Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 115
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 65
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 65

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 19 lip 2012, o 13:26

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

To teraz ja się przyłączę do polecania Community - właśnie nadrabiam 2 sezon. Dobra gra aktorska - check. Zapadający w pamięć bohaterowie - z pewnością; oryginałów w tym serialu nie brakuje :) Obejrzyj parę pierwszych odcinków. I tak jak pisał Czesiek: skoro podobało Ci się Big Bang Theory to i Community polubisz.
<<

d3v

Nowy użytkownik

Posty: 7

Ulubiony serial:
Dexter, Suits

gadu:
7638449

Postdodano 2 wrz 2012, o 23:39

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


A ja szukam czegoś z jakąś świetną kobiecą rolą . Ostatnio oglądałem Sutis i ujeła mnie Donna tym że potrafi zwalić z nóg męzczyznę jednym tekstem i Rachel która jest śliczna ale niestety skopali tu trochę wątki miłosne. Chodzi mi o to aby można było powiedzieć o niej " Fuck ona jest świetna ! " Jakieś propozycje? ;)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 wrz 2012, o 00:12

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Damages - świetny dramat prawniczy z nie tylko jedną genialną rolą kobiecą, ale nawet dwiema. ;) Aktualnie leci piąty, ostatni sezon.

Homeland - debiutant z poprzedniego sezonu. Opowiada o szeroko pojętym terroryzmie. Kapitalna Claire Danes w roli agentki CIA, co może potwierdzić chociażby Złoty Glob dla tej pani. ;) Nie dużo do nadrabiania, bo tylko 12 odcinków, a niedługo rusza kolejny sezon.

The Killing - kryminał opowiadający historię morderstwa nastolatki i późniejszego śledztwa. Mireille Enos w roli bardzo dociekliwej pani detektyw.

Desperate Housewives - chyba nie trzeba przedstawiać. W serialu masz kilka świetnych kobiecych ról.

Mam nadzieję, że coś wybierzesz. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2012, o 11:02

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Podpisuje się pod Damages i Homeland. Jeśli jednak chcesz coś lekkiego i przyjemnego to Buffy. Najciekawiej rozpisana postać kobieca w serialach :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 wrz 2012, o 11:40

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


To ja dorzucę jeszcze:
- "Sons of Anarchy" z genialną rolą Gemmy Teller,
- "Fringe" ze świetną Olivią Dunham,
- "Shameless" z Fioną Gallagher,
- "That '70s Show" z urocza Milą Kunis
- oraz "Castle" z Kate Beckett. :)
<<

d3v

Nowy użytkownik

Posty: 7

Ulubiony serial:
Dexter, Suits

gadu:
7638449

Postdodano 5 wrz 2012, o 12:30

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Zdecydowałem się na Fringe, Castle przewija mi się na TVP czasem rzucam okiem ;) Kate jest dobra :D Następnie wezmę się za Homeland skoro polecacie ;) ( to tak w przerwach nauki do poprawki :D )

We Fringe tylko rozśmieszyło mnie jedno. w pierwszym odcinku ten lekarz był 17 lat w więzieniu wraca do laboratorium i nagle ogarnia w 100% wszystkie komputery itd. :) Ale zapowiada się fajnie, troche mi zaleciało połączeniem Lost ( ze zjawiskami paranormalnymi ) z Prison Break ( wielki układ który zagraża światu i zwykli ludzie muszą go uratować :D )
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 6 wrz 2012, o 11:12

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Tym razem poszukuje jakiegos ktotkiego(20min), smiesznego serialu ;)
Ogladalem juz HIMYM,TaaHM, TBBT, Community, Modern Family, hmm i chyba tyle ;)
I chcialbym cos podobnego ;)
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 6 wrz 2012, o 11:18

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


2 broke girls !!
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 6 wrz 2012, o 11:42

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


0lina napisał(a):2 broke girls !!


