Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 maja 2007, o 18:49

OMG, i to jest ta jedna 'nieścisłość' którą zauważyłeś ?
W każdym odcinku można zauważyć całą masę nieścisłości, a ty akurat podajesz coś, co nieścisłością nie jest. Peter jak wiadomo jest fajtłapowaty i nie radzi sobie właściwie z żadną swoją zdolnością.
<<

grabar999

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 23 maja 2007, o 19:42


nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu bez seriali...jericho0 ściągnęli z anteny, na prison break trzeba do września czekac, a na heroes pewnie nie krócej...poleccie mi jakiś fajny serial :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez grabar999, łącznie edytowano 1 raz
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 23 maja 2007, o 21:01


senatorzyna wcale nie musial umierac, wystarczylo ze wywalil brata w przestrzen i wrocil, heh samuraj to raczej napewno ktos z rodziny hiro, matka petera tez napewno ma jakas moc tak jak reszta, heheh fajnie ze hiro akurat przeniosl sie w miejsce gdzie byli tamci samurajowie i pojawil sie ten super extra samuraj ;D ehhh to przeznaczenie ... przesadzaja ehe. aaaaaaa no i peter najwieksze zdolnosci i moce i najgorsza ciota ze wszystkich :cool:
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 maja 2007, o 23:28


wiec czas na refleksje po obejrzeniu... :)

za mało napięcia...
Claire fajnie skoczyła z okna jak już wstała mogła pomachac :hah:
nie bede oryginalna bo walka Petra kontra Sylar była do bani mogli zrobic jakis pokaz mocy czy cos... aczkolwiek fajnie że w niby walce wzieli udzial inni heroes jak Niki i Hiro, który pokazał swoja odwage i uratował Ando :) co do Nathana i Petera to faktycznie mogli nie robic takiej szopki Petera zapewne sam nie potrafił odlecieć ale przeciez mozna ylo go zabic a potem wskrzesic chociaz mozliwe że to by nic nie dalo albo poprostu potrzeba byla odrobina dramatyzmu...
mysle ze Nathan przezyje mozliwe że pomogl Peterowi oddalic sie a sam odlecial... Hiro wyladowal daleko ;) zapewne dlatego ze lecial z dosc duza predkoscia kiedy Sylar zadal mu cios i kiedy sie teleportowal cofnelo go tak daleko...
co do Sylara to dziwnie zakonczyli jezeli uciekl i nie ma ciala to pomyslcie jak moglo byc tak ze nikt tego nie zauwazyl?! Bennet i Claire spokojnie odeszli do domu, Mohinder tez nic nie wspominajac o Niki i reszcie no sorry nikt nie zauwazyl ze nie ma ciala Sylara?!?!?!?!

Mamusia Petrelli zapewne cos ciekawego ukrywa może to ona jest tym złym człowiekiem który widzi Molly gdy mysli o niej?! Charles tez byl dziwny a Peter przeniosl sie w czasie bo mial wczesniej kontakt z Hiro i zapewne przejal jego moc... Albo złym człowiekiem jest ktos nieznany jeszcze, np.: osoba z ktora kiedys dawni Herosi(mamusia Petrelli, Charles, Linderman, Tatuś Hiro itd.) przed rozłamem walczyli...

no coż dowiemy sie kiedys... :)
<<

motabuss

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 23 maja 2007, o 23:32


Zly czlowiek to moze kongresmen o ktorym wspominala mama Petera.Wogle tworcy zapowiedzieli przypomnienie dawny herosow
<<

Gość

Postdodano 24 maja 2007, o 12:50


w zakończeniu jest jeszcze jeden ciekawy symbol- Sylar ucieka jako karaluch....Serial zaczynał się dywagacją Mohindera na temat karaluchów i systemu dostsowania i stwierdzenia że one przeżyją wybuch atomowy....
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 24 maja 2007, o 12:58


a udowodnij ze to sylar a nie jeden z miliarda karaluchow ktory chcial sie przewietrzyc i skorzystal z okazji?? :D
<<

Gość

Postdodano 24 maja 2007, o 13:02


grabar999 napisał(a):
HeroSHI napisał(a):[ Dodano: 2007-05-23, 16:25 ]
Fiq napisał(a):Według mnie można była bardziej zaskoczyć a nie iść w stronę Happy Endu….Świetny był by HE z nagłym zaskoczeniem, czyli wszystko gra, Sylar leży pokonany, Peter nie wybucha, pojawiają się uśmiech i nagle widać wybuch….który jako asekurację takiego zakończenia (HE) przygotowała stara gwardia….

o czym Ty mówisz?


a czego nie rozumiesz dokładnie?

wybuch zwykłej bomby to mogło być zabezpieczenie Lidermana, Babci Petera- na wypadek gdyby on sam nie wybuchł- i wydaje mi się że takim wybuchem może się zacząć II sezon...

domin napisał(a):a udowodnij ze to sylar a nie jeden z miliarda karaluchow ktory chcial sie przewietrzyc i skorzystal z okazji?? :D


po pierwsze wskazuje na to I odcinek:)
po drugie odcinek opisujący przyszłość- czili żyje i ma nowe moce przejęte- np. przenikanie przez sciany, latanie i zmianę percepcji...

