Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

1x01 - Pilot (Misfits) » Zakończone Seriale » Misfits • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

siela

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 16 maja 2010, o 00:40

1x01 - Pilot (Misfits)

Obrazek

THE MISFITS
(Niedopasowani) to brytyjski serial fantastyczny opowiadający o grupce bardzo nietypowych superbohaterów. Specjalne moce dostają tym razem nie nieśmiali przeciętniacy (no może poza jednym), a społeczni wyrzutkowie, których trafił piorun podczas wykonywania robót społecznych za popełnione przestępstwa.

Nie liczcie też na ratowanie świata, to nie supermani, ważniejsze są własne tyłki. Misfits to doskonała, bezpruderyjna komedia z ostrym językiem i scenami. Nie jest to jednak bezmyślna chałtura, każdy odcinek skłania do przemyśleń i porusza jakiś problem umiejętnie łącząc (niekiedy czarny) humor z typowym dramatem. No dobra, przesadzam, to głównie komedia.

Wśród bohaterów mamy czarnoskórego sportowca przyłapanego na handlu narkotykami, który potrafi cofać czas, gadatliwego świra nabijającego się z wszystkiego i wszystkich, blacharę (chav), która czyta w myślach, dziewczynę, której każde dotknięcie doprowadza ludzi do seksualnego szaleństwa, czy też nieśmiałego zboczeńca potrafiącego znikać bez śladu, ale tylko jeśli nikt nie patrzy.


GATUNEK: Fantasy/Czarna Komedia
Do tej pory została wytransmitowany pierwszy sezon liczący 6 odcinków. W Maju 2010 ma ruszyć transmisja 2 sezonu.

Kolejny świetny brytyjski serial.Jeden z moich ulubionych. Gorąco polecam ! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 cze 2010, o 17:57

Odp: Misfits (2009)


no to co, Chrs, robimy sobie nasz własny mini maratonik ? :D ja jestem gotowa :d
pilot był porąbany, ale i świetny. uwielbiam tego chłopaka w loczkach :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 cze 2010, o 18:26

Odp: Misfits (2009)


Oczywiście! :D

Pilot był strasznie dziwny, ale zgadzam się, że świetny. xD

Nienawidze tego w loczkach (co było do przewidzenia :p), za to lubie tego 'dziwnego'. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 cze 2010, o 22:04

Odp: Misfits (2009)


serial groteska xD
w ogóle kto wpadł na ten caly burzowy pomysł.LOL Xd Xd
Ojczym psem xD Xd xD xD
Loczek uprawiał sex ze staruszką xD
A ta co się na nią rzucają to biedna jest :p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 cze 2010, o 22:22

Odp: Misfits (2009)


Ja powtórze, że to jest po prostu dziwne. XD

Staruszka z tym gościem... LOL. xD

O co w tym wogóle chodzi? Ma jakiś sens czy raczej nie? xD

Ale ogólnie ciekawie, ciekawie. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 cze 2010, o 22:25

Odp: Misfits (2009)


O co w tym wogóle chodzi? Ma jakiś sens czy raczej nie? xD

ja to bym raczej stawiała, że nie ma xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 lis 2010, o 19:16

Odp: Misfits (2009)


Jak to nie ma sensu? :P
Serial mi się bardzo spodobał. Nathan jest najlepszy. :D

Co do tego seksu ze staruszką, aktor powiedział, że mamie przekazał, że ma tego odcinka nie oglądać. xD
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 lis 2010, o 19:46

Odp: Misfits (2009)


no a ma ? XD nie ma, jest nieźle pokręcony, ale taki w nim urok :D
ale ja bardzo lubię :D 1 odcinek 2 sezonu już obejrzany.
A Nathan świeeetnyyy :D
aaa, cudownie u Ciebie w profilu teraz Paulina jest :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 lis 2010, o 20:02

Odp: Misfits (2009)


No ma. :D To znaczy, wg mnie te wszystkie moce są logicznie dobrane. Simon może stać się niewidzialny, bo zawsze czuje się ignorowany i odtrącony, Kelly zawsze miała obsesję na punkcie tego, co inni o niej sądzą, itd. A ta starsza babka chciała być znowu młoda, bo przez całe życie żałowała, że za mało się bawiła i była samotna. Przynajmniej mi się tak wydaje. :)

Monkey Slut xD
No i Nathan zauważający lody Cornetto obok trupa. xD

Dziękuje. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 27 lis 2010, o 17:25

Odp: Misfits (2009)


aaaaaaa odcinek 2x03 ! omg, omg:D cudowny, cudowny :D
Simon/ Alisha, aaaaaaaa <3
Nathan gej xd xD xD xD
ale ta sprawa z orzeszkami to była makabrycznie głupia xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lis 2010, o 14:49

Odp: Misfits (2009)


Ta scene a orzeszkami była śmieszna. xD
Nathan/Simon :D Dobre sceny mieli. I potem jeszcze Simon się z niego nabijał, że powinni o tym pogadać. xD
Nathan/Kelly...awww ale szkoda mi było Nathana, ale zachował się jak napalony chłoptaś. :P
future Simon/Alisha - hot, ale nie ufam mu.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 gru 2010, o 22:23

1x01 - Pilot (Misfits)


Ciekawy brytyjski serial. Nie mam ulubionego bohatera póki co ale rzeczywiście jak ktoś już wyżej napisał serial-groteska.
Jestem po 1 odcinku.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 gru 2010, o 10:56

