Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lut 2013, o 02:26

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

Spartacus, Battlestar Galactica, Community. Na prawdę dobry The Wire.
<<

stereoman

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 11 lut 2013, o 13:10

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Ok, sprawdzę Spartacusa i The Wire. dzięki :)

Zacząłem jeszcze oglądać House of Cards - genialny! :)
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 9 kwi 2013, o 01:53

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Szukam seriali akcja/sensacja
Jak w sygnaturce:
Skończyłem: Heroes, El Internado, Human Target, SG-1, SGA, SGU, Dr. House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, The Listener, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland

Oglądam(na bieżąco): Touch, Statek, Person of Interest, Arrow, The Vampire Diaries, Hawaii Five-O, Bones, The Walking Dead

Revenge(Drugi sezon przy 8odc zaczęło robić się tak nudne... zero akcji), Psych(Pierwszy sezon mnie znudził), Breaking Bad(Mało akcji), Skins(po 3 sezonach mam dość),

- Justified, Spartacus, The Following, obejrzałem po kilka odcinków ale są dość nudne, ale jestem tak zdesperowany, że dalej chyba będę oglądał...
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 kwi 2013, o 11:19

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Spartacusa próbuj dalej, ma powolny start ale potem jest epicki. Polecam też 24, Sons of Anarchy, Doctor Who, Nikita, True Blood, Banshee, Supernatural, Alias, Buffy, Chuck. Na razie tylko coś ci się powinno z tego spodobać.
<<

faral

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 10 kwi 2013, o 12:10

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Cześć,
Dawniej bardzo spodobał mi się serial Jerycho i szukam podobnego serialu o odseparowanej grupie ludzi, która przeżyła jakiś ogólnoświatowy kataklizm, albo ogólnie jakiś serial katastroficzny. The Walking Dead znam, Losta też nie proszę nie proponować :)
W tej chwili oglądam: Shameless US, The Following, Californication oraz Breaking Bad od wakacji :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 kwi 2013, o 13:57

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Survivor brytyjski serial.
Może Ci też przypaść do gustu Terra Nova.

Jeszcze jest dużo filmów z tego gatunku.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 kwi 2013, o 18:52

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Terra Nova jest nudna - nie polecam. Tak jak tego roczne Revolution - naiwne i głupie.
Podobno Jeremiash jest dobry, nie wiem nie widziałem.
Stargate Universe i poczęści Antalntis jest o odseparowanej grupce ludzi.
Battlestar Galactica. Zniszczona ludzkie planety i resztki floty próbują przetrwać.
Outcast jest o małej ludzkiej kolonii na niegościnnej planecie. Depresyjne, o ludziach, ale w klimatach sci-fi wolę BSG.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 11 kwi 2013, o 23:24

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Dokładnie, Terra Nova to moim zdaniem podchodzi pod serial familijny. Bardzo ciekawy pomysł, ale niestety beznadziejne wykonanie...
Dzięki Czesiu za podane seriale, wciągnąłem się jak na razie w Chucka, drugi sezon już oglądam ; d

Tak przy okazji, skoro już się wypowiadam, może znacie jakieś seriale o jednostkach specjalnych(SWAT, Jednostki szybkiego reagowania, jednostki specjalne etc)
Oprócz znakomitego Flashpoint.
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 kwi 2013, o 00:46

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Nie dziwię się że Chuck ci tak szybko idzie. Świetny jest i tyle. Dawkuj sobie bo potem będziesz żałował że zaraz koniec :)

NCIS i pokrewne? :) nie wiem nie oglądam... Kiedyś było jeszcze The Unit ale widzę że oglądałeś. Dobre to? bo na liście mam od dłuższego czasu i nie wiem czy oglądać czy nie. Ma jakaś dłuższą historię w tle? W 24 jest CTU, specjalna jednostka do zwalczania terroryzmu. Może jeszcze Strick Back się w to wpasowuje, z opisu teoretycznie tak, ale niestety tez nie widziałem.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 12 kwi 2013, o 21:42

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Te wszystkie CSI, NCIS, Detektywi i Marshale, to już do znudzenia jest ^ ^

The Unit, jak najbardziej bardzo fajne. Aczkolwiek, serial rozkręca się wraz z kolejnymi seriami, 4 jest najlepszy i szkoda, że na nim się zakończyło.
Ich działania są super, bardzo realnie i wgl, a do tego na zmiane pokazują tych żołnierzy z jednostki i ich rodziny. Te rodziny na początku mnie troche nudziły, bo chciałem akcji, a nie jakieś zabawy w buntujące się żony, ale po czasie i one miały ciekawe przeżycia.