Sylar mógł od kogoś przejąć umiejętność przybierania postaci zwierząt...

według mnie na razie nie zmienili tej przyszłości ale o tym jeszcze nie wiedzą
a do wybuch dojdzie...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
<<

siwy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 24 maja 2007, o 17:45


Odcinek świetny! Wprawdzie było kilka nudnych momentów (telefon, kocham cie - ja ciebie tez) ale końcówka mi się podobała bardzo :viva: ostatnie 10 minut mocno trzymało w napięciu, no i fajnie postąpili z tym że to Nathan zabrał Pitera do góry, bo gdyby znowu walnęli taki tekst "SPOKOJNIE, MOGĘ TO KONTROLOWAĆ" to bym przestał ten film oglądać.Teraz nie pozostaje nic tylko czekać do września na 2 sezon. Już nie mogę się doczekać :viva: :viva: :viva: :D :D :D ;D ;D ;D :papa: :papa: :papa:
It's TiMe To Safe ThE WoRlD
<<

1madzik

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 24 maja 2007, o 18:02


mi sie tam podobał, juz nie moge sie doczekac drugiego sezonu. Podejrzewam,ze tym zlym to rzeczywiscie moze byc matka Nathana i Petera. Ciekawe z tym karaluchem, moze to Sylar,albo moze po prostu zrobili zebysmy sie z ciekawosci zżerali od środka. Agrabar999 :) polecam ciekawy serial, w którym wartka akcja i ilość głównych i jednocześnie ważnych bohaterów bije wszystkie dotychczasowe seriale no i przede wszystkim jego nieskończoność :hah: "Moda na sukces" to jest to :x :razz:
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 maja 2007, o 21:45


No nie... Ja chcę wrzesień... Albo 2 serię wcześniej. Cokolwiek! ^^
Sylar-karaluch bardzo prawdopodobne... Też o tym pomyślałam. ;)
Wydaje mi się, że Nikki i DL zaadoptują Molly. Polubiły się dzieciaki :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 maja 2007, o 22:07


Mi się jednak wydaje, że Mohinder związał się z nią na tyle, że się nią zaopiekuje, w jakiś sposób ona zastępuje mu zmarłą siostrę ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2007, o 22:15


Connie napisał(a):Polubiły się dzieciaki :P


Nic dziwnego skoro są "special" w tak młodym wieku :P
Ale mi się też wydaje, że to jednak Mohinder się nią zaopiekuje... a dzieci, przecież będą mogły się spotykac :hihi:
Want your bad romance.
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 24 maja 2007, o 22:44


bluevein napisał(a):... a dzieci, przecież będą mogły się spotykac :hihi:

no ... na corocznym zlocie"herosow" ;D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 24 maja 2007, o 23:10


Ale z doopy odcinek, to przeszycie Sylara mieczem śmiech na sali, koleś stał jak kołek i nic nie robił (a jak do niego strzelał Parkman to koles zatrzymał kule), to całe wybuchanie i Nathan który odfrunął - ale bubel :)

Klatus on sie nie regeneruje jak Claire, ale ma też coś podobnego chyba, bo w dzisiajszym odcinku jak siora oglądała na TVP, to Parkman jak jeszcze był w tym całym FBI przez chwile strzelił pare razy w Sylara, ten się przewrócił ale zaraz wstał i uciekł. Bo inaczej tego zmartwychwstania wytłłumaczyć nie potrafię :)

PS Jaki karaluch co wy mówicie ? tam był ścieżka krwi z dużego obiektu jakim był człowiek wpełzający do kanałów, a karaluch był od tak żeby scene uatrakcyjnić :)
Ostatnio edytowano 24 maja 2007, o 23:13 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 25 maja 2007, o 11:33


zgadzam się było pokazane że smuga krwi ciagnie sie do kanału w końcu wieko studzienki tez bylo odsunięte a karaluch tego nie zrobił....

wg mnie karaluch byl aby nawiazac do wczesniejszej teorii Mohindera o nich a nie że Sylar sie nim stał... tak czy inaczej dennie że nikt nie zuwazyl że ciala Sylara nie ma!!! no sorry ale ich chyba powinno to interesowac... ale nie wszyscy sie do domków rozchodza... :what: :roll:

pewnie Mohinder sie zaopiekuje Molly a kontakt napewno bedzie z Niki i jej rodzina w koncu wszyscy sie spotkali... może stworza cos w stylu grupy Heroes...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 26 maja 2007, o 08:29


KaruzeL napisał(a):Klatus on sie nie regeneruje jak Claire, ale ma też coś podobnego chyba, bo w dzisiajszym odcinku jak siora oglądała na TVP, to Parkman jak jeszcze był w tym całym FBI przez chwile strzelił pare razy w Sylara, ten się przewrócił ale zaraz wstał i uciekł. Bo inaczej tego zmartwychwstania wytłłumaczyć nie potrafię :)

Właśnie zacząłem się zastanawiać i możliwe, że to po prostu błąd twórców serialu i nie pamiętam już dokładnie tej sceny, ale przecież mógł zatrzymać kule i nie było to dokładnie pokazane.
See you in another life, brother...
<<

Gość

Postdodano 1 cze 2007, o 00:24

NIe wiem co on zrobił z tymi kulami ale chyba ich nie zatrzymał tak to przynajmniej wygladało. Jednak jezeli zrobił cos w stylu regeneracji to cała fabuła 1 sezonu nie ma sensu. Dlatego moze lepiej uznajmy to za mały bład tworców a jak wiadomo kazdy serial ma błędy ;) A co do teorii z karaluchem to jest bardzo prawdopodobna. Myśle że to rzekome zejscie sylara do kanału było przez niego upozorowane a on sam w jakis sposób ucieknie. Niezbyt mądra teoria ale nic lepszego mi do głowy nie przyszło :]
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1.23 - How to Stop an Exploding Man SEASON FINALE
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.