie po stronie dobrych herosow. Ojciec Sylara bedzie chcial zabic syna aby stac sie najpotezniejszym herosem. Zaznaczam ze to tylko plotki! nic nie jest w 100% potwierdzone przez rezysera ;)

2 sezon w USA ma premiere 24 wrzesnia. Ma byc pokazane 10 odcinkow po czym przerwa na kilka tygodni. Pewnie wszystkiego jeszcze nie nakrecili.
Ostatnio edytowano 3 sie 2007, o 12:59 przez Kaemil, łącznie edytowano 2 razy
<<

Michalina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 67

Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postdodano 3 sie 2007, o 15:58


pewnie ze smuga była duza a moze sie zmienił dopiero koło włazu.
dobra dosyc tego wymyslania głupot i tak na pewno nas zaskoczą w 2 sezonie czym czego sie nie spodziewamy.Nie moge sie doczekac :hihi:
Kimkolwiek jesteś możesz być tylko sobą.
<<

ankaczek1

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Tokio...albo nie Paryz

Postdodano 3 sie 2007, o 17:09


Co wy wszyscy macie z tym karaluchem. Wiadomo ze w Nowym Yorku jest ich na pęczki. Poprostu se łaził a biednemu zwierzątku nie dają spokoju ;) . Oczywiście ze Sylar zwiał na tym polega ten serial... a w ogóle to zmarłych sie pilnuje... każdy to wie :hihi:
<<

grzech1991

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 3 sie 2007, o 20:48


witam jestem nowy na forum i jednocześnie fanem tego serialu i mam jedno pytnie moze banalne

sezon 2 będzie w Polsce od września czy u nich?
<<

Peter Petrelli

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Postdodano 3 sie 2007, o 20:57


Cały 1 sezon oglądałem na TVP1 bo wcześniej nie słyszałem o Herosach a tu prosze -mój ulubiony serial. Ale jakbym miał czekać na 2 sezon w Jedynce to bym chyba się zestarzał chociaż mam dopiero 14 lat więc czekam na premierę w USA żeby sobie ściągnąć.
Moi idole: Peter Petrelli&Sawyer&Michael Scofield
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 4 sie 2007, o 18:29


w Polsce 2 sezon zapewne bedzie za rok i to najwczesniej heh;)
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 5 sie 2007, o 16:08


Może nie będzie tak źle i puszczą wcześniej.
.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 sie 2007, o 10:10


Nie sądzę żeby puścili wcześniej niż wiosną przyszłego roku.
<<

wilk_szary

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Tarnów

Postdodano 7 sie 2007, o 10:18


Ja sądzę, że puszczą w maju, tak jak pierwszy sezon.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 lis 2008, o 03:45

Re: 1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE


Ogólnie bez szału, spodziewałem się w końcu super walki Peta z Sylarem, jakieś latanie, telekineza, strzały kulami ognia z rąk i takie tam. ;p

Interesuje mnie najbardziej o co chodzi z tymi starymi Herosami, czyli ojcem Petrellich matką Petrellich, Lindermanem i innymi, czemu nie powiedzieli jakie kto miał moce. ;p

Interesuje mnie też o co chodzi z Charlsem i dlaczego Pan Benet powiedział Petemu żeby mówił do niego Noah...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 gru 2008, o 09:55

Re: 1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE

Dobry odcinek, ale nie powalający, nie nadaje sie na finał sezonu. :p
Peter z Nathanem polecieli i...? Nie sądze, żeby zginęli.
Fajnie, że wszyscy się na końcu spotkali.
Hiro 400 lat wcześniej wylądował. xD Ludzie, co on tam będzie robił? :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.