Fajne to? Ogladalem jeszcze troche New Girl i mi sie strasznie nie spodobalo. A wydaje mi sie, ze 2 brone girls jest podobne...
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 wrz 2012, o 12:25

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


That '70s Show! Jedyny sitcom, który potrafi mnie rozbawić. Próbowałem różnych HIMYM, TBBT, 2 Broke Girls, New Girl - w porywach kilka lekkich uśmiechów na odcinek. Przy Różowych Latach bawię się tak świetnie, uśmiech z twarzy nie schodzi przez 22 minuty. :D Genialny serial! Humor trafia do mnie w 100%. Ale wiadomo, nie każdemu może przypasować ten rodzaj humoru, w każdym razie musisz sprawdzić!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

samantha_1

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 6 wrz 2012, o 15:19

Re: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Cześć,
Szukam serialu o dziewczynie ninja. Nie pamiętam za wiele z akcji, w każdym razie ona była chyba japonką (azjatycki typ urody) i chodziło tam o jakiś miecz, jej rodzice chyba nie żyli, wychowywał ją ?wójek? - który był czarnym charakterem. Wryła mi się w pamięć taka jedna scena, że ona weszła do sali gdzie był miecz i jakiś ochroniarz chciał ją wynieść i przerzucił ją sobie przez ramię, ona wyciągnęła rękę do miecza i on przyfrunął do niej. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 wrz 2012, o 15:28

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Samurai Girl? Jeśli nie to to niestety nie mam pojęcia o co może chodzić.
<<

samantha_1

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 6 wrz 2012, o 21:03

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Czesiek_PL napisał(a):Samurai Girl? Jeśli nie to to niestety nie mam pojęcia o co może chodzić.


Wielkie dzięki, to jest ten serial. ;D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 wrz 2012, o 23:29

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Pluszu napisał(a):Tym razem poszukuje jakiegos ktotkiego(20min), smiesznego serialu ;)
Ogladalem juz HIMYM,TaaHM, TBBT, Community, Modern Family, hmm i chyba tyle ;)
I chcialbym cos podobnego ;)

Bartezz napisał(a):That '70s Show! Jedyny sitcom, który potrafi mnie rozbawić. Próbowałem różnych HIMYM, TBBT, 2 Broke Girls, New Girl - w porywach kilka lekkich uśmiechów na odcinek. Przy Różowych Latach bawię się tak świetnie, uśmiech z twarzy nie schodzi przez 22 minuty. :D Genialny serial! Humor trafia do mnie w 100%. Ale wiadomo, nie każdemu może przypasować ten rodzaj humoru, w każdym razie musisz sprawdzić!

Zdecydowanie podłączam się do propozycji Bartezza! :)
Pluszu musisz zobaczyć "That '70s Show"! To jeden z najlepszych seriali komediowych/sitcomów, jaki oglądałem. Jedynym minusem tego serialu jest dosyć słaby finałowy sezon, ale 7 sezonów poprzedzających to niesamowita dawka humoru z cudowną obsadą. :P
Dla mnie jedynym serialem, który może pobić "That..." w humorze i postaciach jest legendarne "Friends". :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 wrz 2012, o 15:39

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


ja 2 Broke Girls uwielbia, a 70's show to kocham :D New girl nie ogladałam, także nie mam porównania
<<

Cinoj

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 12 wrz 2012, o 23:04

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Witam wszystkich :D
Poleci mi ktoś dobre seriale?

1) Coś z zagadkami, gdzie pojawia się mnóstwo pytań, coś typu Lost, czy Day Break, gdzie prawdy dochodzi się stopniowo, gdzie każdy odcinek to pewna składowa całego sezonu/serialu
2) Coś fantastycznego, w klimacie Fringe/Nie z tego świata
3) Coś, gdzie ludzie (?) dysponują pewnymi umiejętnościami (jak w Heroes/Alphas)
4) Coś zajebistego, odmóżdżającego, młodzieżowego, nie wymagającego uwagi (jak One Tree Hill/Życie na fali)

Z góry podziękował.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 wrz 2012, o 23:15

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


To tak:

1) Dexter, Justified, Homeland, Luther, Sherlock, The Wire
2) Firefly, True Blood
3) The 4400, The Lost Room (miniserial)
4) Entourage, Friday Night Lights, That '70s Show, Chuck, Community, Castle, Psych, Shameless (US)

Nie wszystkie pozycje idealnie pasują do twoich kryteriów, ale wybieraj i sprawdzaj do woli. Dobrej zabawy i miłego oglądania! :)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 12 wrz 2012, o 23:19

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

jesli chodzi o 1) to proponuje the killing.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.