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)


już dawno nie było takiego pilota, który by mnie tak strasznie zaciekawił...

no i pojawiło się Misfits. właśnie jestem po pierwszym odcinku.

miałem ochotę na coś brytyjskiego... okazało się, że to bardzo dobry wybór. w ogóle nie zawiodłem.

odcinek oczywiście dziwny. ale maksymalnie mnie wciągnął.

co do postaci to najbardziej polubiłem tego dziwnego i bodajże Nathana ;)

do tego fajna muzyka.
trust him... he's a doctor!
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 22 lut 2011, o 11:13

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)


Porąbany serial :D , ale jednak fajny.
Te moce jakoś dziwnie dobrane , najbardziej denerwuje ten psychol ;), a najzabawniejszy jest Nathan (świr). Ta Kelly mi sie nie spodobała , ale to tylko przez jej cięty język. Alisha za to ma fajną moc :P Odcinek na plus.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 mar 2011, o 18:51

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)


Wow! :D Ale to jest fajne i...dziwne! :D
Bohaterowie są prześwietni, jestem ogromnie ciekawe jak dalej potoczy się ten serial. :P
Od samego początku czuć brytyjski klimat. :P Moce są dziwne, ciekawe co za moc odkryje Loczek. :P
Efekt trafienia ich przez piorun był przezabawny i przerysowany. :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 mar 2011, o 23:59

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)


też ostatnio widziałam pilota :P dziwnee xD polubiłam na początku Nathana Loczka ale po jakimś czasie zaczął mnie wkurzać. Jak mnie dopadnie nuda to obejrzę kolejny odc
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 22 wrz 2011, o 14:01

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)


To chyba bedzie drugi brytyjski serial, ktory polubie :) (pierwszy to Merlin),
Nawet mnie az tak nie drazni akcent :p

Pilot byl dobry :) Wciagnal mnie jak nic, na pewno bede ogladal dalej. Widze w tym duuuzy potencjal.
Samo trofienie przez piorun bajeczne troche, ale pozniej bylo tylko lepiej. Bohaterowie jak najbardziej przypadli mi do gustu. Ten koles w lokach na poczatku mnie irytowal i juz wkurzal swoim zachowaniem a teraz juz sie przyzwyczailem i zaczalem go lubic :) Nie moge sie doczekac az pokaza jaka ma moc :)

Kelly(tylko jej imie zapamietalem :p ) chyba nie lubi byc nazywana 'dresiara' :p Poza tym jej moc jest standardowa, czytanie w myslach.

Niewidzialny to troche taki odludek.

Ta druga babka ma przedziwna moc :D Ciekawe jak ja wykorzysta :)

Dobra koniec gadania, zabieram sie za drugi odcinek :)
Obrazek
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 25 lis 2011, o 23:14

Odp: 1x01 - Pilot (Misfits)

Dużo dobrego się naczytałem, więc postanowiłem sprawdzić... i już po pilocie jestem zachwycony! Serial faktycznie mocno porąbany, ale w jak najlepszym tego słowa znaczeniu..
Początkowo scena gradobicia i burzy trochę kuła mnie w oczy, ale z czasem stwierdziłem, że idealnie przerysowana, pasowała świetnie.. Zastawiałem się, co jeszcze można wycisnąć, z już mocno wyeksploatowanego tematu, zwykłych ludzi pozyskujących nadprzyrodzone moce. Brytyjczycy pokazują, że można wiele.. może nawet więcej niż dotychczas się udało. Wystarczy tylko dać te moce outsiderom, społecznym wyrzutkom, drobnym kryminalistom..

Postaci są prześwietne! Najbardziej polubiłem irytującego Nathana i dresiarę Kelly (akcent! :hearth ), ale to może dlatego, że najwięcej czasu poświęcono tym postaciom. Ciekawe jak cała piątka wykorzysta swoje moce.. No i przede wszystkim jaką zdolność pozyskał Nathan? Czuję, że to coś mocnego, skoro jako jedyny nie objawił żadnych mocy w pilocie. No i w ogóle co za moc Alishy! :D Ciekawe w jaki sposób przyjdzie jej ją wykorzystać i czy będzie w stanie ją jakoś opanować, bo w przeciwnym razie to jej nadprzyrodzone zdolności najbardziej uprzykrzą życie.. Mam nadzieję, że ożywi się trochę postać Simona, bo na razie trochę mnie irytuje jego wycofanie i anemiczność.. Liczę, że wyjdzie z niego jakiś psychol, bo na takiego się zapowiada.. :D

Zauważyłem, że ich moce nie są takie całkiem przypadkowe: nieśmiały, wyalienowany, mający problem z nawiązywaniem relacji z ludźmi potrafi znikać. Sportowiec, który zawalił swoją karierę, bo złapano go na posiadaniu koki i tego bardzo żałuje, może cofać czas. Wyraźnie prowokująca swoją seksualnością dziewczyna - pobudza za pomocą dotyku. Nie mogę tylko logicznie przypisać cech Kelly do czytania w myślach.. No i co za moc może wyniknąć z bycia superdupkiem (Nathan)?! :D

Dialogi są genialne. Brytyjski humor w wyśmienitym wydaniu! Nathan rozwala mnie każdym swoim tekstem.. W ogóle każda scena grupowa całej piątki prześwietne! :D
Super, że emitują już 3 sezon, bo przynajmniej nie będę musiał się z tymi psycholami rozstawać po sześciu odcinkach... Lecę na drugi epizod!
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Misfits)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.