O w zasadzie to do mojego pytania, jako odpowiedź by można dodać Misje Afganistan(o dziwo świetny polski serial), no ale niestety jego też obejrzałem.
Dobra dzięki, już sobie ściągam paczuszkę 8 sezonów - 24(71gb) i zaraz sprawdzę tego Strike Back
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 kwi 2013, o 19:38

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Davidos napisał(a):jako odpowiedź by można dodać Misje Afganistan(o dziwo świetny polski serial)

Oj wiele bym dał za przeczytania recenzji Cześka o jakimkolwiek polskim serialu :D
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 kwi 2013, o 19:50

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Jakbym oglądał to bym napisał :P A taka Tajemnica Sagali albo Gwiezdny Pirat były całkiem fajne kilkanaście lat temu :)
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 22 kwi 2013, o 19:55

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Jako, że Chuck mnie tak strasznie wciągnął, szukam jakiegoś serialu podobnego do niego !
Dzisiaj zacząłem czwarty sezon i zaczynam się bać, co ja zrobię jak go skonczę : (
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 kwi 2013, o 00:13

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Coś podobnego do Chucka będzie ci ciężko znaleźć. Ja polecam Buffy, Doctor Who i Eureka. Komedie akcji więc może trafią do ciebie.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 2 maja 2013, o 23:36

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Powiem Ci, że Doctor Who kompletnie do mnie nie przemówił, za dużo tego fantasy.(obejrzałem 2 odc)
Buffy wywołuje u mnie obrzydzenie przez te zmutowane wampiry... dlatego nie zamierzam dalej oglądać (obejrzałem 2 odc)
Wcześniej też mi polecałeś Supernatural, dość ciekawy, ale szkoda, że to jest jednoodcinkowy serial, czy jakim mianem sie to określa 1odc-1historia, brakuje mi w nim jakiegoś głębszego wątku.(obejrzałem 7 odc)
W planach zamierzam jeszcze sprawdzić tą Eurekę, 24, Alias i Nikitę i dam znać jakie rezultaty

Wcześniej faral pytał o seriale katastroficzne czy coś w tym stylu, ja mogę polecić El Barco(Statek) Hiszpański bardzo fajny serial jest to w zasadzie dramat i przygoda, a także sci-fi, bo ta katastrofa taka nienaturalna ; )
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 maja 2013, o 15:25

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


W Supernatural pojawia się główny wątek. Jest dużo odcinków proceduralnych, ale im dalej tym bardziej krystalizuje się motyw przewodni.
Doctor Who i Buffy - kto co lubi. Dla mnie są jedne z najwspanialszych seriali jakie widziałem :)
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 10 maja 2013, o 15:34

Re: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Z doktor Who jest tak, że trzeba obejrzeć cały 1 sezon by się wgryźć w ten klimat. Potem jest już z górki.


A ja szukam serialu o życiu. Może być to serial komediowy albo obyczajowy.
Chodzi o to by opowiadał on o młodych ludziach (16-30), nie aż tak bardzo majętnych. By opowiadał o ich życiu, ich problemach, a nie tylko o wątkach miłosnych (nie mam nic przeciwko nim, tylko nie chce by były tylko one), ale bez przesadnego dramatyzowania (nie lubię oglądać dołujących seriali).
A i żeby były fajne postaci kobiece (najlepiej radosne, pełne optymizmu, kobiece, lubię też takie które otoczenie uważa za dziwaczki)

Z takich seriali dotychczas widziałem:
Te które mi się podobały:
-Joan z Arkadii
-Jak poznałem waszą matkę (sezony 6-8, są bardziej o życiu)
-Hoży doktorzy
-39 i pół
Te które mi się nie podobały:
-Skins (za dużo dramatyzowania, ale Cassie była fajna)
-Dziewczyny (nudne postaci)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 10 maja 2013, o 22:12

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

Davidos, Supernatural ma pierwszy sezon taki. W kolejnych wygląda to już o niebo lepiej, są przeważnie jakieś główne wątki, na których się skupia akcja.

MistrzSeller, co by Ci tu polecić... Może Californication, The Big Bang Theory, Friends. Ewentualnie może jeszcze Chirurdzy?
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.